Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Carmen88

Mało ciekawych chłopaków...

Polecane posty

Gość Carmen88

...którzy by się wyróżniali, zarówno wyglądem jak i światopoglądem. Każdy wygląda tak samo i każdy ma o sobie wysokie mniemanie, jaki on to przystojny i unikalny jest. Nie mówiąc już o jakichkolwiek zainteresowaniach... Macie podobne obserwacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak wychuchały ich mamusie. Jakby Tobie od dzieciństwa mówiono, jaka jesteś śliczna, jakie masz śliczne oczka i śliczną kupkę robisz, to też byś tak miała. A dziewczynki są inaczej wychowywane... zresztą wszystko zależy od matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrwa, kolejny ostracyzm nad facetami. Bez względu na wiek, samice muszą się w ten absurdalny sposób wyrzyć na "wszystkich facetach" za tego "jednego faceta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lingwista za 6gr
a ja jestem tak oryginalny :classic_cool: ze jestem sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atos Wiem, wiem, jesteś oryginalny bo u Ciebie to nie "mniemanie" ale "przekonanie". Ot, drobna rozpierdovka zdania oznajmującego zmieniająca jego sens. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czesci zgadza sie z autorka tj uwazam ze wielu facetow wywyzsza sie i ma za wysokie mniemanie o sobie ,mysla ze sa super zajebisci a w rzeczywistowsci mowiac takie cos wydaja sie byc smieszni przyklad moj ostatni facet uwazal sie za 7 cud swiata ,moze i owszem wyglad jako taki mial ale za to ubrac sie normal nie umial choc zdarzalo mu sie czasem fajnie ubrac i nie pisze tego dlatego ze patrze na marke ubran czy tez kto jak chodzi ubrany ,po drugie w wieku 23 czy tam 24 lat jest impotentem co...zreszta szkoda gadac no coments :O ale to pojedynczy przypadek skupmy sie na ogole,tak jak juz wspomnialam sa tacy i tacy ale idac ulica przynajmniej ja widze wiekszosc facetow ktorzy mala za niskie poczucie wlasnej wartosci sa zakompleksieni ,widac to po sposobie ich poruszania sie i patrzenia na innych ludzi oraz zachowania ,jak widze takiego jednego czy drugiego ktory idzie i patrzy z lekiem na innych to az zal mi takiego sie robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atos Generalizowanie z natury jest błędnym myśleniem. Kobiety o nas wiedzą tyle ile my o hodowli pieczarek na Arubie . Gdybyśmy w istocie byli tacy beznadziejni, to nie siedziały by tutaj na Kafeterii by uspokajać smutki i depresje, a przeszłyby z tym do porządku dziennego. Walczą, czasem opluwają, szamoczą się ze skrajnymi myslami - bo chcą być szczęśliwe z........ facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lingwista
Nie jesteś przystojny, cz się za takiego nie uważasz? Czy jedno i drugie? Jestem taki zwykły może trochę za chudy . Oryginalny to mam sposób bycia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z autorka.. Ja jestem przystojny, oryginalny i zawsze nie mogle sie opedzic od kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×