Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coska........

mam 25 lat i wstydze sie powiedziec facetowi ze...

Polecane posty

Gość eeeeep
Jak sie wstydzisz powiedziec to smsa mu napisz i po klopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku fiku miku
A sądzisz, ze dziewica chciałaby egoistycznego i nawiedzonego prawiczka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem dziewica
uwazam podobnie jestes dziwny, co po noszeniu an rekach skoro bys jej nie szanowal? a gdyby chciala byc? bo By Cie kochala? ty nie oddalbys sie, tylko najpierw zaliczylbys burdel albo jak to napisales pierwsza lepsza wielka milosc, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku fiku miku
jak dla mnie jesteś egoistą :O patrzysz tylko na to, żeby Twoje wymagania zostały spełnione. A nie brałeś pod uwagę, że dziewice wolą doświadczonych facetów, którzy nauczą je co i jak się robi w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie przeraża podejście do seksu \"dla porównania\"... Według mnie cała frajda jest w tym (w wypadu kobiet i mężczyzn, którzy w życiu mają tylko jedną partnerkę), że tego porównania nie ma - jeśli ktoś chce porównać to niezaleznie od \"pozornych\" powodów, przyczyna leży w tym, że zrobię to na próbę z innym/inną żeby sprawdzić, czy przypadkiem nie będzie lepiej. A co jeśli obecny/a partner/partnerka będzie lepszy od tego \"dla zaspokojenia ciekawości\"? Beztrosku i samolubny umysł wytłumaczy to sobie, ze no to ze stałym mam lepiej a to było tylko na próbę. Ale to tylko abstakcja od próżności na swoim punkcie. Prztykre i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżkaaaa
POPAPRANY CZY TY KSIąDZ JESTEś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba urwales sie z
choinki, piszemy o czyms innym, poza tym pozniej jest placz, bo sie okazuje, ze zona nie zaspokaja meza, ze maz ma zbyt duzy temperament a zona seksi sie z nim zeby sie odwalil, maz idzie do burdelu i szuka kochanki itd, rozowd placz, zawiedzione andzieje w zyciu trzeba byc dopasownaym w akzdej wkestii, trzeba sie kochac, ufac sobie, ale trzeba umiec zyc ze soba, a nie obok siebie i trzeba umiec sie kochac fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie, to byloby normalne, bo byscie sie kochali...dla ciebie najwanziejszy jest seks, bo patrzysz przez pryzmat tego tylko, niewazne, ze zonie moglbys ufac, ze przychylilaby Ci nieba, ze kochala by wasze dzieci, dbala o ciebie i dom itd... wazne ze nie miala blony dziewiczej, jestes dewiantem i niestety jestes gorszy od tych samcow ktorzy kogos juz tam przelecieli, chocby przypadkowo, bo Ci maja przynajmniej zdrowe podejscie do sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek - chcesz kochać... A kocha się nie za coś, ale mimo wszystko. Więc niestety, ale chyba nigdy nie doświadczysz tego przez swoje chore wyobrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku fiku miku
wiesz to w końcu szukasz miłości na całe życie czy dziewicy, bo to jednak może nie być to samo :O a poza tym co Cię obchodzi jak to będzie wyglądało, że ona miała kogoś a Ty jesteś dla niej pierwszym? Jak ją będziesz kochał to nie będzie Ci to przeszkadzało albo inaczej normalnemu facetowi by to nie przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe snyyy
a ja jestem dumna ze swojego dziewictwa i uwazam ze nalezy sie tym chwalic dziewczyny!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na pewno sa najgorsze, bo Ty tak uwazasz moja dobra rada: naprawde! idx do psychologa, pogadaj, bo koles sfiksujesz i nie dośc, że zrobisz krzywde sobie to jeszcze drugiej osobie własnie miłość to dawanie bezintersowane, a ty , ze jak ona ma przeszlosc, to Ty musisz miec swoja, to nie ma nic wspolnego z miloscia... to jest jakies chore prawo 'oko za oko" , nie am jej wiecej niz ona mi.... to chore, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kolorowe sny przyklej so
bie kartke na czolo:O ciesze sie, ze czekasz pewnie na tego jedynego, ale czym sie bedziesz chwalic jak juz ten jedyny cie tego pozbawi? dziewictwo to wcale nie takie wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecz sie lecz
idx do lekarza, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku fiku miku
jego po prostu boli to, że to ona by go uczyła co i jak w łóżku :O czułby się gorszy, ale dlaczego niby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku fiku miku
a jakby dziewczyna miała jednego partnera to co zakochałbyś się w niej czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku fiku miku
każdy związek może się rozpaść, każdy ma takie same szanse i nie ma znaczenia czy kobieta była dziewicą czy nie :O jakieś chore rozumowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tu juz keidyś by ł, pamiętam, miał iśc pogadac z kimś, bo w końcu uznał, ze faktycznie go to dręczy, ale widac, że woli zyc w swoich chorych imaginaccjach... ja mówię, psycholog może pomółby Ci znaleźć żródło Twojego zachwiania, bo człowieku będziesz nieszczęsliwy całe życie, miłośc nie wybiera, a byc z kims tylko dla samego dziewictwa...zobaczysz kiedys, że to wcale nie jest takie ważme, wazniejsze jest to, żeby sie kochac miec do siebie szacunek i dogadywac sie- to jest zycie, a nie błona dziewicza , której co 3 i tak nie ma od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku fiku miku
dziewica też nie zobaczy w Tobie prawdziwego samca :O nie oszukuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku fiku miku
ja mam 23 lata i nie miałam takich przygód, wiec daj sobie spokój z wrzucaniem wszystkich dziewczyn do jednego worka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieudacznikiem jesteś nie z powodu swojego niedoswiadczenia, ale z powodu durnych pogladów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku fiku miku
to tak jak mówiłam Ty się po prostu boisz że to ona Cię biędzie musiała uczyć a nie Ty ją :O A poza tym jeśli niedzeiwica i dziewica nie zobaczą w Tobie super samca więc co za różnica? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam andzieje, że każda dziewczyna natomiast rozpozna na kogo trafiła w twoim przypadku chłopcze popatrz ile osób Ci to mówi, z Twoim podejściem jest cos nie tak, dlaczego nie chcesz zasięgnąc porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówie o poglądach dosłownie, bo mas zprawo chciec byc z dziewica jak dziewczyna tutaj wyzej napisala, ze chcialaby aby jej facet tez byl prawiczkiem ale nawet ona uznala, ze to nie jest takie wazne, jesli w gre wchdoza uczucia, a ty mowisz ze jesli nawet sie zakochasz lub zauroczysz zdusisz to w sobie, jesli ona nie bedzie dziewica, to juz jest patologia... to juz nie ma wspolnego nic z twoimi pogladami nie widzisz tego o tym mowimy, a nie o tym, ze wolalbys dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeep
prawiczek - idz do profesjonalistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dlatego pytam, czy widzisz różnice w tym co napisałam?? i dlaczego ciągle powatrzasz w kółko jedno a nie ustosunkujesz się do tego co napisałam? i dlaczego nie wybierzesz sie pogadać? widzisz, znowu Ciebie boli to, ze im wzrasta a Tobie nie, taki pies ogrodnika z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiesz koles rozmawiac
a pzoa tym do ciebie nnie pasuje zadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpowiesz na moje pytania? nie chce mi sie gadac z kims kto nie mysli, tylko w kolko powtarza swoja mantre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kończe rozmowe z toba, do niczego nie prowazi, walcz z wiatrakami, tylko zebys keidys nie stwierdził, że mogło być inaczej... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upupppppppppppppp Do Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×