Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bejbe Lilly

Ubieracie jutro kurtki zimowe??

Polecane posty

nie ubieram, bo az tak zimno nie bylo dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subaru
ja mam zajebisty płaszczyk jesienno-wiosenny. zimno mi w nim jak cholera, ale noszę, bo chcę być super :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjugiuy
ja nie mam jeszcze krtki zimowej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mowi sie ubieracie
tylko zakladacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyrusia
Najlepiej skomentował to mój chłopak. Otóż teraz przy 15 stopniach wszyscy mówią - ale zimno, w co się ubrać, przecież dopiero wrzesień jest. A w marcu jak też będzie 15 stopni to ludzie zrzucają ciuchy - bo już ciepło jest he he paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfhf
Nie znam tej tradycji. Ubieram tylko choinkę (standardowo: w bombki, łańcuchy, światełka i takie tam). A co ty z tą kurtką właściwie zamierzasz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfhf
"Najlepiej skomentował to mój chłopak. Otóż teraz przy 15 stopniach wszyscy mówią - ale zimno, w co się ubrać, przecież dopiero wrzesień jest. A w marcu jak też będzie 15 stopni to ludzie zrzucają ciuchy - bo już ciepło jest he he paranoja" Mnie bawi tendencja żeby na miesiące przed zimą zakładać buty zimowe, a potem długo przed latem - letnie, w każdym przypadku nieadekwatnie do pogody ale za to pokazując trend w modzie. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldldl
Kurtka zimowa? Mam trzy zimowe - jedną na plus coś tam, drugą na lekki minusik, trzecią na mroooozy. Mam też dwie jesienne i póki co zacznę od skórzanej bez ocieplania. Byłam dzisiaj w niej i swetrze i było bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfds
UBIERAC to mozna SIE albo choinke jak juz to ktos wspomnial, niestety aluzja niezostala przez blyskotliwych forumowiczow odczytana :o a kurtke to mozna ZAŁOZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieczkowiczka
bez przesady nie jest aż tak zimno żeby kurtki zimowe wyciągać, płaszczyk jesienny wystarczy, pod spodem jakiś golf czy cienka bluzeczka i sweter i ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zmarzluchem, ale nie będę we wrześniu ubierać kurtki zimowej :D Mam kurteczkę z podszewka, typowo wiosenna, dzisiaj się sprawdziła. Do tego coś pod szyje i będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×