Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość esperal

czy w anglii mozna wszyc esperal???????

Polecane posty

Gość Menchester
Witam ja korzystałem z usług tej właśnie pani i jestem zadowolony byłem a Londynie już dwa razy gorąco polecam 07445194219 pozdrawiam Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela wembley
Dzień dobry ja chciałem się dołączyć do dyskusji również korzystałam chyba już 3 razy i wszystko było Ok . Zawsze znajdzie się ktoś kto oczernia i złe mówi o innych . Ja jestem zadowolona polecam tel. 07445194219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie oczerniam tylko pisze co mi Sie stalo pani Beata nie chciala pieniedzy oddac bo powiedziala ze nie od daje a jak po prosilam zeby jeszcze raz przyjechala to najpierw odpisala a pozniej po prostu tel.nie odbierala.to po prostu nie dzialalo I tak jej powiedzialam.jak by byla szczera kobieta to by przyjechala I zrobila jeszcze raz albo oddala kasa.Powiedzialam I'm ze tak Sie nie robi dla ludzi trzeba pomaga a nie oszukiwac.To nawet nie odpisala. Dlatego ostrzegam innych zeby nie marrow Ali kasy,bo teraz dziecka mile panienke w niczym nie pomogles tylko za widely pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzsiek
Witam droga pani proponuje rozwiązać ta sprawę , spróbować zadzwonić raz jeszcze . Są dwie panie myśle z można się zawsze dogadać . Niech pani spróbuje życzę powodzenia . Tak czy tak pomagają i dużo ludzi jest zadowolonych myśle ze w pani sprawie się wyjaśni .pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze wiedza panie doktor o kogo chodzi tak oszukiwac ludzi I to jeszcze z wlasnego kraju to wstyd,a jak lekarz nie jest oszustem to sam kontaktuje sie z pacjetem i pomaga a nie chce sie wzbogacic na cudzym nieszczesciu.what goes around comes back .To wiec powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś się orientuje czy można się zaszyć w Australii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1234
Ludzie! Przeciez to sciema! Mowie o tej niby doktorce spod nr 07445194219.Nie dajcie uspic swojej czujnosci i dajcie sie ze taka mila i w ogole. Nie dosc ze ta pani nie jest lekarka to nie jest nawet pielegniarka. Az strach pomyslec,ze wszywki robi. Dr Beata? A gdzie nazwisko ja sie pytam? Czy wymagacie jakichkolwiek dokumentow potwierdzajacych jej wyksztalcenie na wizytach? Nie do wiary jak mozna poddac sie jakimkolwiek zabiegom bez sprawdzenia kto to jest? Wiem co mowie,to oszustka! Ona nie ma pojecia o medycynie,ma tylko latwy dostep do hurtowni z lekami w Polsce. Sprawdzcie ja ludzie na litosc boska! Doktorka bez nazwiska? No to ma cos do ukrycia! Pierwszy raz sie spotykam z czyms takim. Domy sprzatac a nie ludzi leczyc! To jest zerowanie na ludzkim nieszczesciu i chec zysku nic wiecej. Niech to ktos wreszcie gdzies zglosi zanim komus cos sie stanie. To nie jest lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYSZTOF Z WATFORD
Witam ja korzystalem z uslug pani dr Beaty i goraco polecam. Napewno za rok skorzystam u mnie wszystko ok pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Beata z pewnoscia nie jest zadna lekarka! Mezowi rana paprala sie pare miesiecy,ropa ,krew I bol. Pomocy z ich strony nie bylo zadnej.Kiedy probowalismy sie skontaktowac nawet nie odbieraly telefonu pozniej. Same umiejscawianie tabletek bylo inne, wpychala je dziwnie,gleboko palcem, obserwowalam za kazdym razem.Wzywalismy parokrotnie pania ,ktora przylatuje z pl. Bycie extra uprzejmym ze strony tych dwoch pan mnie nie satysfakcjonuje. Jestem spokojniejsza, kiedy zabieg przebiega sprawnie I rana szybko sie goi . Jest do tego taniej u tej z pl. Moze to kwestia szczescia, moze nie bylo odpowiedniej sterylizacji,ale to jedyna kiepska wszywka jaka mial na przelomie wielu lat. Miejsce zabiegu po 2 latach jest bardzo stwardniale i mu przeszkadza. Po innych to sie nie zdarzylo. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze nie ufac tym kobieta. Wszywaja witaminy. Zaplacic troche wiecej a byc obsluzonym fachowo u chirurg. Polecam Reading Polska przychodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WSZYWANIE ESPERALU
Alkoholizm nie tylko odbiera zdrowie, ale przede wszystkim niszczy relacje prywatne i zawodowe; rozbija rodziny, trawi majątek - słowem odbiera wszystko to, co najcenniejsze w życiu człowieka. Dlatego tak ważne jest szybkie podjęcie walki z tą chorobą.

Jedną z niezawodnych metod pomagających wyjść nawet z bardzo ciężkiego nałogu alkoholowego jest wszywka alkoholowa.

Zadzwoń i umów się na wszycie esperalu. Gwarantuje profesjonalną opiekę medyczną oraz 100- procentową dyskrecję. Działam na terenie West Midlands również mogę dojechać do 100 mil.

Istnieje możliwość rezerwacji dogodnego terminu wizyty domowej, podczas której odwiedzi Cię lekarz i wykona zabieg wszycia esperalu.

Dr. Karol Berg

07546007361

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2017 o 01:00, Gość Gosc 1234 napisał:

Ludzie! Przeciez to sciema! Mowie o tej niby doktorce spod nr 07445194219.Nie dajcie uspic swojej czujnosci i dajcie sie ze taka mila i w ogole. Nie dosc ze ta pani nie jest lekarka to nie jest nawet pielegniarka. Az strach pomyslec,ze wszywki robi. Dr Beata? A gdzie nazwisko ja sie pytam? Czy wymagacie jakichkolwiek dokumentow potwierdzajacych jej wyksztalcenie na wizytach? Nie do wiary jak mozna poddac sie jakimkolwiek zabiegom bez sprawdzenia kto to jest? Wiem co mowie,to oszustka! Ona nie ma pojecia o medycynie,ma tylko latwy dostep do hurtowni z lekami w Polsce. Sprawdzcie ja ludzie na litosc boska! Doktorka bez nazwiska? No to ma cos do ukrycia! Pierwszy raz sie spotykam z czyms takim. Domy sprzatac a nie ludzi leczyc! To jest zerowanie na ludzkim nieszczesciu i chec zysku nic wiecej. Niech to ktos wreszcie gdzies zglosi zanim komus cos sie stanie. To nie jest lekarka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ma ktoś z Panstwa kontakt do dr.ktora przyjezdza z Polski i robi zabieg w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2017 o 08:51, Grazyna44 napisał:

jest wspaniala polska lekarka , ktora zaszywa mojego brata od kilku lat i bardzo mu pomaga , poza tym duzo z nim rozmawia , jest cierpliwa i bardzo doswiaczona , goraco polecam i podaje numer tel 07757 234889

Witam,czy ma Pani może informacje na temat Pani doktor która robiła zabieg Pani bratu,chodzi mi o świadectwa oraz kwalifikacje,czy brat widział jakiekolwiek dokumenty potwierdzajace świadectwa czy  kwalifikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2020 o 22:02, alkostop napisał:

WSZYWANIE ESPERALU
Alkoholizm nie tylko odbiera zdrowie, ale przede wszystkim niszczy relacje prywatne i zawodowe; rozbija rodziny, trawi majątek - słowem odbiera wszystko to, co najcenniejsze w życiu człowieka. Dlatego tak ważne jest szybkie podjęcie walki z tą chorobą.

Jedną z niezawodnych metod pomagających wyjść nawet z bardzo ciężkiego nałogu alkoholowego jest wszywka alkoholowa.

Zadzwoń i umów się na wszycie esperalu. Gwarantuje profesjonalną opiekę medyczną oraz 100- procentową dyskrecję. Działam na terenie West Midlands również mogę dojechać do 100 mil.

Istnieje możliwość rezerwacji dogodnego terminu wizyty domowej, podczas której odwiedzi Cię lekarz i wykona zabieg wszycia esperalu.

Dr. Karol Berg

07546007361

Witam,próbowałem się skontaktować z Panem ale niestety bez odzewu.Czy nadal zajmuje się Pan robieniem zabiegu wszywcia esperal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze sie tu wypowiedzieć ponieważ dwa dni temu byłem u tej Pani 07703634717.Od trzech lat do niej zawituje.Nie wiem kto był bardziej zdziwiony Ona czy ja gdy zapytałem o wspólniczke. Mówiła że od 7 lat zaszywa i nigdy z nikim nie pracowała, ahhh ta konkurencja no każdy chce zarobić hahhaahah. Any way spotkałem ją w szpitalu na Paddinkton jaki byłem zdziwiony ale nie wiem czym bo do lekarza jeżdze na wszywki a jak ją w pracy spotkałem to szok🤣🤣🤣. Raz sie napiłem pół piwa i bardzo tego żałowałem. Wypowiadam sie tutaj z miomi doświadczeniami każdy ma inne swoje oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że ma nazwisko hahahhah co zaszycie wystawia mi lekarskie zaświadczenie do moich … już prywatnych spraw. 10 miesięcy temu brała 250 f jak zapytałem co tak tanio to mi odpowiedziała że opakowanie tabletek kosztuje 30 f w Polsce także nie bedzie sie wygłupiać 

Pozdrawiam wszystkich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×