Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tylko pytam pytam tylko

O co biega??

Polecane posty

Gość Tylko pytam pytam tylko

O co mu chodzi.. zerwal, nie układało nam się najlepiej przez ostatnie miesiące, dużo problemów, jakieś niedomowienia. Zrywal powoli, przez ingnorancje, wkońcu ostatecznie powiedział że nie chce byc związku, że nie dorósł, że chce być sam. Okej.. Dodał że nie chce mnie wykorzystywać.. Okej, powiedziałam dobra to juz koniec, zero kontaktu tak. A on na to że nie, że chce mieć kontakt ze mną, że nie chce Go stracić.. Zapytałam czy moge pisac czasem do Niego, powiedział że tak. Okej.. O co mu chodzi, oczywiście olałam to i nie pisze do Niego, zreszto on też sie nie odzywa, ale o co mogło mu chodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko pytam pytam tylko
A i obiecal niedługo odezwać się, minął miesiąc i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
chcial sobie po prostu zostwic otwarte drzwi...a niby co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko pytam pytam tylko
Ale czy to może oznaczać że on faktycznie nie chcial odchodzić, tylko widzial że tak będize narazie lepiej dla nas.. wcześniej kilka razy prosił o czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko pytam pytam tylko
a i tego samego dnia w ktorym zerwal, chciał mnie wziąść na imprezę, tak po koleżeńsku..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko pytam pytam tylko
Właśnie nie o to mu napewno nie chodziło.. chcialam Go pocałować ten ostatni raz, nie chcial, powidział że nie chce mnie wykorzystać... i odwiózł mnie do domu. Ja mu powiedziałam że nie wykorzysta, a on na to że wykorzystalby, że dzisiaj było by okej, ale jutro miałabym żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko pytam pytam tylko
Nikt z was tak nie mial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko pytam pytam tylko
Nie to chyba jednak zupelnia inna sytuacja, on mi wyrażnie powiedział że nie chce tracic kontaktu, ale nie chce seksu w takiej sytuacji , że mnie bardzo szanuje i wogole że nie chce mnie wykorzystać.. i boi się że bym się czuła wykorzystana... że było by mi żle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tak sobie gadał o kontakcie i pisaniu, bo uważał, że tak trzeba. Może tak sobie zaplanował tę rozmowę, dlatego zaprotestował, kiedy Ty zasugerowałaś zero kontaktów :l Myślę też, że liczył, że na tej imprezie od razu odbębni puszczenie wiadomości, że już nie jesteście razem. Może miał też już jakąś na oku, a Tobie chciał w ten sposób udowodnić w przyszłości, że skoro jeszcze z Tobą wyszedł, to z tamtą jeszcze nic, że nawet mu jeszcze nic do głowy nie przyszło ;] A to, że nie chciał pocałunku ani niczego więcej = był zdecydowany odejść. Mam nadzieję, że za nim nie tęsknisz i że go nie kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko pytam pytam tylko
Nie rozpowiedzial że nie jesteśmy razem, w sumie wszystko jest pocichu i raczej ludzie dowiadują się odemnie niż od Niego.. Nie ma nikogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pytam pytam tylko O co mu chodzi.. zerwal, nie układało nam się najlepiej przez ostatnie miesiące, dużo problemów, jakieś niedomowienia. Zrywal powoli, przez ingnorancje, wkońcu ostatecznie powiedział że nie chce byc związku, że nie dorósł, że chce być sam. Okej.. Dodał że nie chce mnie wykorzystywać.. Okej, powiedziałam dobra to juz koniec, zero kontaktu tak. A on na to że nie, że chce mieć kontakt ze mną, że nie chce Go stracić.. Zapytałam czy moge pisac czasem do Niego, powiedział że tak. Okej.. O co mu chodzi, oczywiście olałam to i nie pisze do Niego, zreszto on też sie nie odzywa, ale o co mogło mu chodzić.. facet myslał ze zrobi wycowke z klasa:O:O:O...szacun dla niego ze nie zrobił tego esemesem lub na gg:(:O a ze nie chce tracic kontaktu to albo ma na oku inna i chce sprobowac czegos nowego z ta opcja ze gdyby jednak sie nie udało z kims innym zawsze bedzie mogł miec droge powrotu....lub niezobowiazujacy sex wspominkowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko pytam pytam tylko
brat_niedzwiedz .... przeciez napisałam że nie o seks chodzi i że nie ma nikogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko pytam pytam tylko
Hmhm.. myślę... cały czas o co Mu mogło chodzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednakże
o nic nie biega, uwierz mi tak samo zrywałem ze swoją byłą. też nie chciałem tracić kontaktu, dziś nawet "cześć" na ulicy do siebie nie mówimy. brutalne/przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×