Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka troche niepewna

co o tym sadzicie??

Polecane posty

Gość taka troche niepewna

sprawa ma sie tak;;; interesuje sie religioznastwem jestem osoba wierzaca ale zapewniam ze nie jestem mocherem moje poglady sa czasem odmienne i nie czesto spotykam sie ze zrozumieniem a przynajmniej calkowitym zrozumieniem jesli chodzi o te kwestie niedawno poznalam u znajomych sympatyczna pare sa od kilku lat malzenstwem ja rowniez jestem mezatka jakis czas pozniej przypadkiem spotkalismy sie ponownie no i tak powoli nasza znajomosc zaczela sie zaciesniac choc przyznam szczerze ze to raczej znajomosc moja i meza tej kobiety chodzi o to ze mamy identyczne poglady i swietnie nam sie rozmawia zauwazylam ze maz kolezanki czesto do mnie dzwoni czy pisze oczywiscie za kazdym razem chdzi o jakas ksiazke czy nowy temat do przegadania nie ukrywam ze bardzo mi to odpowiada zawsze spotykamy sie w towarzystwie jego zony z moim mezem bywa roznie ma czeste delegacje taka praca znajomy ostatnio stwierdzil ze jego zona chyba troche zazdrosci ze nie moze z nami pogadac z taka pasja jaka widzi w naszych oczach oczywiscie odnosnie tematu nie chciala bym byc przyczyna konfliktu dodam ze ona jest dla mnie bardzo mila co o tym sadzicie ??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka troche niepewna
moze to jest tak ze czuje ze rodzi sie miedzy nami przyjazn i to chyba taka prawdziwa i boje sie ze jesli chodzi o kobiete i mezczyzne to nie mozliwe lub nieprzyszlosciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×