Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjjjjjjjjjjjjjja

Jutro czeka mnie pierwszy raz z moim chłopakiem

Polecane posty

Gość jjjjjjjjjjjjjjjja

Jestem jeszcze dziewicą, mam 22 lata. Jutro czeka mnie pierwszy raz z moim facetem. Nie jest jest jeszcze całkiem zaplanowane, tzn on jeszcze nie wie o tym, ale jestem pewna że wydarzy się to na 100 procent. U mnie w domu. Rodzina wyjeżdza na cały dzien do ciotki. Wracaja późno w nocy. X przychodzi do mnie na wieczór. W barku mam wino. Prezerwatywy kupiłam. Jestem pewna ze chce to zrobic Z NIM, ale troszke mam pietra :( Że bedzie bolało, że nie bedzie tak jak sobie to wyobrażałam ... :( Boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhrergffs
A on ile ma lat? Doswiadczony w tej kwestii juz jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjja
On jest o rok młodszy. Wiem dziwne, ale tak wlasnie jest, ale mi to nie przeszkadza. On również jest prawiczkiem. Macie jakies rady? Boje sie że nas stres sparaliżuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wino --- będzie dobrze tylko nie za dużo tego wina - bo będzie nie dobrze wuluzuj i będzi git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjja
Nie za dużo. Czyli ile max 2 kieliszki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhrergffs
luz i spontan :) a wszystko bedzie oki. I tak pierwszy raz nie jest taki jak sie spodziewamy ;) Wazne by sie nie stresowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem ta biedna dziewczynka za kilkanascie dni wskoczy na forum z tematem, ze jej sie spoznia, ze boi sie o ciaze i co ma robic.. a wiec wszem i wobec przy swiadkach pytam Cie dziewczynko: czy wiesz jaką niebezpieczną zabawką jest penis? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama znasz limit
niech zaszumi wam w glowach ale zebyscie najebani nie skonczyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty dwie lampki dla luzu a on tylko jedną dla odwagi a no i fajne światło też zorbi wrażenie na obojgu no i może napisz pojutrze jak poszło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz nie jest wcale jakis ekscytujacy biorąc pod uwagę kolejne doświadczenia :]itd, ale zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjja
No zobaczymy jak to wyjdzie i czy ja nie spanikuje :D Bo stresa już mam chociaz to dopiero jutro wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×