Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość top moravia

top moravia

Polecane posty

Gość top moravia

hej, firma top moravia zaprosila mni na poczestunek i pokaz o ktorym nie wspomniala, powiedziei ze wrecza mi tam prezent za ankiete, no i tak se zastanawiam co to za firma , tyle znalazlam ze naczynia tytanowe promuja, wiecie cos o tej firmie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top moravia
ktos mi odpowie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bełkot
beeełłłłłkooooottttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astroo
prezent jedno wielkie "G". Szkoda czasu i zachodu. Zestaw noży, widelce itd. (zakupione może w sklepie wszystko po 4 zł). Naczyni fajne, ale cena "z kosmosu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicDuh
Nie prawda, moi rodzice dostali komplet noży łyżek itp w wielkiej walizce, solidne, fakt czesto dają kicz albo nic nie dają, ale tym razem ku wszystkich zaskoczeniu dostali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kid1410
byłam wczoraj na takim pokazie i bardzo mi się podobało. prezenterka robiła zdrowe dania w naprawde krótkim czasie. było to niewiarygodne. komplet noży i sztućców 24 cześci okazał się przentem. byłam mile zaskoczona:) naczynia były boskie ale w nie ziemskiej cenie niestety:( nie każdego stać na koszty związane około z 4 tyś za komplet składający się z 3 naczyń... ale byłoby warto je nabyć ponieważ oferta otrzymana na miejscu różniła się od oferty katalogowej:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty2224
Ooo topmoravia...:) Byłam w ub.tygodniu u nas w Piszu na pokazie. prowadził taki młody hmmm przystojny Pan:) Podobało mi się i moim znajomym także, takiego pokazu nie widziałam nigdy, zawsze pościel ,a tu naczynia i to zdrowotne. Szkoda tylko,że właśnie cena bardzo wysoka nie na nasze kieszenie...:( Poczekamy może kiedyś potanieją:)ale i tak miło wspominam ...szczególnie prezentera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariczka24vip
Hej nie wiem czy to to samo ale na podobnym pokazie byłam z rodzicami w lato w Kwidzynie.. prowadził młody fajniutki Pan ,moja mama wzięła patelnie mamy ją do tej pory i jesteśmy bardzo zadowoleni mimo ,że po wyjściu nie byliśmy pewni czy to dobra decyzja bo kosztowała sporo ale polecam tą firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeojeo
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszona
Zostaliśmy zaproszeni na pokaz tej firmy, przed tem kilkakrotnie przypominano nam o terminie i czy napewno będziemy.Pokaz, pocZęstunek i cenny upominej , żadnej konieczności zakupów( ...portmonetkę prosze zostawic w domu),Zaproszony mąż za wypowiedź w ankiecie na temat używanych tłuszczy, to nagroda, został Pan wylosowany.Mąż potwierdził przeddzień ,że będzie z żoną.Pojechaliśmy do Puław,hotel PRIMA ,godz.19-ta.Pan prezenter stojąc w dżwiach sprawdził czy mąż jest na liście i stwierdził,że nie spełnia kryteriów regulaminu i nie dostanie nagrody.Poczuliśmy się oszustami, nikt nie mówił ,że mają być trzy osoby.Podobnie było z następną parą.Podsumowując ZOSTALISMY OSZUKANI I NA TYM POLEGA CALA FIRMA TOP MORAWIA.OSZUSCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojda
Jedna wielka blaga i garnki i firma ZA TAKIE PIENIĄDZE MOŻNA KUPIĆ RÓWNIE DOBRE GARNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgladajcie się trochę po
sklepach, naprawdę mozna kupic swietne naczynia za 1/4 ceny dobrych firm..te firmy to inny sposob sprzedazy i dlatego sie podoba...ale naciagaja was na 5 krotnie wyższe ceny...nie wiem za ile rodzice kupili patelnie , która jest świetna, ale taką cenę kupiliby w dobry sklepie z AGD za 1/4 ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam na takiej prezentacji. Odbywała się ona w hotelu. Odpowiedzieliśmy na ankietę telefoniczną dotyczącą używania tłuszczy w domu i ilości gotowanych posiłków. Za to dostaliśmy komplet noży w walizce(wygląda na solidny), widziałam taki na allegro za 250 zł ,sama nie wiem ile jest wart, ale to chyba nie jest ważne. Prezentacja bardzo nam się podobała, nikt nikogo nie zmusza do kupna prezentowanych produktów. Garnków niestety nie kupiliśmy, bo po prostu nas na to nie stać, królewski zestaw naczyń kosztuje 4 tys. po zniżce 20 % i po bonifikacje 20%, którą wylosował dla 2 par prowadzący.Jest to zestaw tańszy niż Zepter (koszt 10 000zł)Do tego prowadzący (bardzo miły pan) dołożył jeszcze robota kuchennego. Naczynia przydałyby nam się w domu, ale cóż trzeba trochę poczekać. Faktycznie szybko przygotował w tych naczyniach kilka posiłków i w 17 min. upiekł piernik. Po prezentacji dostaliśmy obiad, więc dlatego pani dzwoni i pyta o potwierdzenie przybycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzio
Ludzie nie dajcie się zwariować! Na takie pokazy można chodzić, lecz pieniądze radzę zostawić w domu i to schowane dość głęboko. Firma ta na swojej stronie nie podaje żadnych cen wyrobów jakie chce sprzedać. Ceny podawane są jedynie na zakończenie takiego pokazu, kiedy prezenter przekona się, że mózgi potencjalnych klientów są dostatecznie "zlasowane". Albowiem nikt o zdrowych zmysłach nie kupi garnka za 2 tys. złotych i to w dodatku w super cenie, po szczęśliwym wylosowaniu 20% bonifikaty przy wymuszonych oklaskach na sali. Naczenia jednak baddzo mi się podobały. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia6082005
dobrze że odnalazłam tą stronę bo właśnie dostałam zaproszenie na takie spotkanie. oczywiście wygrałam nagrode, tylko nie wiem jaką i czy rzeczywiście coś dadzą. Ale z tego co czytam to warto obejrzeć taki pokaz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika97
Witam mnie na taki pokaz zaprosiła koleżanka (musiała mieć trzecią osobę). Poszłam bo o takich garnkach słyszałam i od dawna mi się marzyły. Pokaz super rewelacja. Na koniec zdecydowałam się nawet na zakup, podpisałam umowę ( zakup na raty) i nawet bardzo się cieszyłam i nie żałowałam. Na drugi dzień weszłam na neta i zaczęłam czytać opinie (w większości pozytywne co do jakości). Ciagle tylko pozostawała ta wysoka cena. Po rozmowie ze znajomymi zrezygnowałam z podpisanej umowy (w ciągu chyba 7 lub 10 dni każdy ma prawo zrezygnować bez ponoszenia żadnych kosztów) i wycofałam zamówienie. Po poaru miesiącach przemysleń kupiłam taki sam zestaw za 900 zł a nie jak na pokazie za 2800 w sklepia z 5 letnią gwarancją. Polecam, ale tylko za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta58
a ja kupilam taki zestaw (4 garnki + robot Ronic 20-najstarszy model tej firmy) na poczatku listopada 2009 r. i juz ok połowy 2010 r. stwierdziłam, że patelnia jest do d...a miala sluzyc 15 lat! Z patelni zeszła powoloka i nie da sie smazyc bez tłuszczu, a przeciez własnie w takimcelu kupilam. Czuje sie oszukana i cholernie mi wstyd, bo za to badziewie razem z kredytem zabulilam 5 tys. zł. Syn mi ciagle wytyka ze dałam sobie tak zlasowac mozg. Ale dzisiaj sie zebralam i zadzwonilam do tej firmy, o dziwo po kilku podejsciach udalo mi sie dodzwonic (miesci sie w Łodzi) i kazano mi spakować te patelnie w karton, opisac "żale" i dolaczyc do tej patelni, ciekawe co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta58
hmm..nie widze odzewu od tamtego roku...a ja wlasni8e chcialam sie podzielic ze oczywiscie reklamacji mi nie uznali ..bo ona jest ale nie na te powloke....jedna wielka banda. Ciekawa jestem czy oni jeszcz eprowadza taka zbojnicka robote ...jezeli ktos jest zaproszony to pamietajcie : NIC NIE KUPUJCIE! to jest rozboj w bialy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_22
Naiwność ludzka nie zna granic. a niby jesteśmy istotami myślącymi. Garnki, kołdry, maty ozonujące. Cudowne! Będziemy mlodsi, zdrowsi, piękniejsi. FRAJERZY Jakiś czas temu do moich dziadków wprosiły się dwie osoby z matą ozonującą Ozonomatic. Dzwoniłam, prosiłam, ostrzegałam-nie kupujcie, nie warto, przepłacicie.Chociaż wstrzymajcie się, przyjdę, przekonam, że cuda się nie zdarzają. Powiedzieli, że nie kupią, a kiedy odłożyli słuchawkę-kupili. zapłacili, 4600zł. Dostali gratis garnki, ponoć też cudowne. Gratuluję skuteczności przedstawicielom, macie naprawdę dar przekonywania. Nie miałam dla dziadków litości-na ławie leżała od kilku dni gazeta-tv program. w niej była reklama podobnej maty za 250zł. Otworzyłam ponadto książkę,w której były kserokopie rekomendacji cudownej maty. ok, lekarze, profesorowie...A treść rekomendacji? Mata nie powoduje skutków ubocznych, dobrze myje osoby oblożnie chore, rozszerza naczynia krwionośne. CHOLERA!!! gąbka w rosmannie kosztuje 2 zł, a efekt podobny. Nie jestem wściekła na sprzedawców. Oni żyją z wciskania ludziom towaru w kosmicznych cenach. Jestem wściekła na siebie, że nie ruszyłam tyłka i nie wybiłam dziadkom tak głupiego pomyslu z głowy i jestem wściekła na dziadków, że tak dali się omotać... Ludzie!zanim kupicie cudowny garnek, leczniczą pościel, najostrzejsze noże-pomyślcie. Naprawdę są Wam potrzebne? za taką cene? TV MANGO oferuje to samo w niższej cenie. Na Allegro znajdziecie TO SAMO jeszcze taniej. Są sklepy, internet. ZANIM KUPIMY SAMOCHOD, nawet tylko (albo az) za KILKA TYSIECY-zastanawiamy sie, analizujemy. A jednak garnki/posciel/maty/cuda niewidy sa NAM W STANIE WCISNAC W CZASIE DWUGODZINNEJ KOLACJI. ROZWAGI MOI DRODZY. nikt nie chce być przecież FRAJEREM i OFIARA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam je dwa lata i patelnia jedna zardzewiała a od drugiej odeszła powłoka . Przez pierwsze miesiace były super, ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabrana xx
Nie dajcie się nabrać na ładną gadkę i nie kupujcie tych produktów bo szkoda pieniędzy. Miały służyć lata a jak to wygląda? Patelnia, która miała smażyć bez tłuszczu (w takim celu nabyłam ) nie nadaje się do użytku, strasznie przywiera. Z garnka natomiast zeszła cała powłoka, choć używałam drewnianych łopatek(naprawdę dbałam o nie bo przecież słono kosztowały). Za kasę jaką przeznaczyłam na te cuda, mogłabym co roku kupić sobie nowy zestaw garnków i by reszta została. Miało być zdrowo i ekonomicznie a tu JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli są to garnki Ronic to NIE KUPUJCIE TYCH RZECZY!!!! Mam od 2 lat ich glassgarsystem i zeszła z niego wewnętrzna powłoka, która miala być prawie wieczna, niezawodna, i nadająca się do mycia w zmywarce. Nadmieniam, że garnek używałam sporadycznie i niczym nie szorowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie wróciłam z pokazu i absolutnie nie można tych garnków myc w zmywarce podobno chemia zawarta w tabletkach jest bbaardddzooo źle działają na te powłokę . A z ciekawostek jakie jeszcze usłyszałam to to iż wprowadzili własnie udoskonalenia i nie ma już tej warstwy hu...coś tam własnie dlatego że były na nie skargi :( koleżanka ma od 6 lat i nic się nie dzieje a ma dużą familie i kulinarne zainteresowania wiec eksploatacja jest duża ...własnie się zastanawiam nad zakupem. Kiedyś dałam się namówić na termomixa a teraz nie oddałabym go za żadną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×