Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euglena zwyczajna

Zasiałam nasionka i nic z nich nie wyrasta

Polecane posty

Gość euglena zwyczajna

:( Jest to roślina egzotyczna,ale wysiew moze być całoroczny.Fakt,że teraz ma zimno,ale jak jeszcze było gorąco to trzymałam doniczke w największym słońcu,a zimą musi mieć minimum 10 stopni i tyle teraz ma.Miała kiełkować od tygodnia do 3,minęły ponad 2 i nic.Co robić żeby ją uratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaw roślinę w spokoju.Skoro stworzyłaś jej warunki odpowiednie do wegetacji to zakiełkuje,jak nie za 3 tyg to za 5 --- nie zawsze jest tak jak napisane w ulotce.trochę cierpliwości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euglena zwyczajna
No tak,ale zimą powinna mieć minimum 10 stopni,a zimy jeszcze nie ma.Poza tym to pustynna roślina,więc nie wiem czy ją podlewać czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka to konkretnie roślina? Sprawdź w jakiś innych źródłach czas kiełkowania, to co piszą na allegro trzeba traktować z pewnym dystansem. Zobacz też, czy nie potrzebuje przypadkiem stratyfikacji (okresu chłodu, najlepiej w lodówce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euglena zwyczajna
Chodzi o różę pustynną.Raczej nie potrzebuje takiego okresu,myślę,że wręcz przeciwnie,brakuje jej słońca i ciepła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokiuytrfd
moje wszystkie nasiona kupione na allegro nie wykiełkowaly a tyle kasy poszllo :O nie kupujcie tam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje nasionka z Allegro wzeszły wszystkie :). I nie pisze dla przekory, wzeszły na prawdę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euglena zwyczajna
Nazywa się Adenium Obesum.Tak,kupiłam nasiona na allegro,zachciało mi się hodować egzotyczne rośliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asassasa
mozę lepiej skorzytsac z czyjeś pomocy? polecam firme www.mgogrody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×