Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

wrocilam ze spacerku,kochane! ale tu harmider, kurde ja sama mam stresa ze swoja owulka czy trafilismy itp i mam przeczucie ze nic z tego nie wyjdzie tym razem. ciagle chodzi mi po glowie ze nawet zdrowa para ma 40% szans... podobno niekotre kobiety czuja od poczatku ze beda mialy dziecko,a ja czuj wszystko tylko nie to...jeszcze sie zdolowalam troche z powodu mojego mena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ciagle mysle czy z moja niespodzianka wszystko ok frecia tez tak masz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka, nie dziwie Ci sie wcale! ale fajnie,bo juz to najwazniejsze masz- kropeczka jest niezaprzeczalnie:) ja czekam teraz jakies 16 dni na @... ktora mam nadzieje nie przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie dzis czuja nasze ciezarowki? jakies mdlosci i bolesci?oby nie, laski,mam nadzieje,ze sie dobzre czujecie i przez cala ciaze tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!witam!Długo mnie tu nie było.Pumka GRATULACJE!!!!Dawaj nam tu przepis kiedy?Jak?i co?Współczucia dla siostry musi się omęczyć to jej pierwsze dziecko?ale dzis piękny dzień ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello moje laseczki:D Widze ze sie tak zagalopowałyscie ze nie zalapalam sie na 100 stronke,ale to dobrze ze piszecie,mam co poczytac:D No nic wpadlam sie przywitac i uciekam do pracy. Milego popoludnia zycze wam wszystkim. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj i sie tak bidulka meczy z tym porodem... moja siora przy coreczce to w ogole nie miala zadnych skurczow itp, nawet oksytocyna nie pomagala a malej bylo najwidoczniej dobrze w brzuszku;)ale w koncu ja wydostali ze srodka i ma juz ponad 2 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Ja sie dzis czuje rewelacyjnie:)To chyba ta piekana pogoda i wywietrzone na maksa wszystko szare komorki:) Pumcia trzymam kciuki za twoja siostre,ale mysle ze juz nie dlugo i bedzie po wszystkim:) Pozdrow ja odemnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka to dobry dzien dla ciezarowek:)wszystkie czuja sie dobrze:D a ja tez czuje sie swietnie, moze jestem ciezarowka i nawet nie wiem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu mam taka nadzieje ze jestes:) Bedzie dobrze zobaczysz;) Bedziemy mialy tu na naszym forum takie fajne rozowe dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka jakos jak byl moj G u mnie to lepiej mi sie myslalao o tym...i czekalo. bez niego jest smutno jakos i wiecej mysle o tym,ze trzeba czekac teraz na wyniki tego bzykanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Ja już po wizycie u gina Najlepiej iść tak 2 tyg po terminie @ jak u mnie jest Słyszałam serduszko!!!!!!!!!!!!! Wizyta za 2 tyg a wtedy porobie badania i lekarz spr jak się rozwija ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobilam sobie przemeblowanie w pokoju,przynioslam inne lozko by mojemu G plecki nie doskwieraly(stalo w pokoju po bracie moim) i umylam podloge,teraz to mucha nie siada:) uwielbiam przemeblowywac pokoj ,niestety jest kilka rzeczy ktorych nie moge rpzestawic, trzeba sie dostosowac pod gniazdka antenowe i telefoniczne;] i pocwiczylam sobie... i zjadlam pyszna kolacje a teraz pije pyszna zielona herbatke. calkowicie zerwalam z kawa, bo podobno lepiej nie pic za duzo... tzn czasami mi sie zdarzy taka 3 w 1 kawka ale to slaba jest i rzadko ja pije:) w jakims poradniku pisali zeby ograniczyc picie kawy do 2 dziennie hehe ja chyba nigdy az tyle kawy nie wypilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jestem ciotka znowu :D moja siostra wczoraj o 18stej urodziła córeczke 3650 g 58 długa :D śliczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pumeczko:) No to dzis znow dla ciebie gratulacje na to ze zostalas ciotka:) Uscicskaj tez od nas twoja siostre:) Ja ide teraz do przedszkola a potem na kaweke takze bede pozniej. Milego ranka kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie na stanowisku Pumka gratulacje z okazji zostania ciocią 🌼 🌼 🌼 duża dziewczynka butterfly witaj :):):) mimo że wpadasz do nas jak po zapałki ;););) ale to tez fajnie :):):):) jenefer słyszałas bicie serduszka super :):):):) piekna sprawa Hania ty to naprawde nie masz co robić :D:D:D:D skoro wziełaś sie za przemeblowanie ja to jeszcze nic nie ruszyłam z przygotowaniem do świat no ale cóż porzadki tylko jakies przede mna bo piec nie bede bo nie umiem :P:P:P:P:P wole pójśc w gości :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczynki zmierzyłam swoja tempke dzisiaj rano i spadła wczoraj 37.01 a dzisiaj 36,99 .....buuuuu.... a tu jeszcze 6 dni przede mna więc napewno spadnie :(:(:(:( no trudno chyba raczej nici z dzidzi no ale nic na to nie poradze, bede dalej sie starać :):):):):) razem z pozostałymi dziewczynami ;);););) w grupie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha zapewne teraz nikogo nie bedzie :P:P:P:P:P:P bo zazwyczaj jak zaczynam pisać to panienki znikaja mi gdzieś w eterze :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc bruska 🌻 Mowisz,ze wpadam jak po zapalki? he he Dzisiaj mnie bedzie troszke wiecej,bo mam wolne ale co z tego jak ja zaczynam pisac to wy wszystkie uciekacie:P Bruska a jak sie maja twoje plany odnosnie sklepu,wiadomo juz co z tym lokalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy: - Macie tu jakieś tańsze zwierzaki? - Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł. - 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo? - Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona potrafi świetnie robić laskę! Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach. Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała: - Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie? - Jak tylko żaba nauczy się gotować - wypier_dalasz! pamietajcie,nigdy nie przynoscie zab do domu!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj bruska i butterfly:D fajny kawał :D jak tam u was pogoda bo u mnie ciepełko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly no własnie juz jest wszystko załatwiona i teraz mamy ogromnie duzo pracy i załatwiania, dostałam lokal, dotacji oczywiście nie ale to i dobrze bo mi sie odechciało jak zapoznałam sie z całymi tymi zasadami, a kolega dostał i teraz ma urwanie głowy. Tak więc moja droga pracuje do końca tego tygodni i załatwiam wszystkozwiązane z otwarciem sklepu dlatego nie mam kompletnie na nic czasu ;);););) strasznie dużo tego wszystkiego no i musze sie wyrobić w 3 tygodniach a tu jeszcze swięta :P:P:P:P:P no ale dla chcącego nic trudnego :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×