Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

No ja owulke po kluciach rozpoznaje, jest dosc odczuwalna, i piersi dzien po mnie bola strasznie az do @ a tu nic...wiec jej na 100% jeszcze nie bylo...dziwie sie czemu tego sluzu nie ma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może owulacja ci sie opóźni, skoro poznajesz ja po śluzie to musisz czekac na te ciągotki :P:P:P:P:P napewno sie zjawi a nie odczuwasz jeszcze dodatkowych atrakcji związanych z owulacją??? bóle brzucha czy jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzedziłas odpowiedx na moje pytanie :):):):) pojawi sie pojawi poczekaj a zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku a myślałaś o testach owulacyjnych? można kupić na allegro, można tez w aptece, one pokazują tzw pik LH, bez którego owulacja nie może mieć miejsca, jeśli testy wykażą, że masz pik, to tylko można by "podrasować" śluzik wiesiołkiem i działać :) głowa do góry, skąpy śluz nie przesądza jeszcze niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coraz bardziej sie przekonuje, że u mnie nici w tym miesiącu ze starń :o:o:o:o żadnych objawów ciążowych ŻADNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrr......... nawet cycki mnie nie bola a zawsze mnie bolały jakies 2 tygodnie przed @ a tu narazie troche dopiero zaczynają chyba mi sie znowu cykl wydłyży bbuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozyjemy zobaczymy...qrde ja to zawsze musze miec cos nie tak...hehe jakby to co miesiac nie moglo byc idealnie tak samo...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesiołek można brac tylko od 1 dnia @ i tylko do czasu owulacji, potem trzeba go odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak motylek ty to juz bys chciała miec wszystko od razu :P:P:P:P tak po prostu hop na krowe i juz ciele :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, do osiemnastki mi się nie spieszy :P mogło by być takie małe i różowe dłuuuugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska nie panikuj :P mi nic nie bylo do testowania :) teraz mnie sutki bola i czesto chodze do kibelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko że ty pracowałas w owulke ja przed owulką 3 dni niestety później było moje chopisko chore wiec raczej nici z imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nie musi być różowe :P wole żeby było śniade po tatusiu :P ale małe niech będzie dłuuugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska, głowa do góry, jak nie w tym razem to następnym, przecież MUSI nam się udać, to tylko kwestia czasu ;) dobra... spadam ;) do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO SZOK!!!!!!!!!! Wchodze tu zobaczyc co sie dzieje i SZOK!!!!!!!! Witam nowe staraczki:) Malpko a twoj wiek mnie nie dziwi wlasnie wyszla odemnie kumpela ktora ma 37 w tym roku a w tamtym urodzila zdrowa piekna corunie:) A ja dzis jakos ,ponoc,marnie wygladam:O A syfy to mam jak 13-latka:P Ale coz corki ponoc zabieraja urode:P hihihih Ja juz chce do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo frecia jest :):):):):) no jak wygrałas 100 stronke to córka musi być a ja jak z wami pisze dziewczyny to az mnie cycki zaczeły kłuć :P:P:P:P:P która mi tu taki objaw podesłała ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wytrzymalam i zadzwonilam do gina i zmienilam termin z 23 na 20 kwietnia i bedziemy z pomcia w tym samym dniu u lekarza:) Ale bedzie pisania;) Ja mam na 8.40 juz takze bardzo wczesnie:) I to mi bardzo pasuje!!! Juz sie nie moge doczekac:D:D:D:D:D:D:D Ja juz bede 8 albo 9 tydzien a od zaplodnienia 6 takze moja kropeczka bedzie juz fajna i sie powinna juz ruszac nie:)??? Ale sie ciesze,macam sie po brzuchu jakbym byla juz conajmiej w 5 miesiacu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo widze że tu jakieś zawody kto pierwszy do lekarza sie wybiera ;);););) przynajmniej nam opowiecie jak wasze dzieci :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o zawody bruseczko.Ja to bym mogla juz isc na drugi tydzien i juz bedzie widac,ale nie wiem co tak wypalilam z tym 23 to jest czwartek a tak pojde w poniedzialek-to jest roznica,jak dla mnie ogromna!!!Prawie 4 dni:P Ja bym juz w PL dawno byla u lekarza ale tu nie chca tak wczesnie przyjmowac i koniec,maja dziwne zasady...szkoda slow. Ale sie ciesze bardzo... Ps nie wybralam tej daty ze wzgledu na to ze Pumka tez ma na 20 ,tak moglam poprostu wziąsc,bo lekarz mial w tym czasie wolny termin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miałam ochote na coś słodkiego i zjadłam kawałek ciasta z jagodami i jest mie bleeeeeee pewnie nie było za świeże :o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo kropeczka ci wyrabia w brzuchu i ci jest bleeeee;) Ale czasem po niesiwerzym ciescie moze byc nawet ble do kibelka a nie tylko ble:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) wiedzialam ze jak mnie nie ebdzie to sie rozpiszcze;)) Malpka, witam w gronie zwariowanych mamusiek i kandydatek na mamuski:) Frecia powiedz mi, ile dni po owu skoczyla Ci tempka do tych 37 okolo? ech,ja cos sie zdolowalam bo test owu nie pokazywal mi bardzo bardzo wyraznej kreski, tylko prawie tak wyrazna jak ta druga kreska...minimalnie jasniejsza byla. ale z tempki wynikalo jednoznacznie ze owu byla 14 dnia...a moze to byl taki cykl bez jajeczka? cholera jasna,mialam o tym nie myslec ale czuje,ze nic z tego i tym razem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fratka chciałabym abys miała racje z tą kropeczka, ale to raczej nieświeże ciasto :):):):) wiecie jak to jest wysłac chłopa do cukierni to przyjdzie i powie ze byla promocja 3 kawałki ciasta w jednej cenie :o:o:o no i wiadomo dlaczego była promocja ale koles nie zajarzył (z pracy kolega) :D:D:D:D:D:D Hania więc przed toba dopiero centrum owulacji będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×