Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

była ale tylko jej zarys,robiłam wieczorem i na drugi dzień rano i kreseczka była na tym wieczornym.mój M. kupił 2w1 bo mu aptekara wcisnęła pewnie to jakas lipa bo nie były fabrycznie pakowane po 2 tylko później.pewnie nie schodziły i chciały sie pozbyć.witam nowa koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jakieś lipne te testy.... idź kochana na bete i będziesz wiedzieć,ja trzymam za Ciebie cały czas kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!dziś znów duchota, ale trzeba w końcu cieszyć sie latem, piekną pogodą, bo potem znów przyjdzie zima, mrozy... Fretka-gratuluję kolejnego facecika...matka bez względu na płeć kocha swoje dzieci...jesteś rodzynkiem, jedyną kobietka w domu, to bedą Cię kiedyś rozpieszczać... myszka-nie denerwuj sie...zrób jeszcze raz test i bedziesz miała pewność, może akurat druga kreska bedzie już bardziej wyraźna ;-) hana-witaj!chciałam Ci powiedzić, że bardzo dobrze trafilaś, tutaj dziewczyny służą pomocą w każdej sytuacji, są bardzo sympatyczne i szczere...myślę, że nie obraziecie sie kochane jak zaproszę hanę do naszego grona...;-) Madziarax co u Ciebie słychać? Jenefer-jak zdrówko? pozdrawiam i zapraszam na poranną kawusię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej dziewczyny. a u mnie kolejny dzień nic. czekam do 6 lipca, a potem tabletki antykoncepcyjne na wywołanie @. już mam dosyć tej niepewności. myszka mamy podobną sytuację, ja też nie mam @ od 4 tygodni i nie jestem w ciąży. musisz koniecznie iść do lekarza. bo z tym nigdy nie wiadomo. trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku. fretka z czterema facetami będziesz miała w domu bardzo wesoło:)zonadamiana jak samopoczucie na początku ciąży? witamy nową koleżankę, hana nie przejmuj się ja się staram od kwietnia i na dodatek od maja nie mam @. więc się nie przejmuj, na pewno wszystkie już całkiem niedługo, nawet jak już stracimy nadzieję, okażą się dwie cudowne,grube krechy i będziemy skakać do góry z radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ja poznam płeć za tydzień Chciałabym chłopczyka... ale dziewczynka też bedzie super Załatwiłam sie chodząc rano z córcia do przedszkola na adaptacje ona tez chora w nocy goraczke miala Normalnie nie ma co za oknem 30 st a my nie mozemy tego zniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
jenefer jakbyś miała chłopczyka to byś miała parkę, serdecznie ci tego życzę. No i oczywiście powrotu do zdrowia. Naprawdę szkoda, że jesteś chora teraz gdy jest taka ładna pogoda. trzymam kciuki żebyś doszła szybko do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak:) U mnie ok.jutro mam dostać @ wiec czekam niecierpliwie,a co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz ma już urlop od 8sierpnia do końca miesiąca,wiec jedziemy nie długo do polski,na cały urlopik:) Ciesze sie,bo załatwimy dużo spraw i jeszcze musimy jechać do Kliniki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki co tam dzisiaj u was???u mnie dzisiaj jest przyjemne ciepło czyli ani duszno ani zimno SUPER!!!!kocham lato i nawet jak jest duszno to mi nie przeszkadza.zonadamiana pisz nam tu szybciutko jak sie czujesz z świadomością ze za 9 miesięcy będziesz miała maleństwo...:) ale Ci zazdroszczę hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie niedobrze w tym upale JAK BYLISMY NA PLACU ZABAW MYŚLAŁAM ŻE ZWYMIOTUJE OD GORACA Sorry za capslock A od hałasu dzidzius wariował w brzuszku Dzis ide z małą do lek bo ma to co ja A z lekami nie wiem jak sobie poradze zeby dac Wyczuje wszystko Zawsze trening siłowy jest albo do herbatki daje a wtedy nie chce jej ruszyc Nie będe przecież kłuć zobacze co lek. powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już przygotowałam obiadek, synek drzemie wiec mam chwilkę na swoje przyjemności...czerwiec niestety nie wypalił, właśnie dziś mam @ i nie za fajnie sie czuję...ale daję radę...mam nadzieję, ze lipiec do września coś sie stanie ;-) tak bardzo cieszy mnie widok babeczek z brzuszkami...pamietam swoją ciażę i wspominam ją bardzo miło...pamietam jak baaardzo chciałam miec juz dzidziusia i praktycznie zaraz po ślubie zasżłam w ciążę...cieszyliśmy sie niezmiernie, jak zobaczyłam na kolejnym juz teście 2 grube krechy to az sie poryczałam z radości...;-)teraz to sie zastanawiam nie tylko nad płcią ale i tym, czy nie bedzie to ciążą bliźniacza, ale co ma być to będzie....oby tylko sie udało i dzidziuś(dzidzie)były zdrowe ;-) wszystkim nam tego życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, nie mam juz boli brzuszka, urosl tylko jakby..ja wiem, ze to niemozliwe, ale naprawde dol brzuszka jest juz podpuchniety i taki twardy. Ciesze sie bardzo, a jednoczesnie obawiam- wiecie jak to jest...dodatkowo przeziebilam sie od klimatyzacji i meczy mnie zatkany nos i bol gardla...i sie martwie ze z dzidzia przez to cos nie tak bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj obie kaszlące buuuuuuuu Mimo upałów najlepiej robi mi leżenie w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dawno tu nie zagladalam , ale widze ze sporo sie pozieniało ;) gratulacje zaciążonym ;) u mnie bez zmian narazie, obecnie jestem okolo polowy cyklu ale juz po owulacji - w tym miesiacu robilam testy owulacyjne i czekam teraz na wyniki.. mam nadzieje pomyslne ;) poprawiam tabelke ;) STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@.... ......miejscowość Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ............opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?.................... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04........ .............lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05........ ...........Warszawa mirellaaaa.....30............6...............ok 25.07...... ............wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06.............mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05...............Bydgoszcz xena64...........25..........4.............ok 4.07...............mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. ...............Lublin myszka2028....21...........2..............ok.14-19.06 ..............Łódzkie anna.s.1.....31..........4...................15.07...... ......................uk agunia_87....22..............2..............ok. 6.06................pomorskie bruska.......28................4..............24.06. ............podkarpackie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 4.07.......................Italia zonadamiana 24.............1...............30.06...................Warsz awa małpka73.........35..........0.............04.07........ ............Dolny Śląsk ZACIĄŻONE: NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26..........23?................Listopad......... Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................19............... 21.11.............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........17.................6.12 . .................Śląskie 4arcia132.......25...........16................11.12.... ........mazowieckie 5)Pumka27...................15................14 grudzień. .............Lubin 6)Korin..........29...........10.................styczeń .........wielkopolska 7)butterfly*.....28...........12................ styczeń................śląskie 8)Jolitka84......25............5..................23luty ...........wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mam dość Mąż ma temp 39 st a wiecie jak to z facetem chorym I z córcią w nocy nie pospi nie przypilnuje a mnie kaszel nadal męczy i spie w drugim pokoju Do gina mamy w środę iść a w sobote planowany był wyjazd chyba nic z tego nie wykurujemy sie a smarkaci nad morze nie pojedziemy... Trzymam kciuki za starania i brzuszki zdrowe badzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mam dość Mąż ma temp 39 st a wiecie jak to z facetem chorym I z córcią w nocy nie pospi nie przypilnuje a mnie kaszel nadal męczy i spie w drugim pokoju Do gina mamy w środę iść a w sobote planowany był wyjazd chyba nic z tego nie wykurujemy sie a smarkaci nad morze nie pojedziemy... Trzymam kciuki za starania i brzuszki zdrowe badzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc koszmarem była dla nas Córcia plakała przez kaszel i nie mogła spać Nie życze nikomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) Jak tam? widzę Jenefer,ze bardzo nie ciekawie :( współczuję doprawdy.... jakaś senna jestem i wynudzona, za tydzień mój kochany przyjeżdza, cały weekend spędzę w jego ramionach. nie opuszczę na krok. Rozłąki są okrutne... miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej dziewczynki. co tam słychać? ja jeszcze nie mam @. jeszcze jutro jak nie przyjdzie to tabletki antykoncepcyjne idą w ruch. madziaraxxxxx co tam u ciebie? jenefer współczuję ci facet jak chory to gorzej niż dziecko. zonadamiana jak samopoczucie? masz jakieś mdłości albo inne objawy ciążowe? mirellaaaa a może to pierwsze stadium ciąży kochana, i dlaetego jesteś taka ospała? a kiedy masz dostać @? pozdrawiam was laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia niestety, jestem dopiero po @ wiec to nie to :) Ja z reguły jestem śpiochem a jak juz spada ciśnienie to już w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
mirelllaaa ja też uwielbiam spać, ale w tygodniu rano wstaję i tylko w weekendy można sobie pozwolić poleniuchować. no to przed tobą kolejny miesiąc staranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×