Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Gość agunia_87
hej dziewczynki. a co tak tu cicho? madzia ja dziś byłam w pracy do 16 i nie miałam siły na gotowanie. zamówiliśmy pizze i obiad gotowy:) a jak tam madziara @? kiedy ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agunia narobiłaś smaka z ta pizzą Jutro zrobię Zupke mam z botwinki A u Julci troche lepiej poza tym że ma zastrzyki na 5 dni - lek mi wypluwala i nie ma wyjscia (zeby jej o sobie zaoszczedzic stresu wzielam faceta prywatnie zeby robil) , za to ja nie mogę się wyleczyc Mam ataki kaszlu Zast. sie czy to nie alergiczne tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej dziewczyny. gdzie wy jesteście? Co u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie popłacze!!! Tak sie rozpisalam i wszystko mi wcięło 😭 To w takim razie przywitam sie z Wami i lece dalej sprzatac.Ubzdurało mi się,żeby pomalowac pokoik syna i w zwiazku z tym mam mase roboty,bo zanim uprzatne wszystkie zabawki to mi pół dnia zleci :D I jeszcze zrobie aktualizacje tabelki STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@.... ......miejscowość Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ............opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?.................... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04........ .............lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05........ ...........Warszawa mirellaaaa.....30............6...............ok 25.07...... ............wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06.............mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05...............Bydgoszcz xena64...........25..........4.............ok 4.07...............mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. ...............Lublin myszka2028....21...........2..............ok.14-19.06 ..............Łódzkie anna.s.1.....31..........4...................15.07...... ......................uk agunia_87....22..............2..............ok. 6.06................pomorskie bruska.......28................4..............24.06. ............podkarpackie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 4.07.......................Italia zonadamiana 24.............1...............30.06...................Warsz awa małpka73.........35..........0.............04.07........ ............Dolny Śląsk ZACIĄŻONE: NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26............23?...........Listopad............. Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................19............... 21.11...............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........17.................6.12 . ...................Śląskie 4arcia132.......25...........16................11.12.... .........mazowieckie 5)Pumka27....................15............14 grudzień. .................Lubin 6)Korin..........29............10..............styczeń ............wielkopolska 7)butterfly*.....28...........14.............4 styczeń...................śląskie 8)Jolitka84......25............5................23luty .............wielkopolska A swoja droga,czemu w dolnej tabelce nie ma zonydamiana? Jak sie czujesz kochana w pierwszych tygodniach ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę,bo dziś zawitała wredna @ do mnie:( Zrobiłam małe poprawki w tabelce,chyba sie nie gniewacie.... 🌻STARAJĄCE SIĘ🌻 Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@.... ......miejscowość Moootylek...................2...............???????....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............???????..... ............opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????.................... lubelskie Madziulek0405.............4................??????........ .............lubelskie Jagoda_27..................11..............???????........ ...........Warszawa mirellaaaa.....30............6...............ok 25.07...... ............wielkop asiulka 1981......27........2..............?????????.............mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............????????...............Bydgoszcz xena64...........25..........4.............ok 4.07...............mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............??????????? ...............Lublin myszka2028....21...........2..............??????????? ..............Łódzkie anna.s.1.....31..........4...................15.07...... ......................uk agunia_87....22..............2..............??????????................pomorskie bruska.......28................4..............???????? ............podkarpackie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 5.08.......................Italia zonadamiana 24.............1...............30.06...................Warsz awa małpka73.........35..........0.............04.07........ ............Dolny Śląsk ZACIĄŻONE: NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26............23?...........Listopad............ . Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................19............... 21.11...............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........17.................6.12 . ...................Śląskie 4arcia132.......25...........16................11.12.... .........mazowieckie 5)Pumka27....................15............14 grudzień. .................Lubin 6)Korin..........29............10..............styczeń ............wielkopolska 7)butterfly*.....28...........14.............4 styczeń...................śląskie 8)Jolitka84......25............5................23luty .............wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
wklejam tabelkę, biorę tabletki więc mniej więcej będę wiedzieć kiedy @ ma przyjść:) STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@.... ......miejscowość Moootylek...................2...............???????..... .. .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............???????..... ............opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????.................... lubelskie Madziulek0405.............4................??????....... . .............lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa mirellaaaa.....30............6...............ok 25.07...... ............wielkop asiulka 1981......27........2..............?????????.............maz o wieckie pod zmienionym ni...27....3..............????????...............Bydgoszcz xena64...........25..........4.............ok 4.07...............mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............??????????? ...............Lublin myszka2028....21...........2..............??????????? ..............Łódzkie anna.s.1.....31..........4...................15.07...... ......................uk agunia_87....22..............4..............ok.30.07 .. ..............pomorskie bruska.......28................4..............???????? ............podkarpackie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 5.08.......................Italia zonadamiana 24.............1...............30.06...................Warsz awa małpka73.........35..........0.............04.07........ ............Dolny Śląsk ZACIĄŻONE: NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26............23?...........Listopad............ . Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................19............... 21.11...............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........17.................6.12 . ...................Śląskie 4arcia132.......25...........16................11.12.... .........mazowieckie 5)Pumka27....................15............14 grudzień. .................Lubin 6)Korin..........29............10..............styczeń ............wielkopolska 7)butterfly*.....28...........14.............4 styczeń...................śląskie 8)Jolitka84......25............5................23luty .............wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie gryze czy jechac w sobote nad to morze? Czy za tydz nad jezioro jak wydobrzejemy do końca??? Dzis usg połówkowe o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej Jenefer, ja bym nad morze pojechała tam jest duzo jodu!!! pomoże Ci na Twoje dolegliwości a nad jeziorem moze być wilgotno. wybierz morze. buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenefer ja tez wybrałabym morze! Uwielbiam spacery po plazy,szum morza.Sama rozkosz! A powiedz mi moja droga na czym polega to usg polowkowe? W pierwszej ciazy nie mialam takiego robionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@.... ......miejscowość Moootylek...................2...............???????..... .. .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............???????..... ............opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????.................... lubelskie Madziulek0405.............4................??????....... . .............lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa mirellaaaa.....30............6...............ok 25.07...... ............wielkop asiulka 1981......27........2..............?????????.............maz o wieckie pod zmienionym ni...27....3..............????????...............Bydgoszcz xena64...........25..........4.............ok 4.07...............mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............??????????? ...............Lublin myszka2028....21...........2..............??????????? ..............Łódzkie anna.s.1.....31..........4...................15.07...... ......................uk agunia_87....22..............4..............ok.30.07 .. ..............pomorskie bruska.......28................4..............???????? ............podkarpackie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 5.08.......................Italia zonadamiana 24.............1...............30.06...................Warsz awa małpka73.........35..........0.............04.07........ ............Dolny Śląsk ZACIĄŻONE: NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26............23?...........Listopad............ . Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................19............... 21.11...............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........17.................6.12 . ...................Śląskie 4arcia132.......25...........16................11.12.... .........mazowieckie 5)Pumka27....................15............14 grudzień. .................Lubin 6)Korin..........29............14..............styczeń ............wielkopolska 7)butterfly*.....28...........14.............4 styczeń...................śląskie 8)Jolitka84......25............5................23luty .............wielkopolska Hej , gratuluję nowym przyszłym Mamą, dawno się nie odzywałam, ale miałam zawirowania życiowe i nie miałam czasu, moja dzidzia ma już 7,5 cm, byłam na nieinwazyjnym badaniu prenatalnym i wszystko ok, tzn. na ten moment wszystko wskazuje na to ,że dzidzia jest zdrowa , wierciło się bardzo, ma nóżki, rączki i nosek, druga część badań dopiero około 26 tygodnia, wtedy zbadają nerki, serduszko dokładnie i inne narządy,no i będzie można określić płeć, ale mam nadzieję,że dowiem się wcześniej po zwykłym usg u mojego lekarza, pozdrawiam gorąco ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hwj dziewczynki. Ja wybrałabym morze, i właśnie jadę w niedzielę. podobno od soboty ma być pięknie, zobaczymy jak będzie. jenefer nad morzem powinnaś dojść do zdrowia, bo tam jest zdrowe powietrze więc powinno być fajnie:) a do jakiej miejscowości jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!jak sie czujecie i co u Was słychać...ja na weekend jade na wieś i potem znów za jakies 2 tyg. na trochę dłuzej, ale do tego czasu jeszcze sobie popiszemy...właśnie policzyłam sobie ewentualne dni płodne i wychodzi na to, ze w przyszłym tyg. będziemy z mężem baaardzo zapracowani ;-)zauważyłam, że moje cykle po mału sie regulują, bo juz 3 m-c jak mam 32 dł. cyklu, wiec jak to mi doradzono musze liczyc od końca cyklu około 16 dni i do boju... sama bym pojechał nad morze...jeszcze nie byliśmy całą rodzinką, ale mam nadzieję, że to nadrobimy... Miłego dzionka.... korin-mam nadzieję, że spokojnie i bez nerwów przejdziesz ciaże...nie chce sie wypytywać o powód tych badań prenatalnych, najważniejsze, ze dzidzia sie zdrowo rozwija...powodzenia jenefer-słuchaj rad i wyjedź...to Wam dobrze zrobi...i powodzenia na usg agunia, madziarax-moze na ta chwile ograniczymy tabelkę tylko do tych osób, które odwiedzają ten topik, widzę, że większość zamieszczonych w tabelach dawno tunie zaglądały...taka moja propozycja...ale niekoniecznie musicie sie z nia zgadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, powodów w sumie nie było, lekarz zapytał i zdecydowałam się, takie badania wykrywają wady, które można leczyć już w ciąży, a poza tym jeśli wykryją coś niewłaściwego to można się przygotować np. na poród w specjalistycznym szpitalu i natychmiastowe podjęcie działań, ja jestem za takimi badaniami, pomimo, że czasem mogą wykryć ciężkie uszkodzenia, ma się wtedy czas na przygotowanie się do trudnej sytuacji, poza tym nazwa prenatalne trochę przeraża, a tak naprawdę każde badanie usg przed porodem jest badaniem prenatalnym, te na których byłam są po prostu bardziej szczegółowe, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
korin moim zdaniem to super że zrobiłaś takie badania a jeszcze lepiej że wszystko jest w porządku:) kasiulak myślę że to nie głupi pomysł. skoro jakaś dziewczyna nie zaglądała od kwietnia to chyba już nir chce, lub nie ma czasu lub jeszcze coś innego. madziaraxxxx co tam u ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częśc dziewczynki.dawno sie nie odzywałam bo tez miałam niezłe zamieszanko:) dzisiaj jade na bete tak mi kazała moja gin bo gadałysmy przez telefon...wizyte mam 16.wynik bety bede miała dzisiaj wiec jak dam rade to wam napisze co i jak.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja cykor jestem i wybrałam jezioro W zeszłym roku tam bylismy i było super ciepła woda i plac zabaw za oknem A nad morzem tylko jod Usg połówkowe w skrócie to spr głównych narządów dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje laseczki:) Jenefer:) Ja bym nawet sie nie zastanawiała,tylko na Twoim miejscu jechałabym nad morze,jod jest bardzo dobry dla dzieci i jest dobry na tarczyce,nad morzem tez dziecko może sie bawić i na plaży i na placu zabaw z piaskownica.... i szybciej dojdziecie do zdrowia... Mirela:) Masz racje z tym morzem,ja tez bym wybrała pobyt nad morzem,tym bardziej ze jest dużo jodu a to zdrowe, jak i dla dzieci tak i dla nas... Butterfly:) Co tam u Ciebie? Korin:) Co tam u Ciebie? Dobrze ze zrobiłaś to badanie i dzidzia zdrowa... Agunia:) Odpoczniesz sobie nad morzem i sie zrelaksujesz,milego wypoczynku.... Kasiulak:) Co tam u Ciebie? a z tabelka masz racje,te dziewczyny których nie ma już u nas od dawna to trzeba wypisać z tabelki,tym bardziej ze już wogole sie nie udzielają na forum, a jak wrócą i będą sie chciały dopisać to sie dopiszą na nowo.... Myszka:) Czekamy na wynik bety kochana🌻 A jak sie czujesz? Dobrze ze zadzwoniłaś do ginki swojej i sobie z nią porozmawiałaś.... ZonaDamiana:) Jak sie czujesz i co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie moge sie doczekać :) tylko ze czekam na M. a bedzie z pracy dopiero o 18.znalazłam laboratorium całodobowe :)dzwoniłam i pani kazała przyjechac w każdej chwili.a czuje sie dobrze tylko miałam wczoraj znowu ten dziwny atak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko:) a nie mogla Pani Ci powiedzieć wyniku bety przez telefon? sama jestem już niecierpliwa co do Twojego wyniku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko z tymi swoimi atakami to wybierz sie do lekarza,bo od czego je masz wogole? może masz za małą dawkę leku lub za duza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja musze najpierw jechac ją zrobić :)a te ataki to sa od tabletek..w ulotce jest napisane ze to sie może zdarzać. ale ja potrafie juz sobie z nimi radzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny uaktualniam się w tabelce . W tym miesiącu okres do mnie zawitał o 4 dni wcześniej co było bardzo dziwne ponieważ jeszcze mi się to nie zdarzyło . Przez tamten miesiąc nie starałam się zbytnio o dzidzie. Przeprowadzka itp. Testy owulacyjne dalej czekają może na ten miesiąc . Troszkę was poczytywałam. Gratuluje nowym mamą ;-) ;-) ;-) U mnie mały synek chory byłam z nim u lekarza ale gorączkę ma już 3 dzień powyżej 39 i jutro chyba znów się wybiorę bo mam juz dość . Co za leki dają brr STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@.... ......miejscowość Moootylek...................2...............???????..... .. .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............???????..... ............opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............???????.................... lubelskie Madziulek0405.............4................??????....... . .............lubelskie Jagoda_27..................11..............???????...... .. ...........Warszawa mirellaaaa.....30............6...............ok 25.07...... ............wielkop asiulka 1981......27........2..............?????????.............maz o wieckie pod zmienionym ni...27....3..............????????...............Bydgoszcz xena64...........25..........5............ .27.07...............mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............??????????? ...............Lublin myszka2028....21...........2..............??????????? ..............Łódzkie anna.s.1.....31..........4...................15.07...... ......................uk agunia_87....22..............4..............ok.30.07 .. ..............pomorskie bruska.......28................4..............???????? ............podkarpackie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 5.08.......................Italia zonadamiana 24.............1...............30.06...................Warsz awa małpka73.........35..........0.............04.07........ ............Dolny Śląsk ZACIĄŻONE: NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26............23?...........Listopad............ . Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................19............... 21.11...............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........17.................6.12 . ...................Śląskie 4arcia132.......25...........16................11.12.... .........mazowieckie 5)Pumka27....................15............14 grudzień. .................Lubin 6)Korin..........29............10..............styczeń ............wielkopolska 7)butterfly*.....28...........14.............4 styczeń...................śląskie 8)Jolitka84......25............5................23luty .............wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziołchy, myszka co to za emocje? przecież testy pokazywały,ze w ciąży jestes no nie? A ataki? co za ataki masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jestem dziewczynki. Ale niestety dalej straczką . No cóż kiedyś musi się nam udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy nie pokazywały jednoznacznie...nie potrafiłam ich zinterpretować bo cos sie tam pokazało po czasie...a ataki to od tabletek na tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja już myślałam ze jesteś po becie,tylko jedziesz odebrać heheee ale gapa ze mnie,dobrze ze już sobie jakoś radzisz z tymi atakami,ale powiem Ci ze mi sie jeszcze coś takiego nie przydarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×