Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosteczka28

W czwartek spotkam się pierwszy raz za pieniądze...

Polecane posty

Gość salamandrrra
v33: ależ masz rację. Ale ty kochanie masz w sobie dużo siły i dużo godności. Nie każdy ma. I o ile brak godności daje jakieś przyzwolenie do potępienia społecznego, o tyle brak siły niekoniecznie. Ja tak sądzę, może się mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandra jesli brak siły skłania kogoś do podjecia się czynnosci podłych uwłaczających i ma się z tego względne korzysci to się człowiek tym nie obnosi...niestety purpura pokazuje swiatu na co ją stac a na co nie a jak potrzeba to zmienia front i mówi ze się temu poddała bo siły nie miała :O Hipokryzja!!! i z tym tutaj walcze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Konester
Wy wszystkie jesteście pojebane, Was nie trzeba sądzić Was trzeba leczyć, Leżeć qrwa i cisza ma BYĆ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salamandra, ja to wszystko wiem, i nie odebrałem tego personalnie, mówiłem o punkcie widzenia mężczyzny :) Konester - od wydawania poleceń i wysyłania do kąta to ja tutaj jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznosnaaaaa
a mówcie co chcecie,jeśli facet byłby niczego sobie,zadbany też zrobiłabym to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznosnaaaaa
zawsze mogę być puszczalska nieznośnaaa ,jeśli zmusiłaby mnie do tego sytuacja zrobiłabym to.odpukać na razie nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznosnaaaaa
przecież już napisałam ,że musiałabym być zmuszona przez sytuację,nie widzieć innego wyjścia ,na pewno nie byłabym z siebie dumna ale wydaje mi się ,że zrobiłabym to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznosnaaaaa
póki co nieznośnie "puszczalska" jestem dla przyjemności ,nie za kasę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej nie byłabyś dumna, w przeciwieństwie do niektórych użytkowniczek tego forum :classic_cool: A dostałaś od partnera prezent urodzinowy? To puszczasz się za kasę :classic_cool: :D Nieznośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznosnaaaaa
masakra...właśnie się okazało ,że puszczam sie w święta,imieniny,walentynki i takie tam:)wtedy też dostaję prezenty od partnera:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznosnaaaaa
co wiedziałeś od początku,że wszystkie są takie same ,czy to,że się "puszczam"?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznosnaaaaa
ha.. ale to działa w obie strony;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy Wiedziałem, że się puszczasz za kasę Jak wszystkie kobiety Rozumiem, że Ty nie przyjmujesz prezentów od partnerki?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznosnaaaaa
uważaj co mowisz...za chwilę ustawi się kolejka chętnych do Ciebie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznośna, ale ja jestem okropny, łysy, niski, brzydki i mam 3 cm członka :D Tak twierdzi Purpurowa... Czyli kwestie kolejki mamy z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznosnaaaaa
noooo autoreklama niezbyt udana :-o chciałabym Ci napisać,że wygląd nie ma znaczenia ale ..no właśnie ma:)a masz chociaż ładne oczy...albo usta?no nie wiem..sprawne palce i język?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznosnaaaaa
owszem zgadzam się ,że tylko na początku wygląd ma znaczenie ale pierwsze wrażenie się liczy a Ty robisz wszystko żeby było niegatywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el toro ggigante
220 postów z tego 96,8% obrzucania się invektywami, a Kosteczka poposiła jedynie o poradę w konkretnej kwestii, co uczynić, żeby było miło. się popisaliście, nie ma co...dosłownie i w przenośni wstyd. wstyd , wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno 220 stron pisac o tym ze robi głupote :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznosnaaaaa
a ile mamy pisać tak zrób to albo nie nie rób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, zatem kolejny przykład w temacie poczucia wstydu>>> Policja szuka mężczyzny, który miał kontakty seksualne z dwiema dziewczynkami z romskiej rodziny z Oświęcimia - 5-letnią i 12-letnią. Obie zostały zarażone kiłą. Sprawą zajęła się oświęcimska prokuratura. Ich matce sąd odebrał w sumie szóstkę dzieci i umieścił je w pogotowiu opiekuńczym. życie jest zafajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×