Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosteczka28

W czwartek spotkam się pierwszy raz za pieniądze...

Polecane posty

nawet jesli chciała spróbowac poczuc się dziwką to co z tego? Jak dziwek w łózku nie macie w postaci żon to macie problemy nie do przeskoczenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanowczy, znasz tylko epizod - nie znasz tła całej sytuacji. Nie wymyślaj ludziom od głupich. I uważasz, że życie w W-wie jest usłane różnami... W W-wie gdzie za mieszkanie trzeba zapłacić 2000 (wynajem oczywiście). Jestem pewien, że za takie pieniądze w malek miejscowości można przyzwoicie żyć i nawet w małej miejscowości można tyle zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakbyło
kosteczka napisz jak było... co robiliscie...? wiecej szczegółow prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawirant (lawirant@gazeta.pl) stanowczy, znasz tylko epizod - nie znasz tła całej sytuacji. Nie wymyślaj ludziom od głupich. I uważasz, że życie w W-wie jest usłane różnami... W W-wie gdzie za mieszkanie trzeba zapłacić 2000 (wynajem oczywiście). Jestem pewien, że za takie pieniądze w malek miejscowości można przyzwoicie żyć i nawet w małej miejscowości można tyle zarobić bez przesady lawirant za to zarobki w stolicy są yższe :O i pracy tez teraz sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarobki w stolicy wyższe oczywiscie. Pracuję to i wiem. Mam tu też sporo przyjaciół i wiem, że wcale kolorowo to nie wygląda. ja mam to szczeście, że pracuję w największej firmie w środkowo wschodnie Europie, ale ni każdy tak ma. Mnóstwo ludzi (np na studia) tu przyjeżdża własnie z małych miejscowości, zaniżaja potwornie stawki i mieszkaja po kilkanascie osób w malych mieszankach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawirant można wynająć coś pod Wawą albo na obrzeżach, za połowe tej kwoty, nie musisz w samym centrum. Zarobki są dużo wyższe, tak jak powiedziała v33. A życie nigdzie nie jest usłane różami. Tylko w Wawie jak ktoś daje doopy bo twierdzi że nie może inaczej zarobić to znaczy, że to lubi. Taka różnica. I może powinienem ją pochwalić? Może to co zrobiła było mądre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylka kwestia moralności i własnych ocen. Dla Ciebie może być nie mądre a dla mnie proste i z ekonomicznego punku widzenia efektywne. Dupa nie mydło. Powinna miec tylko do tego większy dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nie ma dystansu, w związku z czym mamy jasność, że nie było mądre. Jeśli chodzi o ekonomię - oczywiście masz rację. Przemyt narkotyków jest jeszcze bardziej ekonomiczny, ale oprócz aspektów moralnych także nielegalny. Czyli trzeba mieć jeszcze większy dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod Warszawą oczywiscie mozna wynająć. Później tracić mnóstwo czasu (korki niemiłosierne) na dojazdy i pieniążkow na dojady. Efekt końcowy (finansowy) nie odbiega od wersji wstępnej. A w centrum wynajęcie mieszkania kosztuje nieco więcej niż 2tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
Sponsoring rullez POPIERAM SPONSORING - DZIEWCZYNY SPONSOROWANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes za słaba na to laska
ja to zrobiłam dwa razy i nie mialam zadnych wyrzutów sumienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyt narkotyków jest nielegalny ze względów prawnych. Dlaczego? Bo nie zarabia na tym Państwo. Produkcja i sprzedaż alkoholu i wyrobów tytoniowych (powodują ogromne spustoszenie w organiźnie) też jest według Twojego toku myślenia niemoralna, a jednak nikt nie jest tym przerażony. Dziś to przemyt, a jutro normalny biznes. Tak uczy historia (prohibicja w stanach, legalne narkotyki w Holandii) Wszystko kwestia wykładni, interpratacji i wolnej woli człowieka. I nie nam w związku z tym oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron, no jak wsiadasz w metro to pewnie, że będziesz szybciej. Ja zacząłem z buta deptać odkąd zmierzyłem czas do biura - 55 minut autem, 40 pieszo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron powiedział w zasadzie wszystko to co ja ewentualnie chciałem dodać. I oprócz metra jest jeszcze SKM :classic_cool: Może z wyjątkiem łatwości w znalezieniu pracy i dobrych zarobków. Jakoś szczęśliwie nia mam z tym problemów :classic_cool: A zmieniam pracę na potęgę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie w stronę centrum... na obrzeża. Rano nie prblem w tą stronę, ale wieczór to dramat jakiś. Tak czy inaczej. jesli nie mam punktu zaczepienia to jeszcze zależy na jakim poziomie jest ten język. Szkoły językowe tutaj są na dobrym poziomie i lektorom nie jest łatwo się przebić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym tyle się słyszy o tym, że brakuje ich własnie w malych miejscowościach. Nie prościej otworzyć tam szkólkę? Wchodzę w interes - inwestuję w sprzęt i lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijając już sam fakt, że prawo zabrania, przebywania na stanowisku pracy w stanie wskazujacym na spożycie, myślę że nie powinnaś spożywać skoro masz później takie sensacje żołądkowe. Ja mogę pić i pić i im więcej piję tym bardziej mi się chce i czuje się fantastycznie tak jak w tej chwili, kiedy na śniadanie spożylem 1/2 litra. Ale nie jestem w pracy, tylko u kolegi i święujemy właśnie 90 rocznicę odzyskania niepodległości POOOOOOOOOOLLLSSSSSSSSSSAAAAAAAAAAA BIAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁoooooooooo-----------CZZZZZZZZZZZZZEEEERRRRWWWWWWWWWWWWWWWOOOOOOONI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
Mało -Stanowczy i znow się przyczepię, a niech tam? prostytucja nie jest karalna zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem,nikogo nie krzywdzi. Posiadanie, sprzedaż ,przemyt narkotyków jest karalny,krzywdzi, uzależnia masy. nie widzisz różnicy - między przemytem narkotyków a prostytucją? boś glupi jak but z IQ króliczka bez skórki. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila92
Dostałam propozycje 2000zł za spotkanie bez seksu tylko całowanie przytulanie i macanie podejrzewam ze bedzie chciał seks oralny bo ta cena jednak spora.. Na początku oferował mi 300zł ale nie chciałam się zgodzić potem 500zł, 1000zł, 1500zł, 1750zł i w koncu zakonczył na 2000zł. Myślę że jak się z Nim spotkam i zanim do czegokolwiek dojdzie powinien mi zapłacić 1000zł co sądzicie? Nadal mam wątpliwości co do spotkania bo nie korzystałąm z takich rzeczy ale kurcze mam ciężką sytuacje finansową a to mi bardzo pomogłoby. On nie chce byc moim sponsorem tylko proponuje mi jedno spotkanie za tę cenę . Co zrobilibyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio sie cenisz. Lepiej idz do burdelu w Warszawie, lub pojedz do Szwajcarii. Prywatni klienci nie znaja granic, nie maja szacunku do dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×