Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasssa

praca na kasie, wasze opinie

Polecane posty

Gość kasssa

hello, zastanawiam sie czy nie wziac pracy na kasie, na pol etatu, jakie macie doswiadczenia w tej pracy? wiem, wiem, ze malo ambitna i w ogole ale to tylko na jakis rokdopoki studiow nie skoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbrew pozorom
to nie jest lekka praca. Tym, którzy nigdy tak nie pracowali, zdaje się, że kasjer siedzi cały dzień i przesuwa towar przez skaner. Przede wszystkim trzeba mieć mnóstwo cierpliwości do klientów ( nie pójdą ze swoja złością na cenę, jakość towaru etc. do dyrektora sklepu, tylko nawrzeszczą na kasjera), nie wdawać się w dyskusje i zaczepki. Pracowałam kiedyś na kasie. Ludzie traktują kasjerów jak śmieci- taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssa
dzieki za odpowiedz, dzis bylam 1 dzien na szkoleniu, jutro ide znowu strasznie zle nie bylo, co do klientow to racja, juz pracowalam jako sprzedawca i niektorym to by sie przydalo tylko z liscia trzepnac tacy byli chamscy, jak mnie przyjma to klientow postaram sie olewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pracowałam kiedyśna kasie
w Kauflandzie przez 2 miesiące na wakacjach. Klienci przyhodzili z towarem bez kodu (bo urwany) i jeszcze pretensje mieli, że nie wiem ile kosztuje np. jakaś bluzka bo ich zdaniem powinnam znać cenę wszystkiego. 2 przykład. Oszukiwali na wadze owoców. To drugi raz ważyłam przy kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×