Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocie imię

macie jakiś pomysł na fajne kocie imię?

Polecane posty

Gość didllina
nie wiem.. mi sie podobaja jakos proste imiona :P Mam samca w domku i nazwalam go Bogus i samiczke nazwe Bozena Bogus i Bozena ;) Moj kolega ma kota Docenta ;) tez mi sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzaczek 24
moj kot nazywa sie mruczek a pies.... batman:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm.........
Kotek Burek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocie imię
słuchajcie a co myślicie o imieniu dla kota Tupak (2PAC) :D moja siostra tak nazwała swojego kota, ale nie chcę się powtarzać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocie imię
i jak na razie ciągle jest Ciastek, bo mój chłopak definitywnie powiedział żę nie Czarek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocie imię
poza tym z dalszych obserwacji kota wynika, że praktycznie ciągle śpi, je, czasami łaskawie się pobawi a tak to ma wszystkich gdzieś :P nie wiem jakie imię pasuje do taiego sierściuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T.S. Eliot Koty
"To bardzo trudna rzecz imię wynaleźć kotu. Trudniejsza niż świąteczna zagadka albo gra; Powiecie, żem jest wariat lecz przysiąc jestem gotów: Porządny kot nie mniej niż trzy imiona ma Po pierwsze imię, co w codziennym jest użyciu, Jak Tom, Alonzo, August, Jonatan albo Sam, Po prostu Mruczuś albo bardziej po prostu Kiciuś; Imiona z sensem, które wy znacie i ja znam. Wśród bardziej wyszukanych rozmaitych kocich imion Niektóre są dla panów, niektóre są dla dam, Takie jak Safo, Jowisz, Elektra czy Ancymon; Lecz wszystkie z sensem, które wy znacie i ja znam. Lecz mówię wam: kot musi mieć jeszcze drugie imię (jak nie ma go nie będzie chciał pić ani jeść), imię, przez które mógłby się nad tłum szary wynieść i dumnie wąs rozpostrzeć i ogon w górę wznieść! Tego rodzaju imion mam zapas znakomity: Na przykład Ścichapęk, Szasprastuś albo Prot, Albo Bombalurina (dla pań), lub Makawity ... Imiona, które może mieć jeden tylko kot. Ale imieniem trzecim kot sam się zwykł nazywać I nigdy go nie poznasz ani nie poznam ja; I próżny byłby trud wszechludzkich poszukiwań: Kot nigdy go nie zdradzi a on je tylko zna! Gdyś czasem spostrzegł, ze w głębokiej medytacji Twój albo inny kot w dal patrzy w zamyśleniu To wiedz: ta kontemplacja jest z jednej zawsze racji: On myśli, myśli, myśli, myśli o Tamtym swym Imieniu, O swym zmyślnym, wymyślnym, przemyślnym, Niedodomyślnym, Utajonym, niedosięgłym, najbardziej własnym Imieniu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrakuja
tuńczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiryty
Czesława;] ja mam Ryśka który okazał sie być Ryszardą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×