Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlody gniewny

kochanka i zona

Polecane posty

Gość mlody gniewny
klaudko, ale ja bym nie chcial tak robic i taki nie bylem, po prostu widocznie tak musialo byc, miedzy mna a zona nie bylo rozowo, to co co sie stalo otworzylo mi oczy na pewne sprawy, czemu mnie oczerniasz ciagle, pisalem ze wina jest 50/50. zostawilem zone dla kochanki , czytajac to forum ,mallo ktory sie na to decyduje. mysle ze taktycznie to niezle rozegralem, zona chce wrocic, kochanka - tu sie nie zgodzilismy, po prostu te same charakterki komiczne, pakowanie sie w zwiazki, zmiany, zostawianie czy to w jedna czy to w druga, to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyba że żadnego niE kocha" zamiast kocha wstaw "chce z nim być" moja Ty, chłodna jak grenlandzkie wybrzeze, Doprawdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne ,ty nawet nie masz pojecia co oznacza malzenstwo ale masz najwiecej do powiedzenia..pff" najbardziej podoba mi sie to pff :D jest takie zalotne, erotycznie niedopowiedziane i jednoczesnie zachęcające... ciekawi mnie tylko, co na to pff powiedzialaby moja była żona :P co jest jednoczesnie odpowiedzia na zarzut dotyczacy malzenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatko.........
z kim dyskutujecie? przecież to jakiś niedorozwój albo niewyżyty małolat litości:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gniewny
szukam nastepnej szukam, bede musial uregulowac swoje sprawy z zona a proste to nie bedzie, dlatego licze ze one moze kogos pozna i nie bedzie sie w sadzie sadzic porabane to wszystko, 9 lat bylem z zonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody gniewny, ale Ty mnie nie rozumiesz :) - ja Cię wcale nie oczerniam, mało tego, nawet Cię nie ganię za to, że zostawiłeś żonę dla kochanki. Zdarza się - rozumiem. Nie podoba mi się natomiast to, że zachowujesz się jak ciapciak - co to w ogóle za pytanie i daremne teksty w stylu "czy masz wrócić", "bo jest Ci szkoda", "bo nie lubisz być sam" ... Nie chodzi o to, że masz być brutalem, któremu koło dżona lata to, co się dzieje z byłą zoną (no w końcu coś Was łączyło), ale badż facetem i postaraj się spojrzec na pewne sprawy konstruktywnie. Konkret, chłopie, KONKRET :D - albo w tą, albo w tą, a nie jakieś babskie dylematy tutaj uskuteczniasz ;) po prostu nie podoba mi się Twja postawa w całej tej sytuacji - ciapciakowate zagubienie w tym, co sam zmajstrowałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten sam dzień
"leniła się, nic jej się nie chciało" - zabrzmiało jak wypowiedź chłopa małorolnego buhahah z Ciebie to musi być jakiś niezły ciapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komi, gdyby miał jaja to by kochanka za niego płaciła, a nie on za nią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech komiczne...
no komiczne zagiales mnie ,zwracam honor:) a to pffff od dzisiaj bede Ci pisala codziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gniewny
klaudko, po czesci masz racje i mi tez sie to nie podoba. ja po prostu jestem strasznym "myslicielem" wiem ze za bardzo to wszystko analizuje. nic na to nie poradze. po to jest chyba to forum zeby sobie popisac to i owo. to ze poiwinienem sie zachowac jak nalezy to ja to wiem, ale warto tez podzielic sie tym i owym na forum. ciapciakowate zagubienie ---myslisz ze mi sie podoba, wolalbym to wszystko walnac jak nalezy bez myslenia, ale moze jeszcze sie tego kiedys naucze komiczne jaki majatek, po prostu zonka nie pracowala i moze to wykorzystac mimi ze ustalenia byly inne, mowie ci porabane to jest. mi sie z rzowodem nie spieszy tak jak napisalem, nie mam nic do stracenia a do zyskania znowu ten sam dzien--tak sobie napisalem z tym lenieniem :-) sissy - placilo sie po rowno, a ze troche wiecej mialem placilem stosownie do tego co mam i miala ona, byla to dobra kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz przykład z Simona Molla i jego motta życiowego - "ruchac, yebac nic sie nie bać" :P Żone olej... Mozesz ja tam jeszcze przeleciec na koniec, zeby jej przykro nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie jesteś z kochanką? Skoro to dobra kobiet była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siska - jakos nie lubie, gdy kobieta za mnie płaci :) cienko nadaje sie na utrzymanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A dlaczego nie jesteś z kochanką? Skoro to dobra kobiet była" napisał... bo kochanka ma jaja :P i przy pierwszym konflikcie zawinęła sie i poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet jednak powinien mieć silniejszy charakter od kobiety (utwierdzam się w tym już chyba po raz setny) - jest mu kompletnie nie do twarzy z "ciapciakowatocią" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajcie... wiele kobiet lubi takich skomplikowanych i ciekawych :P facetów... Ps która mnie przygarnie??? :P:P mam 34 lata i jestem prawniczkiem!!! czy mam szanse na miłość??? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy, wiesz, ja to się czasem tak włąśnie zastanawiam czy to faktycznie tak mało "silnych" facetów jest teraz, czy to może my, kobiety, jesteśmy za silne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komi, przykro mi, ale Ty sie nie kwalifikujesz jako facet pizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudi skarbie - to wy jestescie zbyt silne, odbierajac facetom meskosc, a w zasadzie jej atrybuty... mezczyzni sa w tej chwili w trudnej sytuacji... czego innego ich nauczono, do innej roli przygotowywano a zaostali postawieni w stanie totalnego zaskoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne, no niewątpiwie coś w tym jest, tylko jedno pytanie: dlaczego "my" poszłyśmy na przód, a "Wy" stanęliście w miejscu jeśli o tę siłę chodzi??? To jest sprzeczne z logiką "ewolucji" :P no tak się dać zaskoczyć- nieee no, niafajnie ogólnie to wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gniewny
komiczne- niezly cytat sissy- dobra kobieta byla ale charaktery mielismy ostre, duzo bylo spiec, no i podjelismy decyzje komiczne - a ja na sponsora sie nie nadaje, zwiazek to nie sponsorowanie komiczne- nie przy pierwszym, ostro sie sprzeczalismy, klocilismy, ja jestem twardy i znosze takie rzeczy, przechodzi mi, ona chyba nie, jeszcze jej problemy zdrowotne doszly, jakos sie tak zlozylo sissy, jaja, jaja, fakt ona ma wieksze, przyznaje to bez bicia, ale cale jej zycie to byly niezbyt trafne i szybkie decyzje wiec z tymi jajami bym nie przesadzal klaudko, ja chyba mialem, nie jestem ciapciakiem, moze troche ale generalnie mam silny charakter sissy - dodaj mi jeszcze silniejszy charakter i dobrze nie bedzie komiczne- niestety tacy tez sa jeszcze i beda, musi byc kolorowo a nie czarne i biale klaudko- sa tacy i tacy, ale fakt ze coraz wiecej silnych kobiet ale to dobrze, mi sie podobala kochanka i jej sila ja se po prostu mysle a co zrobie to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudi - zawsze musi byc strona dominujaca i zdominowana... Jesli wy stalyscie sie silniejsze, to nie spowoduje, ze my bedziemy jeszcze silniejsi... taka eskalacja jest niemozliwa... to nie wyscig zbrojen... mezczyzni zostali poztawieni w nowej sytaucji ekonomiczno-splecznej i nie potrafia sie w niej odnalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam się z Kremem na gadu dziś na rozmowę :P Ja mam jakąs chorą misję nawrócenia tego człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np tez lubie silne kobiety... ale nie rywalizujace ze mna o dominacje, bo to jest męczące po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"umówiłam się z Kremem na gadu dziś na rozmowę " współczuje - masz jakies alko pod ręką? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×