Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cZY mAM TO ZROBIC

Znalazlam na N-K Dziewczyne faceta z którym

Polecane posty

Gość cZY mAM TO ZROBIC

sie spotykam od 9 miesięcy!! Wlasnie sie dowiedzialam,bo nikt mi nie mowil,ani on ,ani jego znajomi. Ja pier*** Zobaczylam te jej cholerne komentarze do jego fotek!! Teraz wlasnie mysle,czy nie napisac do niej,ze jej facet codziennie spotyka sie ze mną?? Ona mieszka jakies 250km od nas Fuck! Nie mam nawet sily plakac,ze mnie oklamywał,i ze jś oklamywał! Dlaczego ona ma o tym nie wiedziec??? Ja juz wiem jaki z niego dran!!!! Napisac jej? Prosze pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze flaczki
lepiej napisz :/ a Ty bys wolala byc oklamywana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz
tylko wyjasnij sprawę z facetem,pokaż zdjęcia itd.Co ci przyjdzie z pisania do niej-nic, możesz tylko się zbłaźnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes durnaaaa
napiszesz do niej, ona moze z nim zerwie albo on z nia aby ci udowwodnic ze cie kocha a ty bedziesz z nim cala happy ze jest twoj zenada zapomnisz ze krecil z wami dwiema na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cZY mAM TO ZROBIC
wiem wiem najpierw musze przeprowadzic rozmowe z nim!!! Jezu :( Jak to boli:( Dziewczyna raczej mojej urody,ładna Wiec po co szukal innej????:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cZY mAM TO ZROBIC
on juz jest u mnie skreslony na calej linii!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes durnaaaa
jedno jest pewne ty albo ona mu wybaczy jedna z was z nim bedzie a ten huj dalej bedzie korzystal z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cZY mAM TO ZROBIC
dlatego moze lepiej nie bede jej nic pisala. Ja sie odsune i nikt nie bedzie cierpial. Ona nie jest niczemu winna cholerka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes durnaaaa
;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsajkdhkasj
a w jakim miescie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes durnaaaa
ja bym jej powiedziala i poparla to dowodami bedziesz madra jak go zlejesz kompletnie a co ona zrobi z tym fantem to juz jej sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cZY mAM TO ZROBIC
nie bede mowila miasta bo nie chodzi tu o to. Kurcze ona napewno tez przezyje to bardzo jak ja. Co za cweeeelll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes durnaaaa
powiedz jej moze uratujesz jej zycie ???????? skoro sama ratujesz swoje to daj jej tez szanse a jak ona idiotka to juz jej sprawa[ cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oDEJść
od jełopa!!! a do dziewczyny nie pisz...pomyśli, że robisz to z zazdrości a poza tym ją zranisz a po co? Skoro ty znasz prawdę, to nie ma sesnu ranić innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cZY mAM TO ZROBIC
Jezu nie wiem nawet jak ja jej to napisze. Ale jak juz ktos tu napisal najpierw odbędę rozmowe z tym draniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsajkdhkasj
sprawdzam czy to nie moj facetet bo tez mieszka 250 km ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oDEJść
będzie sie wypierał i błagał o przebaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes durnaaaa
ale wy jestescie durni:( zal dupe sciska... autorka juz wie co jje facet robi a ta inna nie ma prawa wiedziec??????? myslicie tylko o sobie jego trzeba jakos ukarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cZY mAM TO ZROBIC
hsajkdhkasj a jak ma na imie Twój facet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cZY mAM TO ZROBIC
on nawet sie tego nie wyprze!!!! Ja mam dowody na to,ze jest z tamtą dziewczyną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes durnaaaa
pogadac to ona moze z nim, czemu nie:P faceci nawet jak sa przylapani w lozku z inna to na poczekaniu cos zmysla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never again
najgorszą rzeczą jest zemsta oszukiwanej dziewczyny...ja bym nic do niej nie pisała...lepiej pogadaj z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes durnaaaa
d jełopa!!! a do dziewczyny nie pisz...pomyśli, że robisz to z zazdrości a poza tym ją zranisz a po co? Skoro ty znasz prawdę, to nie ma sesnu ranić innej. co za idiotyczny wpis!!!!!!!!!!!!!!! no tak ona uratowala swoj tylek od debila a tamta ma zyc w blogiej niewiedzy i moze jeszcze zostac jego zona....ludzie opamietajcie sie powiedziec nie zaszkodzi ,co ona zrobi z tym fantem to juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cZY mAM TO ZROBIC
Ale ja nie mam zamiaru sie mscic na tamtej dziewczynie. W zyciu!! Po prostu oklamywal nas dwie! Ja juz to wiem. A ona ma przez cale zycie myslec ,ze jest pieknie,a on jest taki cudowny??? Nie sądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes durnaaaa
najgorszą rzeczą jest zemsta oszukiwanej dziewczyny... kolejny idiotyczny wpis!!!! jaka zemsta? a co ona oblewa mu twarz kwasem albo chce go zastrzelic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oDEJść
A ty kurna jesteś najmądrzejsza. Jej wybór co zrobi. Na pewno musi pogadać z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes durnaaaa
Waszym zdaniem ona powinna z nim pogadac i tyle. A co z tamta laska? Egoisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cZY mAM TO ZROBIC
Nie no ja tak tego nie zostawie, ja na milion procent napisze do tej dziewczyny. Moze robie bład,moze ją zranie. Ale naprawde tylko jej pomoge kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes durnaaaa
O czym tu z nim gadac zreszta? Laska ma dowody ze on kreci z nia i z inna....co ma go pytac? -dlaczego jestes z nia i ze mna? -dlaczego mnie oszukujesz? i co on odpowie? zmysli cos i tyle...pogadac mozna ale juz wiadomo jaki to huj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×