Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wpuszczona w maliny

MÓJ MĄŻ SYPIA Z FACETAMI!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość wpuszczona w maliny

moj maz sypia z wieloma facetami, co robic????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpuszczona w maliny
NIE.JESTEM 13 LAT PO SLUBIE MAM Z TYM BARANEM 2 DZIECI HISTORIA JAKICH WIELE.CIAZA SLUB-BO PANNA Z DZIECKIEM TO WSTYD,NIGDY GO NIE KOCHALAM. 2 MIESIACE TEMU ZAJRZALAM MU W KOMORKE SZOK PO PROSTU SZOK. ANONSE PANOW BI DO SEKSU NIE WIERZYLAM WLASNYM OCZOM MYSLALAM ZE SIE PRZEWROCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjdklASDUIOA
A CO TO BYŁY ZA SMSY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
albo się przyłącz, albo odejdź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulska_ Pani.Dulska
mysia321 ciekawy sposob rozumowania. Bogu dzieki nie kazesz jej przesiedlic sie na inna planete. Niby czemu ma uciekac na drugi koniec Polski? Pytanie tez do autorki watku. Czy latwiej by ci bylo jakby maz dawal ci po rogach z kobietami? Tak z ciekawosci pytam... Twierdzisz, ze go nie kochasz i nigdy nie kochalas. Wiec w czym problem? On tez cie nie kocha, bo kocha chlopcow, na moj rozum jestescie kwita. Skoro ze wstydu przed ludzmi wyszlas za faceta i dalas sobie drugie dziecko zmajstrowac, to pomysl, ze "Panna z dzieckiem" to mniejszy wstyd niz "zona biseksa". Sama wiec rozumiesz, ze wyjscia nie ma, trza se trzecie dziecko walnac i cicho siedziec. Moze na wszasy do Kolobrzegu wyjechac, co by somsiedzi widzieli. Oj, baby, baby. Dulszczyzna w czystej postaci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale stres i klopoty
dulska jest cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×