Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eurobank...

Rekrutacja do Eurobanku-co jest grane?

Polecane posty

Gość Eurobank...

Dwa tygodnie temu zlozylam swoja aplikacje w internecie na stanowisko doradcy klienta w Eurobanku.Prosze osoby ktore przeszly u nich rekrutacje o info, jak dlugo czekaly na odzew.I jak wygladaly kolejne etapy rozm. kwalifik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurobank...
Wszedzie szukam jakiegos maila do nich zeby ponownie wyslac aplikacje ale nic nie moge znalezc. Jesli ktos aplikowal-prosze o podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest grane ze byli
lepsi od ciebie,kumasz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurobank...
koles-ja mam doswiadczenie w obsludze klienta i to nie-byle-jakie, poza tym dodatkowe doswiadczenie w sprzedazy produktow finansowych, wiec, wybacz-nie kumam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest grane ze byli
lepsi od Ciebie, nadal nie kumasz? nic dziwnego,ze nawet do Ciebie nie oddzwonili, skoro nie posiadlas nawet umiejetnosci czytania ze zrozumieniem i elementow logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghttyhujkkjkkjkj
a masz wyzsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurobank...
ludziska!mam wyzsze-co prawda nie bankowosc tylko administracja-ale Eurobank znany przeciez z tego ze na Doradce Klienta u nich wystarcza srednie.Doswiadczenie tez mam, wiec cholera nic nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghttyhujkkjkkjkj
no tak tylko w cholere z ekon. wyksztalceniem jest :P a z finansami to już nie masz raczej szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghttyhujkkjkkjkj
Ponadto nie zdziw sie jak zadzwonia za 3 miechy :P Bo tak to w bankach wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś miał lepsze doświadczenie zawodowe niż Ty...ale czekaj może się jeszcze odezwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurobank...
A ty "to jest grane ze byli"-czy jak ci tam, odwal sie ode mnie.Twoje prostactwo nie kwalifikuje cie nawet do pracy w rzezni.Nie potrzebuje twoich prymitywnych komentarzy na moj temat.Jesli lubujesz sie w celowaniu zlosliwymi komentarzami w nieznane ci osoby, to aplikuj do Radyja Maryja.Tam znajdziesz miejsce dla siebie.A ode mnie ci wara.Kreaturo.Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghttyhujkkjkkjkj
Mam wielu znajomych, ktorzy zaczynali prace w banku bez jakiekolgiwek doswiadczenia, ale byli to ludzie z wyszktalceniem kierunkowym. Nie zdziwilbym sie gdybys dlatego odpadla, szczegolnie teraz kiedy tak wiele jest ronzych szkol ksztalcacych ekonomistow i finansistow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
inteligent i "odwal sie" :D TO świadczy o edukacji hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chooj z tobą
Eurobank... ty jakas popierdolona jesteś...szukaj psychiatry a nie pracy pojebana szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurobank...
Sluchaj-nie wiem o co ci chodzi, nie znam cie biedny czlowieku widze, po twoich wulgarnych i pelnych agresji chamskich tekstach ze nie masz innych zmartwien jak tylko ublizac ludziom na forum, nie wspominajac ze nie masz kompletnie nic do powiedzenia.SAM SIE PROSISZ O ZGLOSZENIE NA CIEBIE RAPORTU DO MODERATORA.aHA I MOZESZ SOBIE ZMIENIAC IP (JESLI WIESZ CO TO JEST,HAHA) A I TAK ZOSTANIESZ NAMIERZONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chooj z tobą
ty się zgłoś do raportu do eurobanku ciemnoto niedorobiona...buahahahahah..już ci wszyscy napisali gdzie twoje miejsce głupia parówo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chooj z tobą
A ode mnie ci wara.Kreaturo.Won! ...to dopiero wersal szmacisko...twoje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chooj z tobą
a IP to ty masz zamiast IQ ciemnoto....buahahaha:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless
jesli na doradce to oni tam wola ze srednim wiec sie nie dziw, takim moga mniej placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×