Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaska

nie wiem co robic POMOZCIE

Polecane posty

Gość kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaska

2 lata temu mialam chlopaka obcokrajowca ktory wyjechal na 2 lata do wojjska do siebie i przez ten czas sie nie widzielismy i rozstalismy sie.. poznalam nowego chlopaka i ciagle pewna bylam ze go kocham az tu nagle tamten wrocil a mi wszystko wrocilo :(z ty co teraz jestem znamy sie krotko i nie jest to nic powaznego ale nie chce go zranic :( bardzo cierpie i nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak z tym jest...
nie da sie kochac dwoch facetow. wybierz tego ktorego kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaska
no wlasnie to jest dziwne kocham chyba tego co wrocil ale boje sie z nim byc ze wzgledu na jego pochodzenie .. boje sie ze kiedys zechce wyjechac a ja nie chce opuszczac kraju :( nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASANDRA000001
nigdy w takich sytuacjach nie patrz na to ze zranisz drugiego. Musisz wybrac przede wszyskich swoje dobro. Bo co z tego ze wybierzesz tego ktorego nie chcesz zranic, jak pozniej myslami i tak bedziesz przy tamtym. Wejdz w swoje serduszko i zapytaj rozsadku tez co lepsze i wazniejsze dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak z tym jest...
nie mysl o tym co bedzie, tylko o tym co jest teraz. kochasz go wiec korzystaj poki jest, a co bedzie potem czas pokaze. jesli nawet wyjedzie to i tak bedziesz sie czula spelniona, bo posluchalas swojego serca i bylas choc przez krotki czas z tym ktorego kochasz. a lepiej byc krotko z tym ktorego sie kocha niz dlugo z tym do ktorego nic sie nie czuje, nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaska
ehh no ale ja boje sie tych wszystkich roznic jakie nas dziela.. on faktycznie bedzie mogl chcec wyjechac i co wtedy?? chyba najlepszym wyjsciem bedzie rozstac sie z obydwoma i byc samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×