Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EwenRose

Mam brzydkie ciało...

Polecane posty

Gość EwenRose

Mam 20 lat i generalnie jestem zadowolona z tego, jak wyglądam. W ubraniu. Bo nago to... Kiedyś, jako nastolatka, miałam sporą nadwagę. Rok temu schudłam ponad 20 kilogramów i od tego czasu utrzymuję wagę i sylwetkę. Zdrowo się odżywiam, sporo ćwiczę. Ale po wcześniejszej figurze zostały mi rozstępy na brzuchu i trochę na piersiach. Są okropne. W życiu tego brzucha nie odsłonię... No ale od kilku miesięcy mam chłopaka. Jest nam razem cudownie, on jest mądry, czuły, ciepły. Rozmawiamy o wszystkim, no ale nie o takim dziwnym i głebokim kobiecym kompleksie. Zamierzamy za jakiś czas zacząć uprawiać seks. I z jednej strony nie mogę sie doczekać, czuję, że może być cudownie, ale z drugiej strasznie się siebie wstydzę. On myśli, że jestem zgrabna, ładna, nie jesteśmy ze sobą dla pięknych ciał, no ale tak myśli. A ja mam brzuch taki posiekany... Jejku, czy faceci w ogóle wiedza, co to sa rozstępy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekati
spróbuj z nim o tym porozmawiać.. mój mąż jest moim najlepszym przyjacielem... kiedy po urodzeniu dziecka wstydziłam sie przy nim rozbierać z początku były straszne awantury. do czasu kiedy wreszcie powiedziałam o co mi tak naprawdę chodzi.... i faceci doskonale wiedzą, przynajmniej niektórzy, co to rozstępy... i wiesz co wcale na nie nie zwracają uwagi... a jeżeli na początku będziesz mieć opory spróbuj jakiejś bielizny np. koronkowej... będziesz prawie rozebrana ale tak bardziej dyskretnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż
do tej pory "nie wiem" co to cellulitis ;) i nich tak na wieki zostanie;P;P;P ;) nie martw się... rada powyżej jest trafna;) i bardzo mądra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwenRose
Kurde, mam straszne opory. O wszytskim z nim mogę porozmawiać, o najbardziej bolesnych sprawach, a o tym jakoś nie. Z jednej strony mi się wydaje, ze to głupie i błahe, a z drugiej to dla mnie ważna i przykra sprawa. Co do bielizny, to zamierzam sobie sprawić na ten pierwszy raz fajny gorset. Zresztą tylko gorset mi ten brzuch zasłoni, ewentualnie szlafrok :). To spory wydatek dla studentki, no ale, raz się żyje :). Tyle, ze potem w końcu on ten mój brzuch zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×