Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja nie moge co to ma byc

POMYSLICIE ZE TO PROWOKACJA ALE BLAGAM WEJDZCIE

Polecane posty

Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
komiczne--> sugerujesz ze co że autorka prowokuje zazdrość swojego faceta? bez sens. tan facet zachowuje się tak przemocowo, że nawet jakby autorka dawała dupy na lewo i prawo to go to nie usprawiedliwia. jak komuś nie odpowiada prowadzenie się drugiej osoby to sie odchodzi a nie pastwi nad nią psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie moge co to ma byc
Ja nie wiem,ale chyba zawsze to wszystko we mnie zostanie,takie male skrzywienie po Nim :( Nie wyobrazam sobie byc tak podłym dla drugiej osoby,nie wyobrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
biedny komiczne zawsze winny :P coś nie coś przesadzasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie moge co to ma byc
Echhh najlepiej dam sobie spokój, tak czasami myslę co to dopiero by było,gdybysmy się pobrali Moze lepiej przecierpiec rozstanie,niz pozniej cierpiec przez reszte zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Ty odbierasz jako przeoc psychiczna, moze byc irytacja i zloscia na pewne zachowania kobiety... Bezsilnosc rodzi agresje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak do ciebie
mówić, komiczne? jak cię wpisać do komórki? Mareczek, Miruś, Ciupulek czy Cipciuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może Bezjajcuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
ale on się na nią drze robi sceny obraża się...co to za bubek nic nie wart...jak autoka taka niedobra, że go do bezsilności do prowadza to niech ma jaja i zerwie, a nie przerabia przez rok schemat obraz i pretensji. po za tym nie widzę powodu by autorce nie wierzyć, że nie flirtuje i nie zdradza. tylko psychol pozwala aby jego agresja z dowolnego powodu brała nad nim kontrolę w sposób permanentny. rozumiem że każdemu się czasem zdarzy wybuchnąć, ale nie prawie codziennie przez rok, na litość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...jak autoka taka niedobra, że go do bezsilności do prowadza to niech ma jaja i zerwie" ale ona wlasnie to zrobil :D:D poza tym, najwyrazniej jego zachowanie trafia w potrzeby autorki, bo ten wg Ciebie terrorysta psychiczny odszedl, a autorka uwaza, ze jej zycie sie skonczylo bo to taka tragedia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie moge co to ma byc
*** ** ** ** kłótnie sa prawie codziennie tak. I to mowie z takich powodów jak nie odpuszczenie sygnałka w ciagu sekundy itd,no błachostki wręcz:( Kurcze zawsze sobie obiecałam,ze nastepna klotnia zakonczy wszystko,ale nie potrafilam. Dzisiaj juz sam odjechal,wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
no niby zrobił...z tym ze obstawiam ze nie pierwszy raz i ze nie starczy mu jaj by wytrwać :P ale co mam kobiecie napisać, że ma za nim płakać, przepraszać i biegac na kolanach? niech robi bal na cześć, że będzie teraz żyła bez wrzasków z powodu swojego stylu życia (nie zależnie czy to styl mniszki czy kurwiszona, bo to już nie ważne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie moge co to ma byc
Ale najgorsze,ze mieszkamy w tym samym miescie. Napewno bedziemy sie czasem gdzies mijac. Jeszcze niedaleko siebie mieszkamy jeju :( I jak tu zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie moge co to ma byc
Wkoncu zajmę się moimi pasjami, jakos musze sobie poradzić,zapomniec itd Zawsze po burzy wychodzi słonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
będzie dobrze :) możesz teraz wyjść do świata, bez nerwów iść do koleżanki, zająć się swoimi pasjami lub znaleźć nowe. na początku może będzie bardzo trudno, ale później już z dnia na dzień coraz lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
:D już sama widzisz to co ja chciałam przekazać. będzie słońce i sama zobaczysz jakie cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie moge co to ma byc
Teraz nie mam narazie ochoty na nic,mam okropny humor. Obiad który zrobilam wyrzuce,bo nawet nie chce mi sie na niego patrzec. Jakos zapomne,pousuwam Jego fotki, wszystkie smsy,jego numer z wpisem KAMIL! :) Kurcze to będzie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz do przodu
i nie odwracaj sie za tym co bylo... skoncz to... facet jest nie po to, zebys cierpiala... on jest chorobliwie zazdrosny, zakompleksiony i wstretnie manipuluje Toba...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz do przodu
na pewno bedzie tylko lepiej... dobra decyzja :-) tak trzymaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie moge co to ma byc
patrz do przodu- dalam mu sie wejsc pod pantofel,i przyznaje sie do tego ajj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz do przodu
to nie Twoja wina, to on ma problem... Ty mozesz tylko dac sobie z nim spokoj... dobrze, ze chcesz odejsc:-) to najlepsze wyjscie... nie daj sie zbalamucic jak bedzie chcial wrocic! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzyć się nie chce, że są tacy idioci, a jednak... Nie widzę szans. Moim zdaniem koleś jest mocno rozchwiany emocjonalnie, albo ma kogoś i to był tylko pretekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie moge co to ma byc
Makijaja to nie byl zaden pretekst ja tak mam od roku,odkąd Go poznałam patrz do przodu- Nie dam sie, jesli bedzie chcial wrocic napewno Choc Kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababab
mój ma mnie zapisaną imieniem i nazwiskiem co mam o tym pomyśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalarun
a mój facet mówi do mnie ciągle:\"skarbie\"\"Aniołku\"i w ogóle nie używa mojego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ababaab-> mój też... i co teraz? :0 a tak na serio, to przecież to, jak ukochany ma mnie zapisaną jest sprawą drugorzędną... skoro wiem, że mnie kocha... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
oby więcej takich tematów!!!!!! powiedz kamilkowi że dostarczył nam wszystkim niezłego ubawku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×