Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwiazdeczka kochana

slyszeliscie o tym jebnnnnnieeeetym nowym czyms

Polecane posty

Gość i dobrze niech tak robią
miejsce dzieciaka jest w szkole, a jak jest sie tchórzem, to niech rodzice bulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze niech tak robią
to zadzwoni do rodziców, czy faktycznie idziesz :D ucz się matole a nie wagaruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze niech tak robią
już on tak zada pytanie, żeby się nie zorientowali :D policjant jest mądrzejszy niż uczniak na wagarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pitole . . .
w Angilii to normalka :) kary nizsze, ale co tam :P Bylam na poczatku czerwca u kolezanki w UK, oprowadzajac mnie ok. 10.00 rano po miescie spytalam ja ... gdzie tu sa dzieci ? Ona na to ze w szkole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby dzieciaki miały tę karę odpracować społecznie choćby na rzecz szkoły, to może i by się bały.. ale tak.. w życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze niech tak robią
głupkom się nie chce chodzić do szkoły. Wyrośnie z nich tępy naród. Nauka kosztuje, więc drogo zapłacą za naukę, że do szkoły trzeba chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze niech tak robią
powinni zapłacić rodzice, by bardziej pilnowali swoich dzieci, a dzieciaki powinny jeszcze to odpracowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle.. gps-y powinni szczeniakom instalować.. i jakby nie dotarły do szkoły na czas to jakieś bolesne syganły powinny nadajniki wysyłać... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prądem ich prądem
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta ale pojechalas podobalo mi sie to-jesli dzieciak nie dotrze na czas do szkoly to urzadzenie powinno go razic pradem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie coś takiego przyszło mi do głowy :D miałam w LO taką dziewczynę, która żeby dojść do szkoły szła przez osiedla - najkrótszą drogą. obowiązkowo raz w miesiącu miejscy ją przywozili do gabinetu dyrektora "bo się szlaja po osiedlach zamiast być w szkole" (mieliśmy zawsze raz w tyg na drugą lekcję - więc uznawali że po 8 na osiedlu to już się włóczy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego kara dla rodziców
w formie grzywny, opłata manipulacyjna i rachunek za prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego kara dla rodziców
jaaaaa, już to widzę, jak nasza polska młodziez pomaga staruszce, nie pierdol dziecko farmazonów, bo w życiu nikomu nie pomogłeś gówniarzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że tak, a jak się spóźnia o kazde kolejne pięć minut to regularnie coraz dłużyszy sygnał i coraz dłuższa emisja prądu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiejcie się ale kiedyś
jak byliśmy dziećmi, kuzyn nie mógł z siostrą wytrzymać, ja zresztą też. Była banda dzieciaków w wieku 5-8 lat (chyba z 5, bo było kilku kuzynów). Mieliśmy stary aparat telefoniczny na korbkę. Jak się poruszało drutami, które z tego wychdziły był prąd. No i nie mogliśmy wytrzymac z jedną naszą towarzyszką - więc część dzieciaków ją trzymała, większy kuzyn kręcił korbką, a brat maltretował dziecko prądem. Natężenie nie zabiłoby nawet muchy, ledwo mrowienie można było wyczuć, ale mała dostała szkołe :P darła się ak szalona i się uspokoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiązek uczenia się jest do 18 r. ż. więc w dniu urodzin powinno się podpisywać umowę ze szkołą (bo w końcu mimo ukończenia 18 lat ponoszone są koszty za edukację delikwenta) i jak się nie będzie wywiązywać, to analogicznie jak wcześniej.. :D a praktycznie - póki się uczysz w danej szkole chyba masz obowiązek się do jej jakiegoś statutu czy czego tam stosować, więc czemu tylko niepełnoletnich powinno się karać za wagary..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo i tak przeważnie na wagary chodzą z patologicznych rodzin które nie bedzize stac na zaplącenie mandatu" zgadzam się, dlateo uważam, ze kary cielesne byłyby bardziej skuteczne (ostatecznie te prace społeczne..) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że sie konczy 18 lat
nie znaczy ze sie rozumy pozjadalo i juz wszystko sie wie najlepiej. Pelnoletnosc powinna byc od 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytania z cyklu
nie tylko patologia. Synki z bogatych rodzin częściej niż biedota. Bo biedni chociaż chcą coś znaczyć, coś wiedzieć, a bogacze? mamusia i tatuś pójdą do pani dyrektor, postraszą, zastraszą, wykrzyczą, wykłócą, a ona dla świętego spokoju puści w niepamęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×