Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lyllabyyy

Co robić...zbyt dobry?

Polecane posty

Gość lyllabyyy

Mam watpliwosc...bo chlopak...zosatwil mnie...tzn nigdy nie bylismy razem, ale w pewnym momencie przestał się starac...gdy zapytałam dlaczego...odpowiedzial że Jesli ma dzieczyne to chce o nia dbac a jesli my bylibysmy teraz ze sobą to On nie mialby tyle czasu zeby sie mną dobrze opiekowac...dlatego odpuscil...wiem ze to prawda...ale nie wiem co myslec...olał mnie dla kariery czy wrecz przeciwanie chce mojego dobra...co myslicie? Gubie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofkaaa
ewidentnie olal a nie chcial ci tego wprost powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyllabyyy
Tak myslisz? Ale ja Go znam i wiem że nie jest taki...to jest najwspanialszy facet pod słoncem...jak mi to mowil to mialam mu odpowiedziec że moge na niego czekac całą wiczność ale sie powstrzymałam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofkaaa
ojj widze ze nie znasz afcetow jeszcze. Moze on teraz nie chce zadnych zobowiazan i tyle. ALe nie warto czekac na zadnego faceta, uwiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhhhh
haha taaaaaaa ty nie wiesz jak oni potrafia udawac. kiedys tez spotykalam sie z facetem bez zobowiazan i nawet przy mnie papierka nie wyrzucil. bylimy kiedys na domkach nad jeziorem i tam nie bylo zadnego kosza na smieci to wlozyl paczke po fajkach do kieszonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko
tez to uslyszalam tylko troche w innej formie , cytuje: " nie mam teraz czasu na zwiazek bo tylko ranie siebie i druga osobe" , " mam inne wazniejsze spawy " . Chodzilo o studia :( Olej faceta, gdyby chcial byc z Toba to by na rzesach stanal. Wszystko da sie pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhhhh
a ja nie wierze ze to co mowil jest prawda. nie takie przeszkody ludzie pokonuja zeby byc razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
hmmm ? no co powiedzial ci ze nie jestescie razem wiec sie nie stara.... trzeba bylo kombinowac zebyscie byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj
też tak uważam,jak moi poprzednicy:jakby mu zależało,zostałby z Tobą.Mój facet dla mnie rzucił świetną pracę i męczy się w gorszej pracy,żeby być blisko mnie,bo ja tego chciałam.Żadnych wyrzutów,żadnych wymówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyllabyyy
O kurde...a myslałam że ktoś Go obroni...:P ja sama Go usprawiedliwiam co chwile...ale chyba macie racje...jakby mu naprawde zależało to dałby rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko
a jakie on ma niby przeszkody? Wyjasnil cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyllabyyy
w tym roku zdaje mature i zaczął wlasnie prace...to są te powody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko
to brak mi slow ...to zadna wymowka , ktora by swiadczyla o tym, ze nie ma czasu na zwiazek...Nie jest Toba zainteresowany..przykre to ale chyba prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyllabyyy
Dzięki za te odpowiedzi...chyba otworzyliście mi w koncu oczy na tę sytuacje...a mam pytanko oderwane od tematu...jak usunąć post:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż on znowu za figura, że aż "Go" piszesz wielką literą??? Widać, że znaczy dla Ciebie wiele, ale jesli ma nie mieć dla Ciebie czasu, to lepiej, że tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyllabyyy
Bardzo mi na Nim zalezy...i bardzo tesknie...ale skoro tak postawił sprawe to nie mam wyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę przyjemniaczkom, którzy twierdzą, że zrobili coś dla cudzego dobra. O tak, facet, który robi coś dla cudzego dobra. Jeśli trafi się taki, to niech o nim reportaż do wiadomości nakręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyes Jeśli chcesz zobaczyć ten reportaż, to przestań oglądac obtady sejmu albo MTV i przerzuć się na \"M jak miłość\":p Są tacy. Zazwyczaj siedzą cicho i nie robią wokól tej swojej pomocy zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×