Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIEMOGEUWIERZYC

Umre z bólu

Polecane posty

Gość NIEMOGEUWIERZYC

moj byly ma nowa laske:((, i powiem, Wam ze po prostu chce umrzec,nie mam siły zeby wstac z lozka jesc a nie mowiac juz o pracy w ktorej musze caly czas przebywac z ludzmi i mowic, niesety te wszystkie czynnosci sa zbyt trudne, bo chce tylko plakac, i gdy przychodze do domu to po prostu chowam sie do łozka i placze, weim ze takich tematow mozna by tu znalezc setki ale jak sobie ztym poradzic....kocham go niestety:(........ a jeszcze jakis czas temu chciał powrotu, ja mu powiedziałam ze go kocham ale musimy byc tego pewni ( bo to on zerwał i bałam sie, ze znowu mnie zostawi dlatego nie wrociłam tak od razu) a teraz chce umrzez z zalu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEMOGEUWIERZYC
a jaki jest tytuł topicu bo nie wiem jak mam znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz oszaleje
mialam 18 lat i taki jeden tez mnie zostawil dla innej. myslalam, ze umre z bolu. wybral dobry moment, dzien po studniowce, tydzien przed feriami zimowymi. mial juz ja wczesniej ale powiedzial, ze nie chial mi trzy miesiace przed psuc planow bo musialabym szukac na sile. przez cale ferie lezalam w lozku i plakalam, wypadla mi polowa wlosow w dwa miesiace, schudlam 8 kilo ... i ktorego dnia ... przeszlo. samo. spotkalam go z ta inna laska, potem gdzies tam na ognisku, pogadalismy szczerze. pol roku temu bawilam sie na ich weselu. widocznie znalazl szcescie u boku innej. uwierz, przechodzi, ja mialam w zyciu conajmniej dziesiec takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×