Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelka77

Zdrada internetowa

Polecane posty

Gość ewelka77

Wczoraj wróciłam wczesniej z pracy i jakież było moje zdziwienie ... gdy zastałam męża przed komputerem na czacie i robiącego sobie dobrze .. w pierwszej chwili mnie wmurowało ......w drugie zrobiłam dzika awanture .... a potem .. to już było mi poprostu go żal ... Można by powiedzieć żal ....moze sama temu jesteś winna ...no cóż pewnie coś w tym jest ... chociaż to ja bardziej lubie sex i częściej go inicjuje .... czy jestem brzydka .. zaniedbana ... NIE .. cholera więc w czym problem ... wszyscy faceci to robią ... ?? czy tylko mi trafił się taki ?? oki wyrzuciłam to z siebie i jest mi lepiej ....chociaz dalej smutno pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooesi
a okazuje jeszcze jakies uczucia: tuli, caluje, podrywa ?? jesli nie to nic nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_podgr_dzka35
nie martw sie i nie krzycz na niego , ja sam to robie z kompem, a mam i tak dośc bogate zycie erotyczne , może za mało ma , albo jest tak napalony,że nie wyrabia sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka77
w zasadzie gdybym nie przyszła akurat wczesniej ... nawet bym nie wiedziała ... na codzień kochanym facetem ... buziaczki ... udany sexik ....więc qrcze dlaczego mu mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdssdgdgs
Widocznie mu nie wystarczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×