Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samaniewiem co

Co mam zrobić?powiedziec jej

Polecane posty

Gość samaniewiem co

poznalam chlopaka wczoraj na czacie i fajnie nam sie gadalo wspominal ze mozemy sie umowic na piswo ale ja sie nie umawiam odrazu .pozniej przeszlismy na gadu wymienilismy sie tak jakimis zdjeciami i bardzo ale to bardzo nalegal na spotkanie i mowil ze takiej dziewczyny jak ja szuka i takie pierdoly podal mi swoj numer kom..postanowilam go znalezsc na naszej klasie i co sie okazalo!!ma dziewczyne od 3 lat kurwa mac jacy faceci sa tepi!!kurde szkoda mi tej dziewczyny -ja zreszta sama nie nawidze jak facet robi w lewo dziewczyny.od wczoraj jeszcze z nim nie gadalam i on nie wiem ze ja wiem;)kurde chetnie to bym pogadala jeszcze z nim i wszystko powiedziala tej jego dziewczynie.ale jakos mi glupio sie mieszac w czyjes sprawy.co mysliscie|??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz
szkoda dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaniewiem co
jak go sie spytalam czy ma dziewczyne czy kogos(zawsze sie pytam odrazu bo nie chce pozniej jakis niescislosci) powiedzial ze nie ma i ze jest samotny.jak ja jej nie powiem to on zapewne umowi sie z jakas inna dziewczyna .kurde a ta dziewczyna w nim tak zakochana jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz
palant :o i klamca, mam obrzydzenia do takich facetow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaniewiem co
ale to mam tylko mozliwosc napisac jej wiadomosc na naszej klasie bo tam ona ma tez swoje konto .chcialabym zeby wziela mnie za wiarygodna osobe bo rozne jaja sobie ludzie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz
sprobuj jej napisac wiadomosc na nk spokojnie i konkretnie:-) zawsze masz zapisane gg w razie czego, wiec jakby miala watpliwosci to jej mozesz przekopiowac:-) moze sie pewnie zdziwic na poczatek, ale pewnie sie ucieszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec wyslij rozmowe jesli nie bedzie wierzyc.. podasz jego nr i chyba bedzie juz wiarygodne przeciez sama bys czegos takiego nie wymyslila a pewnie ladnie sobie leci z Nia w kulki://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaniewiem co
dzisiaj jak go zlape na gadu gadu to jeszcze z nim popisze zeby bylo czarno na bialym i jutro jej to wysle.w sumie przeciez jego numeru komorkowego sobie nie wymyslilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umow sie znim jak frajerka
nie pilnuje chlopa to jej bedzie na lewo skoki robil jak jakis fajny to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaniewiem co
super masz podejscie do sprawy!tylu jest fajnych chlopakow wiec ja nie mam zamiaru za cudzych sie brac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaniewiem co
sluchaj moze i jestem blondynka ale bystra to ja jestem.trudno nie zauwazyc komentarzy w ilosci ponad 20 w stylu|:jak zawsze zakochani,ale wy pieknie razem wygladacie i bylo cos o tym ze obchodzili swieto ze 3 lata sa razem.i na profilu tej dziewczyny jest to samo.wiec nie wymyslilam sobie tego ani nie urojilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ;) po ile oni maja lat? cholera sama nie wiem, no ale czy lepiej zyc w niewiedzy o kimś z kim wiąże sie swoją przyszlosc? moze lepiej zeby wiedziala, zwlaszcza jak ma te 20-pare lat, jeszcze zdarzy sobie ulozyc zycie, a z tego faceta no cóż...palant ! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mów jej tego
Niemów, te pisałam z kolesiem który ma dziewczyne.Pisalismy na gadu, chcial się spotkać i wogóle, odmawiałam z wiadomych przyczyn, wkońcu go zablokowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaniewiem co
on ma 23 lata a ona 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym powiedziala
tylko uwazaj zeby on sie nie mscil no i zastanow sie co to za dziewczyna czy nie wariatka jakas zeby nie chciala sie z toba bic czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetere
ja bym się z nim umówiła, a jego dziewczynie na nk napisała, żeby przyszła na spotkanie, bo dotyczy to jej faceta :) niech wie co ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×