Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helphelp22

Jak nosić pas do pończoch?

Polecane posty

Gość helphelp22

Hej dziewczyny... Mam problem- kupiłam pas do pończoch i prawdziwe pończochy( pierwszy raz)i nie wiem jak nosić do tego majtki? Pod spód jakoś niewygodnie no i jak w wc, na wierzch też jakoś dziwnie, bo tak grubo i odznacza się pod spódnicą. Poradźcie jak wy chodzicie bo pas fajny , średnio szeroki no i drogawy i chciałabym w nim chodzić. Najlepiej leży bez majtek - no ale tak się chyba nie da? Co? Macie doświadczenia to napiszcie.Ratujcie w biedzie- moje kumpelki zupelnie sie na tym nie znają a jeszcze się śmieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samonośne jedyne rozwiązanie te zwykłe ne wyglądaja tak sexi na codzień, bo majtki zakładasz na pas jak się uprzesz to załóż pod pasem, a przy każdej wizycie w wc musisz odpinać tylne paski pozatym belątają się uwierają eee dobre na sex (bez majtek ofkors)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitty24
Z reguły majtki na pas najlepiej stringi - nie będą się odznaczać. Latem pasy noszę bez majteczek- te szersze pasy co zasłaniają to i owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helphelp22
Nikt nie nosi pasów do pończoch? A ja myślałam ,że są coraz popularniejsze. Słyszałam ,że pończochy samonośne robią żylaki nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie zauważyłam a mam po ojcu genetycznie może jeszcze jestem za młodą:P albo za rzadko nosze samonośki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helphelp22
Ja też mam problem z przypinaniem z tyłu.Ale coraz bardziej przekonuję sie żeby chodzić w pasie nawet do pracy - chociaż nie wiem czy nie będzie mi się zsuwał. Jakie pasy są najlepsze ,żeby nie spadły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie
najlepsze? te o odpowiednim rozmiarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helphelp22
To jasne. Chodziło mi raczej o fason i oczywiście firmę. Bo ten co kupiłam chyba nie jest za solidny do chodzenia na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponczoszka29
na fizi ponczoszance są porady. A niektóre rzeczywiscie nosza pasy bezmajtek nawet stringow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nylonek
Jestem facetem ale też lubię zakładać pas i pończochy.Uważam,że najpierw zakładamy pas a na wierzch majtki.Ja tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbgnhyr6u
o nie, majtki na pas to jakas herezja :O ja nosza majtki pod pas, najchetniej stringi i nie jest niewygodnie, w kiblu pas po prostu rozpinam a nie te paski bo nie chce mi sie z nimi bawic i mala uwaga- ponczochy z pasem wygladaja seksownie tylko na zgrabnej i szczuplej kobiecie, jesli masz nadwage to radze samonosne bo tlusty tylek i pas to jeden z bardziej wstretnych widokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam 21
Jak? Za każdym razem w kibelku rozpinasz wszystkie żabki od pasa, a potem znowu zapinasz - to niełatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtki na pas
to musi wyglądać komicznie...... i raczej żenująco majtki nosimy pod pas albo się chce wyglądać albo mieć wygodnie - w tym drugim przypadku polecam po prostu bawełniane majtki. A nie silenie się na sexi kociaka z opłakanym skutkiem. Dzisiejsze pasy do pończoch to raczej są przeznaczone do sypialni a nie na codzień. Wąskie, koronkowe, z 2 żabkami, w dodatku plastikowymi zamiast meatlu - nie utrzymają pończochy przez cały dzień- nie ma takiej opcji. A co pończoch samonośnych i żylaków - owszem może tak być jak silikon uciska nadmiernie udo (utrudniając pompowanie krwi z łydek w górę) - ale to raczej u bardzo gabarytowych pań. Dla tych o normalnych wymiarach pończochy samonośne to perfekcyjne rozwiązanie - wygodne, nie odpinają się, nie zsuwają i żaden pas się nie zakręca wkoło talii Koronkowe pasy polecam do sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pas do pończoch proszę
kiedy na allegro chcę kupic pas do pończoch podawany tam jest obwód w cm, ale to jest obwód czego, bioder czy talii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nylonek
lubię pończochy nylonowe ze szwem,noszę je zawsze z pasem koronkowym,najchętniej bez majtek.Podnieca mnie to jak zauważy to kobieta,wtedy od razu mam wytrysk i mokre od spermy beżowe pończoszki.Wieczorem zakładam spódniczkę mini i szpilki.Jeśli jest pani która chciała by się ze mną spotkać,niech zostawi nr. tel.to oddzwonię.Mam 43 lata woj.dolnośląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamówo, te "pasy" to się nawet do sypialni nie nadają, bo to ani siebie nie trzyma, ani tym bardziej pończoch nie da rady utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta33
Dodaj się na Facebooka Greta Vintage Store. Mają mnóstwo rabatów okolicznościowych. Jestem dość dużą kobietą i zawsze odkrywam tam pasy do pończoch w idealnej rozmiarówce XXL. Produkt jest trwały, wygodny, świetnie wykończony. I przede wszystkim nie narzucają ci dużych cen, ale dają wybór od tanich pozycji do maksymalnie drogich, w zależności od okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
By nosić codziennie pas do np pracy musi on mieć przede wszystkim metalowe żabki. Minimum 4 żabki do nawet 8 (w zależności jak szerokie ma się biodra). Kiedyś zakładanie fig na pas było normalne, szczególnie w starych czasach przed wojną. Najważniejsze jednak to zasłonić się jakąś ładną spódnicą https://zoio.pl/odziez-damska/spodnice już nie ważne jakie majtki macie zamiar wybrać. Polecam ołówkowe midi lub nieco dłuższe za kolano ale rozkloszowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA

Mam 40lat i noszę pas do pończoch,podczas okresu i w chłodne oraz zimowe dni zakładam majtki na pas.A w lecie nosze sam pas bez majtek lub pończochy samonośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pio pio

Pytanie do autorki tematu zastanawiam się po co kupiłaś takie ponczochy z pasem żeby prowokować mężczyzn na ulicy rzadko się zdarza żeby teraz jakaś kobieta takich używała chyba że kobieta jest z agenci towarzyskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1009
Dnia 5.11.2019 o 09:50, Gość pio pio napisał:

Pytanie do autorki tematu zastanawiam się po co kupiłaś takie ponczochy z pasem żeby prowokować mężczyzn na ulicy rzadko się zdarza żeby teraz jakaś kobieta takich używała chyba że kobieta jest z agenci towarzyskiej

To nie prawda, pasy do pończoch wracają do mody. Poza tym raczej pas jest niewidoczny pod ubraniem, więc wcale nikogo nie prowokuje. Pasy są dość wygodne i przede wszystkim pozwalają poczuć się pewniej i bardziej kobieco. A Twój argument jest totalnie nie na miejscu, jest wręcz obraźliwy, więc proszę- skończ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agat

Nie zgodzę się. Przecież pad wystarczy odpiac  w wc w pasie a nie od pończoch trochę więcej zachodu ale da się. Chociaż na co dzień jak ktoś nie jest zafiksowany na pady, vintage itp poleca  się girdle  itp czyli takie pasy  wciagane  a nie zapinane. Są jak spódniczka więc możesz ściągnąć jak majtki +delikatnie wyszczupla  sylwetkę i na pewno wygładza linię majtek zamiast ja uwypuklić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×