Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obcasikiiX

Chodzenie w butach na obcasach

Polecane posty

Gość obcasikiiX

Jak się nauczyć chodzić na obcasach, żeby nie narobić sobie wstydu? Zazwyczaj nosze buty na płaskiej podeszwie albo na bardzo niskim obcasie, więc jak chce zrobić wrażenie i wyjść w butach na wysokim obcasie, za każdym razem odpuszczam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij stopniowo, a nie od razu wielkie szpilki:) ja nie mam z tym problemu, bo kilka lat tańczyłam tańce towarzyskie i nauczyłam się sama... ale warto w domu też sobie pochodzić, a jak już się przerzucisz na wysokie ze średnich obcasów to nie kupuj byle jakich butów, tylko na szpilki warto trochę wydać- bo będą dobrze wyważone i wyprofilowane. a od tego też wiele zależy. trening czyni mistrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno musisz potrenować-jest niewiele kobiet które chodzą tak, jak gdyby urodziły się w obcasach. NA pewno nie będzie dobrze , jeśli od razu wyjdziesz na dyskotekę tańczyć-spróbuj na początku pochodzić w domu-przy codziennych nawet czynnościach...tylko patrz też w lustro żebyś widziała czy nie leziesz jak pokraka za przeproszeniem...powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doświadczenia ci powiem że ciężko się nauczyć ja uczę się już rok i nadal nie jest tak idealnie jakbym chciała. najgorzej z czółenkami bo one nie trzymają nogi:( ale widzę duże postępy (na początku chodziłam byle jak i wydawało mi sie że jest ok później popatrzyłam sceptycznym okiem na siebie i zaczęłam się uczyć:P:P) najlepiej zacząć od butów trzymających krostę (jakieś wiązanie zapięcie itp) i rzeczywiście od chodzenia w domu przed lustrem kilka minut dziennie żeby stawiać stopy przed siebie i kołysać biodrami a nie jak pokrak (niestety nawyk chodzenia w adidasach spowodował że chodzę byle jak tak jak mi wygodnie a nie jak kobieta grrr... ale sie uczę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×