Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loplicka

Jakprzezyć tydzień mająć 20zł na jedzenie ?

Polecane posty

Gość loplicka

jw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę Cię zaprosic na kolacje
ze sniadaniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie
makaron 1 zl, szpinak z 1-2 zl, keczup 2 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulii
zupki chinskie, chleb i pasztet smarowac cienko by starczyło na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimniaki do tego śmietana- obiad nr 1. - ziemniaczki gotowane ze śmietaną obiad nr 2- placki tarte ze śmietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchacz podhalanski
5 suchych bulek ,pasztet + 3 tanie wina z biedronki jeszcze ci 5 zl na rano zostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loplicka
te winka to mi nawet odpowiadają :D:D :classic_cool: a tak poważnie ;) to mam do dyspozycji 20jaj , 1/2 paczki musli + paczka kawy + pare pomidorów + te 20zł chyba kupie 1kg mąki ok 1,50zł makaron 1zł 1kg parówek z biedrony za ok 5zeta ok 19 sztuk paczke warzyw mrożonych ok 3zł najtanszą pasztetową 3zł ketchup 2zł litr mleka 2zł bania 5litrowy wody z biedrony za 1,55 :classic_cool: powinnam się w tej kwocie zmieścić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z kolacja
? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loplicka
aaa jeszcze chleb ok 1,40 bedę się żywiła omletami z warzywami i ketchupem , smażonymi parówkami , parówkami gotowanymi z ketchupem , płatkami z mlekiem , warzywami na patelnie z smażonymi parówkami , moze nawet zupe warzywna na parówce ugotuję :P zagęszczoną maka i mlekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loplicka
jeszcze jajecznice na parówce moge zrobić i tosty z pasztetową i ketchupem :classic_cool: zyć nie mierać :D a zaoszczędzone 20zł wydam na jakis podkład do 12zł i tusz do rzęs :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loplicka
jak dobrze , ze mam patelnie teflonową na oleju oszczędzam , a przy okazji dbam o swój poziom cholesterolu :P tak sobie mysle , że zamiast makaronu kupie lepiej jakieś 2papryki i marchewkę żeby dania były zdrowsze i smaczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci ta mąka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka rządzi nim dalej
Ja robiłam zwykle oral:D i miałam więcej niż 20 zł:D na życie pozdrwaiam Ala B. z Torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loplicka
a i jeszcze tocze kulki zlozone z koz z nosa i moczu mojego kota, wkladam do sloika i smaruje nimi kanapki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulii
a jaki chleb koszyje 1,4 bo u nas to zawsze powyzej 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loplicka
spadaj podszywaczu! no mąka to do omletów i parówek w cieście , zagęszczania zupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loplicka
w biedronce taki pszenny kosztuje 1,19zł a i tak spiekam zawsze w sandwichu więc mi wszystko jedno jaki to chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się nie wyżywiła
i gdzie wy macie makaron za 1zł?:O Paczka np. Lubelli kosztuje ok. 2,70, a lepsze makarony sa i po 9zół za 500g. I nie jedz parówek i innego ścierwa z biedronki:O To sam łój, papier (tak-PAPIER!!!!), zmielone kości, skóry itp>:O Kurwa, ludzie, takie jedzenie jest rakotwórcze:O Na wszelkich sympozjach ostatnio lekarze się głowią, co zrobić, bo obecnie w czołowce 3 najczęściej dopadających ludzi nowotworów jest rak jelita grubego. Powodują go przetwory mleczne, ponieważ mleko UHT i jego przetwory zawierają bakterie, które zmieniają florę bakteryjną jelit, nie pamiętam, jak się one nazywają. No i żarcie jest pełne chemii i gówna. Kupując pasztety , parówki itp. zrobione z gówna, za 10zł kilogram, kupujesz sobie raka. I to jednego z najgorszych. Nie wiem, czy wiesz, ale kłopoty z jelitami to porażka:O Chcesz potem nosić na brzuchu worek na własne odchody i jeśli w ogóle przeżyjesz mieć kolonoskopie co pół roku do końca życia?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loplicka
przesadzasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezygnacja z internmetu to glu
glupota, przeciez oszczedza sie na telefonach, na plytach (muzyka/filmy), a poza tym mozna cos robic, latwiej cokollwiek znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się nie wyżywiła
Jasne:) Powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tych parówek nie daję nawet
mojemu psu, bo poprzedni umarł na raka wątroby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loplicka
Oczywiście jestem mistrzynią sprzatania i nowoczesnych chwytów seksualnych - z lubością nadziewam się na rurę od odkurzacza wysmarowaną "Ludwikiem" śpiewając przy tym horaly gregoriańskie jednocześnie zlizując z ziemi wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w polu mojego widzenia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loplicka
jaja mam wiejskie prosto od kury i pomidory z własnego ogródka więc jakoś tam się to równoważy . Zresztą teraz wszędzie pakują tyle chemii , że głowa mała , a nie jem zup z paczki ani nie piję napojów gazowanych i innych świństw . A net mam za darmo bo wliczony w czynsz beż możliwości płacenia mniej jeżeli nie chcę z niego korzystać , a faktycznie zaoszczędzam na telefonie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loplicka
no przecież ja nie jest tych parówek na okrągło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrra
poprzedniczko: podaj linka do artykułu mówiącego o tym raku i papierze( sic) w parówach z biedronki Ja bym sobie kupiła 5 kg jabłek ( w oszołomie po 90 gr), kilogram cebuli ( 1,50) oraz zamiast omletów robiła nalesniki - zawsze to mniej jaj idzie. Do tego pół kilo słoniny do przetopienia na smalec ze skwarkami ( 2 zł), paczkę soczewicy ( 3 zł) i paczkę ryżu (3 zł). Soczewica jest bardzo syta i zdrowa, możesz ją jeść z ryżem ( polane tłuszczem ze skwarkami )albo zmielić ze podsmażoną cebulką i wykorzystać jako farsz do naleśników albo pierogów własnej roboty. Zamiast warzyw na patelnię kupiłabym raczej marchwewkę, paprykę, pieczarki i sama zrobiła taki warzywny mix. Przy jesiennych cenach warzyw na pewno wyjdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopytka
z ziemniaków, jaja, mąki - robisz kopytka - pycha! z białego sera (na wagę jest tańszy niż paczkowany), ziemniaków, jaja i mąki - robisz leniwe z białego sera, jaja, mąki - robisz kluski serowe, tylko ubij białko to są delikatniejsze a jak masz czas to z mąki, jaja, sera, cebulki, ziemniaków - robisz pyszne ruskie pierogi mozna wyliczać w nieskończoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopytka
pierogi z nadzieniem słodka kapusta+kasza gryczana+pieprz PYCHOTA kasza jaglana na słono i na słodko POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopytka
parówek nie polecam już wolę się żywić bezmięsnie a tylko raz za to co na parówki kupić kawałek ryby lub normalnego mięsa surowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×