Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość echh...

Temat dziewicy poraz enty...

Polecane posty

Gość echh...

Od pewnego czasu spotykam się ze starszym o 7 lat facetem. Ja mam 25 lat i wstyd się przyznać jestem dziewicą. On o tym wie, bo mu o tym powiedziałam. Z tego co wywnioskowałam z jego opowieści wiem, że liczy na zajebisty seks. Jestem realistką i wiem, ze z dziewicami raczej trzeba się cackać. Więc teraz zdurniałam. Wydaje się mi, że jest ze tylko dlatego, że trafiła mu sie dziewica. Po prostu taka inna atrakcja erotczna. Nigdy jej nie miał. Z tego co wiem to tkwił w związku 5 lat i seks z poprzednią w jego mniemaniu był zajebisty. Zresztą widziałam ja raz. Więc teraz nie wiem co robić. :( Czekać na nowego księcia z bajki? Już jestem wiekowa, nie chcę aby zycie przechodziło mi między palcami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echh...
ciagne paly o zmroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echh...
a gdy mrok zmienia się w brzask to tylko ssę albo ssam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allonzo
Takie stare kufry jak ty powinny być wdzięczne, że ktoś się nimi jeszcze interesuje. A ty jeszcze grymasisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za durny dziwex :( z tego co tu czytam na forum, większość kobiet nadaje się tylko do r*chania i nie są partnerem dla meżczyzny jako np. rozmówczyni. Trafiłaś na jakiegoś frajera przed którym chcesz rozłożyć nogi bo nie chcesz być sama a on to bydle które rozmawia o seksie i do tego ma być zajebisty sex co za frajer :( ja byłbym zachwycony gdybym spotkał czystą kobietę a nie kurwę jak większość kobiet którą dymają bydlaki i śmiecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conrad
Faktycznie się uchowałaś z tą cnotą ja miałem dziewice i powiem jedno sex był ok ale później to dziewice zaczynają mieć pytanie a jak by było z innymi więc nie polecam dziewicy na długi związek soryy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG_
Ten prawiczek kropka i coś tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiem innej wiekowej
Moim zdaniem, jesli czujesz, że jemu chodzi tylko o seks, to odpuść sobie. Będziesz się po wszystkim czuła wykorzystana, pozostaniesz z żalem, ciepieniem i ponownie sama. Uważaj, żebyś nie zrobiła sobie samej krzywdy. Możesz ewe. spróbować go przytrzymać jakiś czas. Jeżeli on sam sobie Ciebie odpuści, kiedy nie pójdziesz z nim tak szybko do łóżka, to będziesz miała odpowiedź na pytanie, kim dla niego byłaś. To tylko moja teaoria. Sama mam 24 lata też jestem dziewicą. Trafił się facet zonaty, który stwierdził, że powinnam iść z nim o łóżka, bo i tak nikt mnie nie pokocha, więc poiwnnam brać chociaż ten seks... Zrezygnowałam. Po czyms takim gdybym poszła z nim do łóżka to tak, jak bym przyznała mu rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruntowa.
A czy przy nim czujesz sie TA WYJATKOWA? Wiesz, moim zdaniem FACET Z KLASA nie mowi, nie wspomina o bylej,zeby TOBIEW przykro nie bylo! Facet moim zdaniem nie liczy sie z twoimi uczuciami. Sama sobie odpowiedz co o tym sadzisz i czy CHCESZ BYC POROWNYWANA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia99999
seks jest przereklamowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×