Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelia B

Znam Mało_Stanowczego! To mój sąsiad z bloku! To gnom

Polecane posty

Gość Amelia B

z lukami w uzębieniu! Nie wspomnę o jego żonie, którą normalny gość nawet po 10 piwach by nie tknął. Ale jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia B
obciągam szympansie szminy na wybiegu dla małp w łódzkim zoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia B
Leczy się na hemoroidy u dr Rydzyńskiego na Krakowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, nareszcie ktoś znajomy :D Napisz o mnie coś jeszcze :D Podaj adres, zapraszam wszystkich z kafeterii. Poważnie. Panowie, sponsoruję 11 piw na głowę a potem możecie przelecieć moją żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistacja, wszystko czego pragniecie :) Tylko poproście Amelię o adres :) Dziś od 19.00 impreza. Pierwsze trzy osoby dostaną samochód, rower i mieszkanie. Zakładając, że przyjadą do mnie oczywiście, ale wszelkie reklamacje do Amelii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia BB
MS---1/3 wpisow na tym topiku nalezy do Ciebie. Chyba Cie ubodlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia BB
ubodlo Cie to,ze ktos zalozyl topik o Tobie i w dodatku --"ojej"-- zle o Tobie napisal... I nie zaprzeczaj, to widac po Twoich wpisach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubodła mnie popularność? Twoja logika jest typowo kobieca. Uważasz, że źle o mnie napisałaś? Chyba jesteś śmieszna albo niedojrzała. Nie rozumiesz znaczenia podstawowch słów. Sprawdź w słowniku, co znaczy "żle". Twoje wypociny mogłyby być co najwyżej zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kometko, no po prostu odrzuciłem jej zaloty i to taka.. zemsta :O Ale proponowałem, żebyśmy zostali przyjaciółmi... :O Twoje szanse zawsze były największe 🌼 Nie mogłem Ci tego zrobić, zresztą to też tłumaczyłem Amelce... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a co niby złego napisalaś
Amelio? Bo że gnom to jak rozumiem niski, a może i brzydki. No i co? Ja nigdy nie oceniałam chłopów po urodzie. A M_S lubię za to co tutaj mówi :) podpisano - skryta fanka M_S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d7
Spoko, że go zabolało skoro się rzuca. Tym lepsza zabawa. Amelka! Amelka! Bij go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia ta odz Zdzisia
Malo_Stanowczy... ty sie jakis zniewiescialy zrobiles. A tak fajnie kiedys pisales, ech.. to smutne patrzec jak facet sie starzeje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia, tyle ciot mnie atakuje, a wiesz jak jest - jeśli wejdziesz między wrony... :O Już się zestarzałem i umarłem zgodnie z moim mottem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d7
Ile można poświęcać uwagi jednemu tematowi... Ale ja tu jeszcze pobędę. No dobra, bohaterze, a jak pojawię się gdy Amelka poda adres to otworzysz drzwi (tudzież odsuniesz koc w kartonie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia ta od Zdzisia
Mało_stanowczy --- Ty nie umarles, to sie starosc nazywa :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×