Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelia B

Znam Mało_Stanowczego! To mój sąsiad z bloku! To gnom

Polecane posty

Gość Zielona_sukienka
podszywku nie przypominam sobie byś był moim tate :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
Czyzby moje problemy wynikaly z problemow ktore dreczyly mnie w dziecinstwie? Musze sie przezynac ze dorastalam wsrod pustynntch swinek morskich z ktorymi zalozylam firme ochroniarska. Niestety moje zamilowanie do nocnych wypraw w przebraniu bardzo groznej gasienicy doprowadzily nas do bankructwa. Bowiem podczas tych eskapad uprawialam dziki seks z stadem konikow polnych z pobliskiej laki, co bylo zajeciem na tyle wyczerpujacym ze nie moglam wydajnie pracowac. Spowodowalo to gleboka depresje i teraz jak moj luby mowi "strzep mi konika" wlacza mi sie blokada, wiec ponawiam moje pytanie: jak sie przelamac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
Celnym wystrzałem smarków z lewego nozdrza dziurawię puszki z piwem w Lidlu. A wieczorami zawijam się w dywan i udaję naleśnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
Wczoraj znów to się stało: gdy tylko zdjęłam majtki, moja pochwa zaczęła mnie wypytywać o aktualne ceny w tanich sieciach marketów. Ma fizia na tym punkcie. Westchnęłam i zaczęłam cierpliwie odpowiadać, posiłkując się ulotkami, które właśnie przyniosłam z TESCO. Ale ona była wyjątkowo dociekliwa i męcząca i w końcu zamknęłam jej buzię (a raczej wargi) czekoladowym batonikiem. Mamlała, mamlała aż w końcu zasnęła. Wreszcie miałam trochę czasu dla siebie i mogłam oddać się swojemu ulubionemu zajęciu - malowaniu skorup moich 281 żółwi błotnych w kolory tęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłehłehłe
Znów pistacja ma udrękę Uwalała sobie rękę Spermą błotem, pomyjami ściąga flury te wargami Bo jak babcia ją uczyła W czasach kiedy jeszcze żyła "Przed chłopami ty nie zmykaj Tylko ładnie wszystko łykaj" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
zdziwilibyście się wszyscy, skończyłam 2 kierunki pierwszy kierunek - w prawo, a drugi w lewo, a teraz przymierzam się do zwrotu w tył, ale jeszcze musze nad tym popracować. jak już opanuje wszystkie kierunki, to zostane operatorem wóżka widłowego roku w sieci Lidl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
podszywku no ,ja wszystko rozumiem ale, wytłumacz mi co znaczy zwrot "strzep mi konika"? no bo ja nie wiem :classic_cool: a.. łamać mi się jeszcze nie kce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
Lubię wbijać sobie gumowym młotkiem zardzewiałe gwoździe w głowę. To moja pasja od dzieciństwa i nic mnie tak nie relaksuje, nawet laotańskie masaże odbytu które robi mi sama Grażyna Torbicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
a co to jest wózek widłowy w Lidlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
bo ja też często robię kupę w majtki dla przyjemności. kiedys robiłam to tylko w domu i jak nikogo nie było, ale ostatnio odważyłam się zrobić to jak wracałam z zajeć do domu. tak sobie szłam przez park i strasznie mi sie zachciało, wstrzymywałam ale tylko troche, bo zaraz pomyslalam ze moze jednak zrobic. zrobilam wiec idąc, tak po prostu nie zatrzymywałam się i pozwoliłam żeby ciepła kupa wypełniła moje majtki. miałam na sobie brązowe dżinsy, tylko troche obcisłe więc kupa miała miejsce i w sumie nie było chyba za dużo widać. najgorsze było potem wsiąść do tramwaju i wrócić do chaty. przepusciłam chyba pięć tramwajów, bo były zbyt zatłoczone, wsiadłam dopiero do takiego w którym było wolne miejsce stojące na końcu wagonu. ale uczucie było niesamowite, z tego podniecenia jeszcze trochę popuściłam siku w nogawkę. jakiś gość się gapił na mnie cały czas ale chyba nie wiedział o co chodzi, pewnie głupio wyglądałam, taka rozpalona z podniecenia. Mysle, ze kiedys powtórzę to w środku samego zatłoczonego tramwaju, żeby było czuć, ale żeby nikt nie był w stanie zobaczyć że mam pełno w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
buhahahaaaaaaa podszywku ja wymiękam, oplułam monitor kawą nieła wyobrażnia- bo się zakocham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
Gdy byłam mała, to mój ojciec co ma warsztat samochodowy, bił mnie po głowie regenerowaną półosią od trabanta. Dlatego nie jestem obecnie zbyt błyskotliwa, również fizycznie nie domagam, objawia się to nietrzymaniem moczu oraz poluzowanymi zwieraczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłehłehłe
Dziś stanowczy jest wesoły Dziadziuś przyszedł całkiem zdrowy Złapał wnusia za siusiaka I wnusiowi w ucho kraka że mu dupcię dziś wywietrzy Dziadziuś wnusia ostro pieprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczka z białą plamką
Niestety podszywek tego nie wymyślił ;) Trafiła ci się dupa wołowa a nie podszywacz. Wszystko przekleja ze starych wpisów. Ani to jego wena, ani jego moc twórcza. On tylko potrafi kopiować ;) Wszystkie \"jego\" teksty znajdziesz tutaj http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3176930 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
zastanawiam się, czemu tworzysz pod kradzionym nickiem? bezpieczniej? bo anonimowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
sroczka dobrze ,ze wogole się jakiś trafił? 50% sukcesu to już coś, ale, ze z wodą organiczną zamiast mózgu- a co ja na to biedna poradzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczka z białą plamką
No cóż. Współczuje nieudolnego podszywacza acz na mnie nie licz. Ja się podszywam tylko pod wariatów ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
a dlaczego masz dzis zielona sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
lampka- a mogę mieć taki kaprs by co dzennie zmieniać ubranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
nawet wskazane:) pytam tylko dlaczego zielona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
kaprys rozpieszczonej panienki Lampka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
myslalam ze rozpieszczone panienki wola bardziej zdecydowane kolory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
poczytalam od poczatku...widze ze czarna tez zauwazyla ze w innym kolorze bardziej ci do twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyszedłem poczytać... prosiłem o wyzwanie, a to co widzę... nawet szkoda słów. Jeden tekst był ciekawy, ten o gawędziarzu, ale za długi. Jednak Amelka nie podała adresu - w każdym razie nie mój, bo gości nie było. Jedno jest zabawne, jak niektórzy się gotują, bo nic o mnie nie wiedzą :D I te zgadywanki z cieciem - super, dziękuję za poprawę humoru o poranku :D A odnośnie tekstów na ostrym seksie - pojawiając się na kafe myślałem naiwnie, że można tu spokojnie porozmawiać. No jakieś takie zaćmienie umysłowe... Przeniosłem się gdzie indziej, a kafeteria stała się miejscem czysto rozrywkowym. Mimo, że jest tu kilka osób, które polubiłem. Ktoś tu sugerował, że się przejąłem - CZYM? Tym, że ktoś na poziomie worka fasoli potrafi klepać w klawiaturę? Tym, że dzięki takim niedorozwojom mam ubaw i mogę wylać na nich swoją frustrację? :D Jestem szczęśliwy, że są tacy ludzie, co prawda czasem przykro, że nie rozumieją aluzji, ale może kiedyś uda mi się zejść do ich poziomu. Obawiam się tylko, że wtedy moje teksty nie będa przekraczać trzech wyrazów pod postacią równoważnika zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakie inne
forume sie przeniosłeś?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
biedny, stłamszony MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
MS ,zeby zbić Twoj zal, bezsilnośc i gniew i złośc do zera to- Tak Tesknilam. Lepiej Ci?jak nie mogę jeszcze Ci posłodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×