Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelia B

Znam Mało_Stanowczego! To mój sąsiad z bloku! To gnom

Polecane posty

MS masz super towarzystwo do rozmowy jak widze ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do v34
lepsze to niż pisanie sobie na pomarańczowo i odpowiadanie na czarno.Co nie v34???:D:D błehehehehehe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tym adresem
M_S no właśnie dlatego na następną wypowiedź już nie odpowiedziałam, nie ma sensu. A Ciebie lubię, bo z większością Twoich wypowiedzi się zgadzam. A propozycja z piwkiem była zupełnie bez podtekstów erotycznych - uwielbiam piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34 - czasem lubię się odmóżdżyć :D Amorek - te komentarze najlepiej świadczą o autorach :D U niektórych nawet demaskują ich kompleksy :D Muszę przyznać, że poprawiają mi humor :) I samoocenę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do v34 lepsze to niż pisanie sobie na pomarańczowo i odpowiadanie na czarno.Co nie v34??? błehehehehehe...... szkoda mi nawet war obijacmna kogoś kto smieje się "błehehehe " :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy V34 - czasem lubię się odmóżdżyć MS nawet to rozumiem :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarówno się odmóżdzam jak i pobluzgam bo przez całe życie muszę byc zapięta na ostatni guzik i usmiechac się do palantów :O echhh zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do v34
już nie pamiętasz jak niedalej jak 3 dni temu sama założyłaś topik i prosiłaś sie o swoje foty??:D Szczyt przegraństwa!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę - kolejny :classic_cool: Co tak krótki post może powiedzieć o autorze? Niestety tylko tyle, że prawdopodobnie sam ze sobą prowadził kiedyś dyskusję na forum. Czuje przez to obrzydzenie do siebie, że nie potrafił zainteresować swoimi postami nikogo innego. Być może widział/a foty V i zazdrość zżera... czyli brzydal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purpurowa nie ja załozyłam ten temat i wcale nie mam ochoty aby takie tematy się pojawiały wiec nie podpuszczaj bo za głupia na to jestes ;)🖐️ Nawet podejrzewam kto te tematy zakłada ;) MS ;) ja to uwielbiam jak taka purpurowa fajansiara szuka haka na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty jesteś na 100
% Nowym w mieście:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do v34
Taaaa jasne....:D dziwnym zbiegiem okolicznosci z każdym pojawiającym się pomarańczowym postem, tobie na czarnym nicku zwiększała sie liczba zalogowań:D To świadczy o tym, że sama ze sobą prowadziłąs dyskusje prosząc się o swoje foty.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet się tam staram nie pojawiac a to ze się pojawia logowaniae to znaczy ze czytam te tematy....zresztą po co ja się Tobie pustaku tłumacze :O Posidadam na kompie takie foty ze szczena by tu opadła coniektórym ale wole juz nie wklejac fajansiaro a to z tej przyczyny ze nie musze kusic ciałem aby zwrócic na siebie uwagę ;)🖐️ i daj spokój bo kretynkę z siebie robisz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do v34
:D:D:D Liczba w twoim profilu imbecylu wskazuje liczbe zalogowań, a nie czytania postów:O Ja pierrdole skąd się biorą takie dekle?Lepiej wstawiaj cudze foty, bo z pisownią u ciebie na bakier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do v34 Liczba w twoim profilu imbecylu wskazuje liczbe zalogowań, a nie czytania postów Ja pierrdole skąd się biorą takie dekle?Lepiej wstawiaj cudze foty, bo z pisownią u ciebie na bakier to mi udowodnij który wpis jest mój...proszę czekam i skoryguje to z osobą która je wpisała jakies taki nie dekiel udowodnij to w koncu dla ynteligenta zaden problem prawda? Nawet załuje ze dałam tą fote i nie masz pojęcia jak chce uniknąc takich tematów wiec się wymądrzając udowodnij czarno na białym Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V - właśnie się zastanawiam :) do V - nareszcie zaczynasz dawać nam satysfakcję i pokazujesz swój poziom :D Dawaj dalej, prostactwo to dar od Boga, tego się nie można nauczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy V - ja oprócz Purpurki nie mam wielbicielek...tego typu i powinienes się cieszyc :O bo zobacz jak to jest imbecylowi wejsc na ego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D w sumie niech sobie powtyka tu te wypociny :D miło jest poczytac jak ktoś robi z siebie kretyna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanowczy jak tam
A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×