Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkaaaarrrooollllaaaaa

zaparcia-PYTANIE?????????????????

Polecane posty

Gość kkkkaaaarrrooollllaaaaa

jak wywołać brzydko mówiąc sraczke-może ktoś zna jakis domowy sposób?pytam bo mam zaparcia a niechce tabletkami jakimis przeczyszczającymi sie faszerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEA7A
Lewatywa.Bardzo dobrze oczyszcza jelito ze złogow .Przez tydz co dziennie ok 2 litrow przegotowanej wody z sokiem z cytryny, 2 tydz co drugi dzien , 3 tydz co 3 dni a pozniej raz w tyg lub wedlug potrzeb.Jak juz zlikwidujesz to co przez lata ci sie osadziło w jeitach to powinno byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny lewatywowy tuman
zrób sobie lewatywę douszną. Może ci ta głupota wypłynie :O Na wywołanie sraczki polecam kefir z Coca Colą :) I nie słuchaj tych wariatów od lewatyw. W ten sposób jelito się "rozleniwia" a co gorsza wypłukujesz florę bakteryjną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
Lewatywa dla dziewczyny to podstawa. A flora bakteryjna... jogurcik i po sprawie. A dziewczyny jakbyście tańczyć chciały to zapraszam: www.szukamtancerek.wizytowka.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrycha.
a wyleca te zlogi i swinstwa z jelit? Ja mam np taka buteleczke z takim 5 cm rurka...troszke to za malo przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie w aptece senes , zaparz 2 saszetki i wypij po okolo 12 h bedziesz widziec smierc tak Cie przeczysci, ale ... za czesto tego nie rob bo sie jelita przyzwyczaja, kup sobie colon c, to blonnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA 33
DO pustakow i gowniarzy!Małym dziecia zaleca sie lawatywy zawsze ]\'przy zaparciach i kolkach.Mozna kupic gotowe lewatywy w aptekach. Lekarze bardzo czesto zalecaja lewatywy.Wiec jak ktos jest głupcem niech sie nie wypowiada. gabrycha oczywiscie ze wyleca.a rurke wkładasz tylko z poł centymerta w odbyt i bardzo wolno trzeba robic wlew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×