Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piąte koło

to coś

Polecane posty

co to jest ?? to szczerość oryginalność bycie sobą i bycie jakimś nie standardowym i określonym przez ramy kultury masowej bycie wbrew innym jakimś to dla mnie jest to coś bycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś pewna dziewczyna powiedziała mi dawno temu i tego sie trzymam miej odwagę żyć i tworzyć swój własny świat a także umrzeć w imię tego co stworzyłeś bądźcie tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąte - bo dawno mnie nie było. ja to takie nieomylne sumienie jak i fizyk kwantowy :D zastanawia mnie, dlaczego uderzasz w ton patetyczno-moralizatorski. czy jakoś tak. życiowa refleksja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po piciu tak mam że nad sobą się zastanawiam i nad życiem a nie powinienem bo jeszcze dojdę do jakiś głębokich przemyśleń i dopiero będzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego że napiszę na kafie jak i tak mój przewrotny umysł rozmyje zmieni i przeinaczy to w jakąś metaforę albo niezrozumiałą opowieść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helio........... hińszczyzną wyjeżdżasz z transformowaniem się formy i takie tam a mi chodziło o to coś w kobiecie ta nieidentyczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam się na chińszczyźnie. to coś w kobiecie, nieidentycznośc... wiele kobiet jest podobnych. zbyt podobnych. ps. kobieta zmienną jest, więc nie widzę sprzeczności z transformacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
to cos, co nie posiada nikt inmy, to cos to moze byc sposob mowienia, odgarniania wlosow i wszytsko inne! po prostu to cos wyjatkowego co sprawia ze kogos to przyciaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy znowu piąte
przeżyłeś zawód miłosny????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×