Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dejzi69

Cichopek i Hakiel wzięli ślub! ZDJĘCIA

Polecane posty

Dzis z cyklu sluby gwiazd dlugo wyczekiwany przez media i palnowany slub cichopkow:)hehe,jak wam sie podoba?mi niebardzo.napewno nie pan mlody z wygladu.a suknia kasi tez taka sobie.ocencie same.pod spodem ich wselny lokal,tez mi sie nie podoba.szczegolnie pokoj na noc poslubna dla nowozencow.za free bym takiego nie chciala:) http://www.pudelek.pl/artykul/12622/cichopek_i_hakiel_wzieli_slub_zdjecia/ http://www.pudelek.pl/artykul/12616/noc_poslubna_za_600_zlotych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło raznxmy
i co z tego?? moja sąsiadka z 5go piętra też wczoraj ślub wzieła. i co??ciekawi Cię to?? nie sądzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabo to wszystko wygląda
Jestem zaskoczona. Cichopki mają miliony i taka słabizna na ślubie? Ani ten hotel, ani apartament, ani wygląd panny młodej nie powalają i to delikatnie mówiąc. Dla mnie to wszystko jest wręcz brzydkie. Cichopkowa, co by nie mówić, jest ładną dziewczyną i mogłaby wyglądać powalająco na własnym ślubie. Wygląda baaardzo zwyczajnie (co ona ma na tej sukni? sweter swojej babci? :O ). Śmiem twierdzić, że przeciętna dziewczyna, co nie ma milionów na koncie, potrafi bardziej lśnić na własnym ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabo to wszystko wygląda
Ktoś mi powie, co ona ma na prawym przedramieniu, na tym swetrze babci? Wygląda to jak biały pasek od zegarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabo to wszystko wygląda
Nasuwa mi się nieodparta myśl, że ona jest po prostu w ciąży ;) Ślub w późnym wrześniu, piździawa na dworze, wszystko mizerne, jakby urządzane na szybcika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokój słabizna, sypiałam w lepszych. Cichopki się spłukali na dom w Warszawie i kasy na ślub im już nie starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z wami wyjatkowo,nic mi sie nie podoba w tym slubie,a na ramionach ona ma taka jakby goralska kurteczke.moze mieli malo czasu i brali co popadnie w sensiu lokalu i sukni albo jak ja nie lubia sie wkrecac w takie przygotowania i robil to za nich ktos inny lub na szybkiego,ale efekt nie jest dobry jak widac na zdjeciach.moze im nie zalezalo tez.wiadomo,ze te gwazdy,to sie co rok z kims innym chajtaja,wiec takich slubow to sobie ona jeszcze sporo zrobi.dobrze kaska zrobila,ze intercyze spisala:)hehe.moze nastepnym razem bedzie ladniejsza panna mloda,bo warunki ma finans.i z wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jedyny ślub z klasą (osądzam po zdjęciach) znanej osoby w tym roku to ślub Kożuchowskiej - wydlądała bosko aszczęście aż z niej biło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabo to wszystko wygląda
Na temat szczęścia bijącego od kożuchowskiej, to nie mam zdania ;) Ale zgadzam się, że wyglądała pięknie. Piękna suknia z klasą i ten oryginalny ciemny bukiet (z czego on był?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia kozuchowskiej
wcale nie byula taka suoper :O odstawala strasznie od biorer jakby miala tam jakis stelaz :O a dekolt miala za duzy biorac pod uwage jej zabiedzony dekolt :O tylko wszedzie sie o niej mowi ze jest najlepiej ubrana Polska wiec i w dniu slubu wszyscy przytakuja ze wygladala bosko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabo to wszystko wygląda
Co do odstawania od bioder, to nie wiem. Na zdjęciach w necie wszystkiego nie zobaczysz. Zgadzam się, że może niekoniecznie trzeba było podziwiać jej kościsty splot słoneczny ;) Ale z drugiej strony, nie założyć dekoltu, bo się jest chudą? Suknię ze stójką miała włożyć? Wyglądała delikatnie, elegnacko, z pełną prostotą. Lubie taki styl, więc mnie się podoba. W nosie mam, co się powszechnie o niej uważa (nie wiedziałam nawet, że niby jest najlepiej ubraną Polką). Dla mnie jest fatalną aktoreczką i moherką, ale w dniu ślubu - była piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Cichopek i hakiel nie mają za grosz klasy. Nie chodzi o wygląd itd, bo aky\urat wyglądali łądnie, skromnie. Rzecz w tym, ze górale zrobili im super brame z muzyją itd, a oni nawet sie nie zatrzymali. Wielkie gwiazdy pierdzielone. A co do korzuchowskiej, moze i wygladała pięknie, ale dekold ma fatalny, a tak go odsłoniła: http://www.kozaczek.pl/fotki_gwiazd.php?idfot=21472&u=lub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejssssssi
Ty dejzi wszytskich obrazasz na forum i glupie teksty walisz. swoejgo zycia chyba nie masz bo glupimi cichopkami sie interesujesz.... teraz te twoje walniete teksty mnie nie dziwia. musisz miec 12-13 lat skoro takie cos cie jara i specjalnie zakladasz topic. buhahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co kogo obchodzi śmieszka101
i to że jest uzależniona od próbkomaniactwa? nikt nie będzie Cię zniechęcał do tego, bo nikogo to nie obchodzi w przeciwieństwie do ślubu pary znanej z tego, że zarobiła miliony na tym, że jest znana, a ślub zrobili oszczędnościowo i wszystkich to bardzij interesuje niż fakt że nigdy nie podajesz swojego wieku czy co tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się bardziej podobała suknia kożuchoweskiej. nie bezowa, trochę skromniejsza. kasia wyglądała promiennie,ale trochę jak beza. ale widać, że szczęśliwi są ze sobą- a to najważniejsze przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jak
sobie poprawić samopoczucie krytykowaniem kogoś, prawda? :O Wszystkim krytykującym życze, żeby Was kiedyś też ktoś tak obgadał :P A nowożeńcom wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejssssssi a ktos tu kogos obraza pasozycie?:)hehe.gwiazdy to os.publiczne i po to im robia fotki i publikuja w necie zeby je komentowac,fotki innych nowozencow z nk tez ludzie komentuja na ich wlasne zyczenie,bo niektorzy ludzie lubia sie osmieszac i byc komentowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututtuuu
i Cichopek i Kozuchowska wygladaly tandetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ,,goralski,, sweter to Burberry wiec kosztowal, przynajmniej, kilka tysiecy zlotych :) Nie powiedzialabym,ze bardzo starali sie zaoszczedzic na slubie. Sukienka mi sie nie podobala w ogole,ale Kasia wygladala calkiem ladnie. Gdyby nie Dejzi, to nawet bym nie wiedziala, ze wzieli slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Emi...
Ja pierdole ale y macie problem ślub jak ślub ma swoj gust podobala jej sie taka suknia to taka ubrala jest tu pełno osob po slubie i zapene nie kazdej sie podoba suknia ktora mialsyscie a hotel wybrala tez taki ktory jej sie podoba to ze ma kase nie znaczy ze musi odrazu brac slb w palcu.... a naet gdyby byla ciazy to co Wam do tego !!! Ludzie nie macie co do roboty tylko zajmowac sie cudzym zyciem? zamast zyczyc im szczescie to pierniczycie glupoty!! Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Emi...
A u dejzi69 to normalne ona poprostu im zazdrosci!!! A i nie musisz odpisyac bo nie zajrze juz spewnoscia na ten topik bo jestem tu przypadkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejsiiiiiiii
dejzi. nie mam na mysli tego topicu. przegladalam inne tematy i z tego co widzialam to twoje teksty byly kasowane przez moderatora:P hehe pasozycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość althea
Dejzi nie ma swojego życia i zero szans na zamążpójście, dlatego poprawia sobie humor, obgadując śluby innych. A co to kogo interesuje. Dziewczyno, sięgnij po jakąś ambitniejszą lekturę, a nie tylko ciągle linki z pudelka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×