Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulineczzka

jak z tym koprem na kolki ???

Polecane posty

Gość lulineczzka

Mój synuś ma albo kolkę albo problem z kupką. Bo za kolką przemawia wszysto oprócz pór płaczu - bo i rano i wieczorem, głównie po posiłkach. Widzimy też problem z kupką - jak włozymy czopek i pojawi się kupek to Synek zasypia. Podajemy i espumisan i sab siplex, Ale co z preparatami typu Plantex Gripe water, herbatka na trawienie? One mają koper, a koper ponoć jeszze zwiększa te dolegliwości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbgfhgfhfghg
Utop w klozecie. To takie modne w dzisiejszych czasach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie myślałaś
U nas tylko Plantex pomógł, a testowaliśmy WSZYSTKO. A zwykły Plantex na końcu, bo wątpiliśmy w jego działanie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulineczzka
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghegegiiiizzzzttt
moj maly tez mial koli-to trzeba poprostu przezyc prawde mowiac nic mu nie pomagalo, moze troszke masaze brzuszka ruchami kolistymi w kierunku zegara, do tego sab simplex , wozilam go, nosilam,hustaj go na rekach, to tez troszke uspakaja malego po za tym wazne co male je, jesli karmisz piersia uwazaj co jesz, ja pamietam ze jadlam tylko gotowane i to nie wszystko, zero slodyczy jesli mleko z butelki to moze wina mleka, sprobuj zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo sami
ghegegiiiizzzzttt -> popieram jej slowa, a jesli chodzi o takie herbatki ja kupowalam rumianek i koperek w aptece irobilam takie herbatki [prawie jak nie herbatki] po szczypte jednego i drugiego dawalam na szklanke, nie mozesz robic takie esensji jak nam doroslym, co do srodkow rzadko cokolwiek pomaga, my z mezem 3 miesiace nsilismy mala wieczorami na ramieniu az do zasniecia, ciezko ale trzeba dac rade, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×