Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam obrzydzenie do nich

nie cierpie facetow

Polecane posty

Gość mam obrzydzenie do nich

nie znam ani jednego normalnego faceta,porzadnego. zadnemu juz nie ufam,bo jak po tym co mi zrobil jeden ex(oszukiwal dluzszy czas,zdradzal,zwiazal sie z inna,nie poinformowal mnie o zakonczeniu zwiazku,nawet nic mi nie wytlumaczyl,ani raz nie chcial sie ze mna spotkac by normalnie pogadac,chociaz ja nawet nie chcialam z nim byc).bo jak zaufac kolejnemu skoro mam takie zle wspomnienia po tamtym.byly tak mnie ponoc kochal,szalenczo zakochany,wszystko dla mnie robil,a okazal sie takim hujem ze szok.juz nie patrze na facetow tak jak kiedys,wiem ze nie warto byc w stosunku do nich uczciwa,a na zwiazki kolezanek patrze z przymruzeniem oka.wszystko jest poprostu szare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tennn
zadnemu juz nie ufam,bo jak po tym co mi zrobil JEDEN-nie wyciagaj pochopnych wnioskow na podstawie jednego goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obrzydzenie do nich
tiaa nie wierze ze trafie na normalnego,poprostu nie wierze.on tez byl super fajny do czasu.teraz traktuje facetow przedmiotowo,wlasciwie byle spedzic milo czas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obrzydzenie do nich
takich zlamasow jak on znam mase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cogi yogi
tak jakbym czytała moją koleżanke. Nie masz przypadkiem na imie Paulina? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgajegfu
im gorzej się traktuje facetów tym im bardziej na nas zależy. dobra rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
jak obracasz sie w szambie to nie dziw sie ze do okoła jest gówno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obrzydzenie do nich
nie nie mam na imie paulina "im gorzej się traktuje facetów tym im bardziej na nas zależy. dobra rada " tak bylam taka zolza,to pozniej mi powiedzial ze mam zly charakter i ze nie mam zadnych uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem rzeczywiscie dziewczyny leca na tych niegrzecznych facetow o ktorych wiadomo, ze gadaja bzdurne komplemenciki by wykorzystac a potem gadaja, ze wszyscy sa beee. A to nieprawda tylko trzeba brac sie za tych porzadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obrzydzenie do nich
gazeta wyborcza chyba niezbyt uwaznie czytasz on przez caly nasz zwiazek byl aniolkiem,kazda kolezanka mi zazdroscila,matka sie cieszyla ze trafilam na takiego,a nie na takiego jak np moj stary,sama sie dziwilam co taki chl jak on robi przy takiej ja dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgajegfu
nie szkodzi że myśli że masz zły charakter! ważne że jemu nie jest za dobrze. jak dostaja wszystko to w zamian nie daja nic!!!! a w kńcu później i tak nas olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam dobrze. Oszukiwal cie przez dluzzszy czas wiec takim aniolkiem nie byl. A swoja droga nie jestes pierwsza i ostatnia, ze cierpi przez faceta. ja tez nie raz plakalam przez glupoli ale na szczescie trafilam na porzadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgajegfu
jak go zaczniesz olewać to jemu zacznie zależeć. wiem to z własnego doświadczenia:) faceci są tacy przewidywalni!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgajegfu
na dodatek będziesz miała satysfakcje że wreszcie jesteś górą!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
boszz jak by moj tak zrobil to byloby czadowo bo mam serdecznie dosc tego klutnie awantury o byle gowno potem sie nie odzywamy i mamy wyjebane na siebie masakra !! tez juz nie traktuje facetow normalnie kazdy to buc i swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgajegfu
hihu haha - to go olej!!! po co sie męczysz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obrzydzenie do nich
oszukiwal mnie przez ostatni mies zwiazku mi na nim nie zalezy,wiec sie na nim nie bede odgrywac,mam go totalnie w nosie,dzis tylko sie z nim spotkam pierwszy raz po rostaniu oddac mu pare rzeczy po nim mialam jeden zwiazek,ale juz nie traktuje tego powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgajegfu
sądzę że jakby Ci na nie nie zależało to byś o nim nie pisała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obrzydzenie do nich
nie zalezy,bo mialam z nim skonczyc dawno temu tylko trzymalo mnie przy nim tylko to ze nie lubie byc sama. jakbym chciala z nim byc to bez problemu rozbilabym jego zwiazek,ale mam go w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgajegfu
a kto kogo rzucił????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obrzydzenie do nich
wlasciwie nikt nikogo nie rzucil,przestal sie do mnie odzywac i tyle ja sie tym wielce nie przejelam bo nie jestem z dziewczyn ktore blagaja facetow o powrot ciesze sie ze z nim nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgajegfu
to go olej! przestań się do niego odzywać. zerwij kontakt całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obrzydzenie do nich
alez my w ogole nie rozmawiamy i to mnie chyba najbardziej boli,ze kiedys bylismy przyjaciolmi a teraz nawet nie mozemy normalnie rozmawiac!i w dodatku on uwaza ze jestem wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgajegfu
z tego co piszesz wnioskuje że jednak ci zależy. dajesz sprzeczne informacje!!! zdecyduj sie czego chcesz. nie mozna zjeść ciastko i miec ciastko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obrzydzenie do nich
nie NIE ZALEZY MI zalezy mi na innym,ale to juz raczej przeszlosc bo tak wybralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam obrzydzenie
ale sie juz przyzwyczailam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×