Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lllllllllllllillllllllllli

gas, prad,

Polecane posty

Gość lllllllllllllillllllllllli

ostatnio dostalam dosc wysoki rachunek za gas I prad!!!!a jak u was krtory dostawca jest najtanszy,teraz mam Neon ale chyba zBrit.GAS I N-POWER BYLAM BARDZIEJ ZADOWOLONA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SouthernElectric
Rachunki o polowe mniejsze niz w british gas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciarkosia
Posiadam gas i prąd na karte z czego jestem puki co bardzo zadowolona ale powoli idzie zima i tego jestem bardzo ciekawa. Ponad 2 miesiace temu byl u nas Pan podpisywac nowa umowe na gas i prad,powiedzial,ze bardzo duzo placimy miesiecznie za jedno i drugie,zaoferowal nam tansze rozwiazanie,karty mialy przyjsc do miesiaca czasu jakos ich do tej pory nie widac,chyba musze przywyknac do tego :/ to juz nie pierwsza taka sytuacja ktora sie tutaj przytrafila. Powiedzcie ile placicie miesiecznie za gas i prad ? Jestem bardzo ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeaaaa
ja slyszalam ze swalec jest najtanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciarkosia
to i tak sporo,przynajmniej mi się tak wydaje.ja na przestrzeni 3 miesięcy płace około 120 funtów,czasami jest 100 a czasami 120.tygodniowo wbijamy 20 f na gaz i 10 na prąd,może i my płacimy sporo,niestety się nie znam na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda..
GAZ analfabetki. Piszecie na razie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllillllllli
ja mam neon electrity za 3 miesiace place ok 70f(uzywam pralki,czajnik elektryczny,2 kompy,i swiatlo,telewizor ,slyszalam ponoc ze plazma niezle ciagnie)gaz za 6 miesiecy przyszlo mi 171f od marca do wrzesnia tez neon.ale mam teraz flat wczesniej mialam domek i w okresie grzewczym na karte wychodzilo mi ok 14-15f za tydzien a prad ok10f na 10 dni(B.gas i N-power)kolezanka teraz zmienila na scotish power i czekamy na rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie npower
360 gaz za rok i 40 - 50 prąd miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadaczka
a u mnie tylko prąd jest i tak pi razy około to wychodzi ok 200Ł za każdy rachunek. no i też nie wiem dużo czy mało. może ktoś ma jak ja tylko prąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonerka
gaz i prad z npower za 3 miesiace 120 f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie NEON tylko EON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnjfrhdes
u mnie tylko prad;)) kuchnia na prad,prysznic na prad,dwa kompy,plazma,80 funtow piore za darmo i suszarnia w bloku;)) gazu nie zalacze mam tam letnia wode i nie ch tak zostanie,po co mi nastepny rachunek na 100 raz w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigikaloud
ja osobiscie zmienilam dostawce pradu i gazu na firme Axpo i od tamtego czasu mam duzo nizsze rachunki :) co prawda prad jest tylko dla firm ale polecam Ci sprawdzenie ich oferty na prad - mysle ze uda Ci sie znalezc oszczednosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×