Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaskoczonaa

ale dostałam wiadomosc na naszej klasie

Polecane posty

Gość zaskoczonaa

sadze ze nie powinnas udawac takiej swietej,i grzeczniutkiej na jaka niestyty nie wygladasz.chcialem dodac ze spodnie podwijane na dole nie pasuja osobie ktora ma osadzone tak nisko podwozie (jesli nie wiesz o co chodzi to o to ze jestes za niska i takie cos nie pasuje)i pamietaj na czyims nieszczesciu nie zbudujesz swojego szczescia takze wiesz.zastanow sie troche nad tym co robisz.pozdrawiam nie znam osoby ktora mi to napisala, dodam ze na fotach na naszej klasie na zadnym zdjeciu nie mam wywinietych spodni:) ale lubie wywyijac i czasem tak chodze:) obstawiacie ze to afcet czy kobieta mi wyslala?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaulo
Kobieta!!!!!! facet nawet takich slow by nie uzyl bo faceci takich mankamentow nie zauwazaja u kobiety, ich to nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczonaa
no jestem niska mam 164cm i prawie kazde jeansy sa za dlugie to niekiedy sobie wywijam:) tez mi sie wydaje ze to kobieta pisała:) alu tu nawet nie o te spodnie chodzi bo lubie tak i bede tak nosic, tylko o to ze niby ja cos robie, a nie wiem co!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wysłała na sto procent kobieta. I najprawdopodobniej pomyliła adresata. nie ma nad czym sie zastnaawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrutnie brzydkie te rzeczy
mówiąc niskie podwozie zwykle mamy na mysli krótkie nogi:P fakt nieciekawie i pokracznie wygladaja dziewczyny o nogach krótkich z powywijanymi biodrówkami na tyłku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczonaa
watpie ze to pomylak bo wczesniej dostalam wiadomosc z tego konta, dlaczego mam zablokowane komentarze od nieznajomych i czy boje sie opini ludzi na moj temat, a na drugi dzien dostalam to :) głupia baba z niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczonaa
no sory ale jak jestem niska to jak mam miec długie nogi?:O nie mam zadnego kompleksu na punkcie wzrostu dla mnie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczonaa
no nie wiem, bo to konto lewe jakies :O jakich masa teraz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 1000 to
kobieta napisala, jaks zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofkaaaa
no na bank to wiadomosc od kobiety, ktora ty znasz lub ona cie zna. moze komus jaka krzywde zrobilas ostatnio ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczonaa
nikomu krzywdy nie zrobilam, albo ja o czyms nie wiem:O i tak sie zastanawiam juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska długonoga
możesz być niska i mieć PROPORCJONALNIE długie nogi.nie tylko wysokie dziewczyny mają długie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senesu liscie
napisala to na 200% kobieta, musialas jej kogos odbic swoja droga zalosna ta babka bo po tkim czyms pokazla ze ty jestes gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×