Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zolte sloneczniki

mam 26 lat i wariuje

Polecane posty

Gość zolte sloneczniki

jestem po 3 mniej lub bardziej szesliwych związkach, nie mam traumy po bylych, nie tesknie...ostatni zwiazek zakonczyl sie prawie rok temu. do tej pory wszystko bylo ok a teraz jakby mnie ogarnelo jakies szalenstwo, ciagle mysle o tym ze nie mam faceta. teraz jak chodzedo klubów to tylkoo tym mysle ze ejstem sama a moze kogos poznam? tak samo jest jak idew inne miejsca...efekt oczywscie calkowicie odwrotny ale ostatnio jak na urodzinach kolezanki spodobal mi sie facet t prawie sie na niego rzucilam. jak nigdy zaproponowalam pierwsza spotkanie...on odmowil bo ma..uwaga dziewczyne a mi sie zrobilo glupio i nastepnego dnia mialam moralniaka. chce z tym skonzyc, przestac sie tak zachowywac ale nie moge powstrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermatolog....
26 letnia samotna kobieta to faktycznie juz desperatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolte sloneczniki
glownie problem polega na tym ze rzadko ktos mi sie podoba...wiec jak juz to sie stanie to wariuje jak glupia. przez ten rok odkąd jestem sama spodobalo mi sie dwoch facetów i przy tych dwoch zachowywalam sie jak wariatka, nie bylam sobą i w koncowym efekcie nic nie wyszlo. a teraz kiedy zaczelam o tym ciagle myslec to juzw ogole pewnie nic z tego neibedzie bo facet szybko ucieknie i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szukaj na siłę to porażka
on zjawi się sam jedyne co rób to mysl o Sobie pozytywnie mów sobie jestem mądra dobra ładna zasługuje na odpowiedniego męszczyzne pracowitego troskliwego On zjawi sie sam sama go tym mysleniem przyciagniesz nigdy nie mów i nie mysl o Sobie ze jestes do niczego traktuj te niepowodzenia jako przejściowe porażki. Szanuj Siebie a inni Cię poszanują MOże już niedługo zjawi się ten Ostatni wierz w to:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdan
ja mam podobnie też ktoś mi się spodobał i boje się jego odzucenia,a tak moze być,bo przecież może być ta osoba też w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermatolog....
jestem mądra dobra ładna zasługuje na odpowiedniego męszczyzne -jak bedziesz sobie tak wmawiac to faktycznie jedyne co spotkasz to meszczyzna cokolwiek to jest za twor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej księdze cieni znalazłem, może skorzystasz Jak przywołać miłość. Jeżeli jesteście samotni i czujecie, że nie możecie już dłużej żyć bez miłości, proponuję wykonać nieskomplikowane czary. Zapewniam, że pomogą. Do ich wykonania potrzebne są dwie rzeczy: lusterko i kwiaty- najlepiej róże w dowolnym kolrze. Jeśli zdecydujecie się na róże, usuńcie kolce z łodyg. Kupcie lub zerwijcie osiem kwiatów. Jeśli zerwaliście je sami, podziękujcie roślinie za to, że wbrew swojej woli była gotowa poświęcić się dla was. Pamiętajcie: przyroda jest źródłem energii, dlatego magowie starają się ją szanować! Czary należy wykonywać w odosobnieniu, w ciszy. Wyłączcie telefon, nie odpowiadajcie na dzwonki do drzwi. * Postawcie kwiaty do dużego wazonu, a obok lustro, w którym powinniście widzieć swoją twarz. * Siądźcie wygodnie, weście do ręki jeden kwiat i płatkami zacznijcie gładzić swoje włosy, czoło, uszy, usta, podbródek. Otwórzcie się, przejmijcie energię miłosną, którą napromieniowany jest kwiat. * Zamknijcie oczy i pogładźcie je delikatnie płatkami. Jednocześnie wypowiedzcie: " Widzę miłość" * Puście kwiat niżej, wchłońcie jego woń, nasyćcie się nią. Niech wypełni ona waszą duszę. Wymówcie: " Wdycham miłość". * Otwórzcie oczy, unieście kwiat nad głową ze słowami: " Miłość w moich rękach". Przyłóżcie kwiat do serca tak, aby płatki przykleiły się do skóry, jak usta w pocałunku. * Zawarta w nich energia przenika do waszego ciała, powiedzcie: " Czuję miłość". Następnie dotknijcie kwiatkiem brzucha i wymówienie: " Wchłaniam miłość". * Teraz trzymając kwiatek przed sobą spójrzcie na swoje odbicie w lustrze i nie odrywająć od niego wzroku wypowiedzcie: Miłość przede mną Miłość pode mną Miłość za mną Miłość we mnie Miłość obok mnie Miłość wypływa ze mnie Miłość nade mną Miłość podąża ku mnie Jestem kochany. * Po wykonaniu tego rytuału postawcie wazon z kwiatami w widocznym miejscu, obok którego często przechodzicie, aby za każdym razem móc rzucić na kwiaty spojrzenie. Noście przy sobie kwiat wykorzystany do czarów! * Gdy zacznie więdnąć, zakopcie go w ziemi i podziękowacie za oddaną dla waszego szczęścia energię. Zrobiliście wszystko, co było w waszej mocy. Teraz czekajcie Miłość przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynie...
to jakis kit,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrwwwwaaaaa
a jestas atrakcyjna czy pasztet -jak to pierwsze to nie przejmuj sie -jestes jeszcze mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolte sloneczniki
atrakcyjna ale z kompleksami ktore czasem wylazą... wszystkeigo się spodziewalam ale nie czarów;)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałem, że to z księgi cieni, wierzeń Vicca, kto chce niech wierzy, kto nie chce, niech nie wierzy....... już jeden z filozofów powiedział: na niebie i ziemi dzieją się takie rzeczy, o których się filozofom nie śniło.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia gwiazdka we wpisie, można też posłuchać Jane Birkin i Serge , Je taime......w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×