Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulka kulka ...

Avokado, granat- co zrobić pysznego?

Polecane posty

Gość ulka kulka ...

Kupiłam dziśc avokado i owoc granatu , szczeże mówiąc nigdy nic nie przyżądzałam z tych owoców. Może mi jakaś doświadczona Pani Domu coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjedz poprostu
avokado przekroj na pol wzdluz wyjmij pestke lekko posol ..pycha mozna tez wydrazyc troche i pokropic cytrynowym sokiem i ulozyc krewetki zmieszane z kawalkami avokado a granaty to ja porostu odrywam czastki i zjadam ...nie wiem jak inaczej ...mozna sok zrobic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka kulka ...
dzięki, Czytałam gdzies kiedys, ze mozna avodako do sałatki dodac. Tylko jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądałyście
awokado można pokroić drobno wymieszać z ugotowanym jajkiem drobno posiekanym i cebulką/szczypiorkiem, doprawić pieprzem, solą, majonezem i gotowa pasta na kanapki. Pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmdngb xv
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMniaaaaam PASTA Z AVOKADO miekkie avokado rozciapujemy widelcem albo blenderem, ddajemy troszke soli i na kanapke ta paste i do tego pomidor. pychaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i awocado i te \'ziarenka\' z granatu mozesz dodac do salatki. tzn. raczej sorowki, cos w stylu salata i inne rzeczy + w/w + ocet balsamiczny z oliwa jako sos. oba te owoce nadaja sie rowniez do salatek owocowych, chociaz avocado moze byc tak samo do pikantnych. osobiscie jednak tak lubie avocado, ze jak wyzej napisano po prostu je jem, przekroiwszy na pol z sola i pieprzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądałyście
ja uwielbiam też awokado z sosem czosnkowym przygotowanym na bazie jogurtu :) mniam :) Najważniejsze by było dojrzałe a nie twarde jak kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to podstawa :D na szczescie nawet te twarde jak kamien ladnie dojrzewaja w domu, tylko trzeba miec cierpliwosc, bo czasem moga tak sobie dojrzewac i z tydzien, ale warto poczekac, bo nawet troche niedojrzale to juz nie to, nie ma tego idealnego avocadoweego smaku i \'puszystosci\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z avocado zrob guacamole
A granata dodaj do szampana-super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka kulka...
duzo sie musze jeszcze nauczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o owoc granatu, to polecam pyszny deser: bita śmietana+pokruszona beza+kuleczki granatu-całość wymieszać i podawać w pucharkach-dla mnie bomba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×