Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna chłopaka

prezent - potrzebuję pomocy...

Polecane posty

Gość dziewczyna chłopaka

Hej, mój facet ma za 4 dni urodziny (26te) i nie mam najmniejszego pojęcia co mu kupić!!!! Znamy się od 2 m-cy, jesteśmy ze sobą od miesiąca... wiem, że ciężko jest coś doradzić nie znając osoby ale właśnie w tym mój problem - ja go jeszcze za bardzo nie znam i nie wiem co mu sprawić.... Jakieś pomysły??? Podpowiedzcie prosze.... KOBIETKI, co wy kupijecie swoim facetom, a zwłaszcza jakie prezenty kupowałyście im na początku związku???? PANOWIE, co chcielibyście dostać, biorąc pod uwagę, że związek dopiero się rozkręca??? PS. za wszelkie propozycje "prezentów sexualnych" tj lodów, streapteasów itp dziękuję... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zbieg okolicznosci
moj facet ma za 3 dni urodziny, z tym ,ze 24 . I tez jestesmy miesiac ze sobą :D I nie mam pojecia co mu kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zbieg okolicznosci
Moze razem cos wymyslimy? Masz jakis pomysl? Rama na zdjecia ze wspolnym zdjeciem? Moim zdaniem to chyba za wczesnie na takie prezenty...tak wiec nie mam pojecia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chłopaka
moim zdaniem też za wcześnie poza tym to troche oklepane..... :/ może dobre jak facet ma te 18-20 lat ale nie dla dorosłego mężczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze im obciągnijcie i po sprawie... jestescie razem miesiac - to nie czas na jakies prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla faceta
komiczne tym razem popieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten facet
ma jakies zainteresowania wogóle? bo jak nie ma to się ucieszy z flaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co można kupić
Coś praktycznego - ja kupilam na początku takie etui do kluczy bo nie mogłam patrzeć jak trzymał je w kieszeni razem z telefonem, a etui służy do dziś :) T-Shirt - dobry na początek, bo potem to ile razy można kupowac koszulki, chyba ze trafię akurat taką jaką wiem że oszaleje z radości jak ja dostanie. Ja z kolei na początku dostałam ksiażkę - widział u mnie co chwila inną książkę z biblioteki jednego autora i kupił mi najnowszą czym mnie bardzo mile zaskoczył. Jakaś zabawna piżama Kupiłam mu kiedyś profesjonalne ciepłe wełniane skarpety bo zimą spędza często sporo czasu na dworze i mu stopy kostniały Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chłopaka
o! pomył z etui jest nawet ciekawy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś wesołe bokserki, np. w owieczki, jeśli ma poczucie humoru, to będzie przy tym trochę zabawy. Z praktycznego prezentu ucieszy się na chwilę, a potem będzie to tylko kolejny przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm.....................
A ja uwazam ze na poczatku znajomosci cos niezobowiazujacego. No i ja uwazam ze ksizki to jets to. Kup mu jakas ksiazke. Np jezeli lubi motoryzacje to jakis poradnik, jezeli interesuje sie powiedzmy turystyka to jakis przewodnik, albo cos podobnego. I ja uwazam ze facet doceni taki prezent- ale bez zadnych wpisow w srodku itd. I co fajniejsze taki prezent zostanie na lata i bedzie mogl do niego wracac i doceni Cie za kreatywnosc. A prezenty typu smieszne bokserki, misie pisie i te inne mozna sobie zostawic na walentynki czy tam jakies inne wyimaginowane okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm.....................
A jak chcesz zeby bylo jeszcze z poczuciem humoru to kup mu do tego lizaka albo kinder niespodzianke. Moj facet pierwszy prezent odemnie dostal na mikolaja - spotykalismy sie moze wtedy pare tygodni- kupilam mu odswierzacz do auta w krztalcie renifera i kinder niespodzianke. Natomiast na urodziny dostal fajne ksiazki - na poczatku sie zdziwil ale byly to ksiazki z tematyki jego hobby- i wiesz co wrca do tych ksiazek do dzisiaj- a bylo to kawal czasu temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to bym mu jakies ciasto upiekla świczki i inne duperele tam ... no albo jakies nie wiem spagetti urodzinowe hihihi hmmm cos smiesznego moze byle nie bielizna boxerki..bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×