Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piąte koło

nie wiem jak wy ale ja już piany jestem

Polecane posty

Gość kwiatoslawa
ja tez .... i calkiem mi dobrze ;-) swiat na trzezwo jest czasem nie do przyjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wytrzezwiałem. Własciwie niedawno. Piajny nie bylem-ot lekki szum w uszach i swiat wydawał sie przyjemniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świat na trzeźwo jest całkiem do przyjęcia może tylko my go w tej chwili i tej formie nie możemy chwilowo strawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobne. Po prostu świat czasem nieźle potrafi sie odbeknąć i czasem trzeba go nieźle zalać by jakkolwiek funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbeknąć to mało rzygąć czasem aż można dla równowagi lub dla złagodzenia efektów lepiej się zachlać by już było wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatoslawa
ja piwo pije...oj dzis dla mnie swiat na trzezwo jest nie do przyjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe o widze ze wyznawca zasady "nie wazne co, ważne zeby sponiewierało" :D ja tam w trupa sie nie zalewam bo i tak nigdy nie trace kontroli a tylko sie potem kiwam :) ale dla rozluźnienia po cały dniu stresu... piekna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech-próbowalem sobie życie wygładzać przez miesiac codziennie. I jedynie okazało się ze kaca nigdy nie mam-cóz-zupełnie inaczej niz w zyciu-moralny dopada a alkoholowy pojawić sie nie chce. Dzisiaj sobie gasiłem watpliwosci, ale i tak wszsytko wskazuje na to, że sen dzisiaj nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piję sobie takie smaczniutkie limoncino,mały luzik wieczorną porą nie jest zły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzik to mało zresetować się czasem trzeba zachlać może jutro będzie lepiej w sumie jutrzenka zawsze daje nową codzienną szansę trzeba tylko sięgnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatoslawa
rocker... po czym tak sobie to zycie wygladzales???????????bo ja wiesz .. ne dosc ze pijaniutka.. to jeszcze ciekawska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzisiaj upiłem, bo po kilkunastu miesiącach spotkałem na uczelni miłość mojego życia. Byliśmy razem 3 lata. Po rozstaniu czasami wpadaliśmy na siebie przypadkiem... ja za każdym razem spuszczałem wzrok , udawałem, że jej nie widzę. Dzisiaj to ona udała, że mnie nie widzi. Wyglądała tak pięknie. Nie jesteśmy razem od ponad 3 lat a ja nadal ją kocham. Mimo, że jestem obecnie w związku z inną dziewczyną, mam takiego cholernego doła. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Głupie to i niesprawiedliwe. Kupiłem 1l wódki i poszedłem się upić z kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,ja mam taki feler,że trudno jest mi sie upić..nawet jakbym chciała...moje body mówi stop ..dlatego biorę je podstępem...taki niby słodki soczek,ale jakieś procenty ma:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedział bym wam historię ale piany już jestem i mi się nie chce sam nie mogłem w to uwierzyć jak życie potrafi być dziwne więc się nachlejmy aż paznokcie zawału dostaną zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kobiecie jak to zwykle facet. Rzuci kobieta to trzeba przygarnąc parę półlitrowych koleżanek przez dłuuuugi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąte koło -ja to bym chciała mało drinknąć,ale mieć szybki efekt miłego zawirowania w głowie...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alala...
piate opowiedz:-) winko tez pije:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×