Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orleanna

tak czy nie

Polecane posty

Gość orleanna

napisać do faceta czy nie...poznaliśmy się rok temu, mnie oczarował .....potem wyjechał i umilkł....a ja nadal wspominam...napisać???, obawiam się że będę spamem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uposyt
napisz , jak nie napiszesz to sie nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a łączyło Was coś więcej czy to tylko platoniczna miłość? jesi to drugie, to obawiam się, że faktycznie będziesz spamem ;), jesli coś między Wami zaszło, to czemu nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orleanna
stokrotko...też tak myślałam...ale może...kurna, naprawdę nie wiem... napisanie to tylko kontakt z klawiaturą niby, ale może on czeka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orleanna
klaudko...zaszło...jedna noc:-), potem musiał wyjechać...przez chwilę pisał, potem przestał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czydzialawamtenfilm
do autorki, nie pisz, nie osmieszaj sie i nie pros o nic, dobra rada, gdyby chcial sam by napisal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never again
lepiej nie pisz,99% że nie odpisze,wziął cię na jedną noc i zapomniał...oni tacy są...nie jest ważne ,że płaczemy,tęsknimy,że nasze życie wywrócilo się do góry nogami,że już się tak często nie śmiejemy,że gdzieś nas zranili...jak będzie chciał-sam napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisz a zresztą jak chcesz moja siostra się odezwała pierwsza do kolesia i teraz przeżywa że wyszła na głupa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orleanna
dzięki, ...narazie nie będę pisać...faktycznie, adres zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz do niego napisać nie w konwencji podrywu, flirtu, ale towarzysko, pytając po prostu co słychać. Jeśli złapiesz kontakt w ten sposób, będziez musiała byc bardzo taktowna i wyczuć czy jest w ogóle sens "zmiany tonu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuch
moja siostra napisała i co?nie cierpię tego gościa!!!!kompletnie zawrócił jej w głowie,ona zupełnie się zmieniła,odcięła od większości znajomych,nie odbiera telefonów i ciągle płacze jak poruszam jego temat.też pisała-bez oddźwięku z jego strony...szkoda nerwów na takich patafionów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orleanna
klaudko, tak też myślałam...ale czy warto...może jeszcze pomyślę nad tym...napiszę przed bożym narodzeniem z życzeniami i tyle...choć intuicja mi mówi ,że on należy do tych typów lubiących czekać na pierwszy krok....rozumiesz, nie są pewni i wolą nie wychodzić przed orkiestrę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orleanna
aniuch, właśnie...faceci, czasem myślę że też będę taka dla nich....ale przecież nie wszyscy tacy są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuch
echhhh...lecę do wyrka bo jutro rano pobudka :) ona naprawdę cierpi...ja już nie potrafię jej pomóc,ale on nie raczy odpisać ,nawet kilka słów to dla niego za dużo,nie cierpię go za to jak ją potraktował ,kiedyś była uśmiechnięta,zwariowana a teraz nawet ja nie mogę do niej trafić-ci faceci...buźka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orleanna
śpij dobrze Aniuch:-), dzięki za rady, zatem siedzę nadal cicho...;-)...i tak już swoje odcierpiałam po tej naszej jedynej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×