Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arek 1500

Ulec czy nie

Polecane posty

Gość Arek 1500

dziewczyna naciska mnie na wyjazd w góry. Ja mam sporo spraw do załatwienia ona nie ma żadnych bo w domu ona jest jeszcze dzieckiem a u mnie obecnie wiele spraw ciąży na moich barkach. Za tydzien oboje zaczynamy ostatni rok na studiach. Wiem, że jej zależy i zranie ją odmawiając tego wyjazdu, ale przez to mogę zawalić kilka innych bardzo ważnych spraw i wiem, że to może fatalnie wpłynąć później na mnie jak wróce i zastane w swoim pokoju burdel (nie wszystkim domownikom moge w tej chwili ufać) i nie zdąże się ze wszystkim zebrać, podświadomie obarcze ją za to odpowiedzialnością. Co byscie zrobili na moim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej to wszystko
to jedyna rada. zaproponuj wyjazd w bardziej dogodnym terminie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamalaa
skopiuj to i wklej jej na gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek 1500
to nie takie proste podejrzewam, ze poteznie sie na mnie obrazi z tego powodu. ona zyje tym wyjazdem. przesunac tez sie nie da poniwaz oboje jestesmy na studiach dziennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek 1500
niestety chce w taka pogode bo podobno ma byc cieplej za kilka dni. nie chce jej sprawiac zawodu, ale z drugiej strony wiem, ze ona nie zrozumie moich tlumaczen po prostu obrazi sie jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek 1500
okej, dzieki sprobuje ale bedzie ciezko przedstawic jej argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeke
Słuchaj, coś czuję że to Ty zawaliłeś sprawę. O wyjeździe na pewno nie dowiedziałeś się wczoraj, ale odpowiednio wcześniej... na tyle by móc się do niego odpowiednio przygotować. Dałeś d* to teraz cierp (i jedź). Tak, chcesz nam pokazać jaaaki Ty zapracowany, a ona rozpieszczona księżniczka :o Ona planowała tez wypad od dawna, cieszyła się na niego, a Ty chcesz odebrać jej tę radość bo sam miałeś lenia w d* i nie chciało Ci się uporządkować swoich spraw. Po kiego zostawiałeś wszystko na ostatnią chwilę? A teraz żałosnych wymówek szukasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za łoś
kolejny ktory nie ma na paliwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×