Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co za łoś

z serii sytuacje glupie

Polecane posty

Gość co za łoś

wziął mój numer i zapomniał się odezwac... ja pod jego oknem jak zebrak chodzilam dzien w dzien:> przez 30dni sierpnia i polowe wrzesnia a on pojawil sie i pogadal i poszedl wiec zagralam inaczej musialam poznac innego zeby sie zemscic,dwie dyskoteki poswiecone i pierwszy sms od mojej milosci ":(" i randka byla i druga byla i pare tam kolejnych teraz to on stoi pod moimi oknami,ale ja mam go juz w dupie:> milosc jest slepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za łoś
dziala.tylko szkoda ze ja co piatek siedzialam w knajpie tej co on byl a jak byl to go sledzilam z okien z drugiej strony.ale ja bylam glupia. teraz to mam w nosie.ale wam powiem,ze jak ostatniego dnia sie upilam i tanczylam przytulona do Innego to stwierdzilam."mam to w nosie, i jego i reszte" a tu zonk tylko mam go serio gdzien wczoraj mignal mi czerwony golf pod oknem:( to chyba on.kurde...jaki tajniak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za łoś
jak moja siostra sie klocila z mezem jako panienka i kawaler,gdy mieli po lat 17 to on dwa dni sie nie pokazywal...potem przywiozl to wiertarke dla mojego ojca i przekazal w bramce i nie wchodzil.na drugi dzien, albo kolejny opony musial z moim bratem na podworku wymieniac(akurat bezpowodu) i tak przez pare dni. a potem szedl niby do lazienki i konczylo sie ze zapukal do siostry.hehe szwagier byl zabawny ten sam schemat przez 8 lat zwiazku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za łoś
dobra spadam na punkt obserwacyjny.za godzine bedzie jechal pod moim domem:>hehe a drog jest wiele,czemu akurat ta? :> hihi jakos 5.30 musze isc lukac czerwonego golfa:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieczka84
coz.. nie ma to jak meskie ego... jak sie facet orientuje ze komus innemu przypada to co on mogl miec to sie nagle potrafi taki jeden z drugim obudzic... zastanawiajace jest jednak czemu ty go tak pilnie wypatrujesz przez to okienko... ;) moze jednak nie masz go tak calkiem w nosie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Akurat masz go gdzieś.:D A przy oknie siedzisz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×